Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-неврологiв у Харкові (м. Пушкінська)

Велике дякую доктору Сироткіній О.Е., за професіоналізм і добре ставлення. Дуже рекомендую
Надія, Харків, 26.08.2020
Evaluation:
Добрий день, Надія. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Сироткіної Ольги Євгенівни. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки і якістю медичного обслуговування. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити безмірну вдячність доктору неврологу Сироткіній Ользі Євгенівні, за високий професіоналізм, компетентність, яка, підібравши правильні препарати і курс лікування, в прямому сенсі, повернула мене до щасливого життя менше ніж за місяць, після затяжної депресії, і це через рік безрезультатного лікування, дуже важкого психологічного стану іншими фахівцями інших установ. Хочу побажати особисто доктору успіхів в нелегкій праці, адекватних і вдячних пацієнтів. Он клінік процвітання і ще більшого розвитку !!!!! Рекомендую всім і доктора і клініку.
Лариса, Харків, 17.06.2020
Evaluation:
Добрий день, Лариса. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок і добрі побажання. Ми раді, що спостереження у нашого фахівця було ефективним і результативним для Вас. Згодні з Вами, наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування, а також уважно ставляться до кожного пацієнта. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисний для багатьох потенційних пацієнтів. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сироткіна Ольга Євгенівна - відмінний лікар! Дуже вдячна!
Оксана, Харків, 10.02.2020
Evaluation:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку роботи нашого лікаря. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік