Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-лабораторних аналізах у Харкові (м. Пушкінська)

Не сподобався сервіс: на записаний час лікар не прийняв, довелося чекати, дівчата на ресепшен з претензійним видом. Залишила свої дані щоб вислали результати аналізів і ТРИЧІ повторила прохання, що дуже чекаю їх на пошту - ніхто нічого не надіслав, поки сама не подзвонила і не попросила вислати. При цьому співробітниця по телефону почала виправдовуватися, що це страхова щось мені не переслала. Цирк якийсь. Страхова не має до цього відношення. В загалі. Давно відмовилася від онклінік, тільки вимушено звернулася через лабораторію. І ще раз повертатися бажання немає.
Наталія, Харків, 27.08.2020
Evaluation:
Добрий день, Наталія. На жаль, нам не вдалося конструктивно поспілкуватися з Вами в телефонному режимі. Хочемо зазначити, що результати лабораторних досліджень відправляються пацієнтам на заявлену електронну пошту в автоматичному режимі. Іноді такі повідомлення на пошті у пацієнтів можуть потрапляти в спам, що призводить до подібних непорозумінь. Приносимо вибачення, якщо Ви відчули дискомфорт при зверненні в клініку. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Записалася здати аналізи на 10.30, підійшла до рецепції попросила що б вчасно мене прийняли, просиділа в очікуванні пів години і пішла. Прикро, це був єдиний час на тижні коли могла здати аналізи!
Аліна, Харків, 15.08.2020
Evaluation:
Добрий день, Аліна. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт наших пацієнтів - одне з пріоритетних завдань, тому завжди готові нести відповідальність за недоліки в роботі. Факт затримки прийому підтверджуємо, приносимо вибачення за дискомфорт. Як вибачення пропонуємо додатковий варіант лояльності. Більш подібну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добридень! Жахливе ставлення до клієнтів, працівники call centra недобросовісні, обіцяють передзвонити і не передзвонюють, уточнюють інформацію по 4 години (я зараз не перебільшую). Викликала медсестру на дом для збору аналізу крові на алергію у 7 міс. дочки, обіцяли приїхати о 12:00, але цього так і не відбулося, додзвонитися і дізнатися Чекати її або не чекати вийшло тільки до 15 на що мені сказали, що медсестри не буде, а передзвонити і повідомити про це ніхто навіть не збирався. З урахуванням того, що я кожен раз коли туди додзвонювалася, говорила що дитині 7 місяців і дитина нічого не їсть, так-як чекаємо медсестру. Що найжахливіше в цій історії, це те, що здавати потрібно кров натщесерце, з ранку і до 15 дитину довелося тримати голодну. Зовсім не сумлінні люди. Нікому не буду рекомендувати цю клініку, навіть ворогам !!!
Еля, Харків, 04.05.2020
Evaluation:
Добрий день. Хочемо зазначити, що в нашій клініці всі послуги надаються відповідно до затверджених стандартів і за попереднім записом. Згідно попереднім записом завчасно складається план роботи персоналу, в тому числі обслуговування викликів. У разі, якщо в останній момент пацієнт починає змінювати свої вимоги до заздалегідь обумовленої послузі, то є потреба у додатковому часовому інтервалі для вирішення нових запитів. У будь-якому випадку, клініка і персонал не відмовили в обслуговуванні, а намагалися задовольнити всі вимоги з залученням всього адміністративного штату двох клінік. Кожна людина має право вільного вибору медичного закладу з найбільш прийнятними умовами і вартістю послуг. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Привела здати онука кров 15.02.20 на Пушкінську (Я. Мудрого). Дуже задоволена походом. Професіоналізм він в дрібницях і в усьому. Дякую від мене і від Марка Романовича! Бездоганно.
Тетяна Іванівна, Харків, 23.02.2020
Evaluation:
Добрий день, Тетяна Іванівна. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Нам приємно, що звернення в нашу клініку було результативним. Комфорт і сучасний підхід до лікування - основні принципи роботи клінік нашої Мережі. Будемо раді допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку і захоплення роботою клініки в цілому і лабораторії зокрема. Здавали з дитиною кров і сечу на аналізу на тижні і все пройшло як по маслу, хоч для дитини білі халати завжди є стресом. Здали, оплатили, 15 хвилин в клініці і все. Сьогодні (через 3 дні) отримав вже абсолютно всі аналізи на пошту. Дуже ввічлива реєстратура (!!!), що зазначу окремо і Плужник Ірина зокрема, яка нас оформляла. Ще потрібно додати хороші слова про особливий підхід медсестри забору крові, яка вселила почуття безпеки і комфорту. Плюс Аллочка, яка після забору крові, коли у Соні запаморочилося в голові, жваво поклала, проміряти тиск, дала чай, і оточила турботою і ласкою) Удачі вам в цьому благородному бізнесі!
Владислав і Софія, Харків, 21.02.2020
Evaluation:
Добрий день. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення в нашу клініку. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних принципів роботи медичних центрів нашої Мережі, а професіоналізм лікарів, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали - є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Нам приємно, що звернення в нашу клініку було комфортним і результативним. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не перший раз здаю аналіз крові з вени, тим більше у вас в клініці. Таке у мене перший раз в житті. Кров у мене взяли в третього разу, обкололи всі руки, і то медсестра Мірошникова так і не змогла, покликала іншу медсестру і тільки з третьго разу у мене взяли кров. Якщо ти не бачиш вени, не впевнена, що зможеш взяти кров - навіщо ти лізеш колоти? По-перше дуже боляче було, руки потім ще приблизно хв 40 боліли, тому що передавили джгутом. Потім вона взяла трохи крові, капнула моєю кров'ю на крісло, заклеїла і каже, мало крові вийшло, потрібно ще раз брати. Другий раз вона в тій же руці почала колоти мені, дуже боляче, пекло, рука від джгута вже заніміла, відчуття пекельні, і що в підсумку - нічого, вона знову не змогла взяти кров. Це знущання вже було просто. Подивилася ліву руку - каже, там взагалі не видно вен, покликала іншу медсестру, у тієї вийшло взяти з лівої руки відразу, хоч і боляче було, але не так як мені тикали в праву руку. І у мене виникає питання - якщо людина не досвідчена, не вміє брати кров, не бачить вен і т.д, навіщо експерементувати, навіщо пробувати і колоти, поклич більш досвідчену людину і вона нехай зробить. І тоді інше питання до керівництва - як допустили до роботи людину, яка не може впоратися зі своїм завданням. У безкоштовній клініці краще колять, ніж медсестра Мірошникова. Є різні люди - деякі дуже бояться, деякі і в непритомність можуть впасти, навіщо травмувати психіку людей такими недосвідченими медсестрами. Прохання в моїй карті відзначити, щоб ця медсестра більше ніколи у мене не брала аналізи, інакше я буду здавати їх в іншій клініці.
Яна, Харків, 20.02.2020
Evaluation:
Добрий день, Яна. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Як всім відомо, технічні питання по процедурі венепункции в медичній практиці не рідкість і не є нонсенсом, виключити які в повній мірі не надається можливим. Питання з персоналом опрацьоване, приносимо вибачення за ситуацію. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здаю аналізи на гормони не перший раз і постійно ваші медсестри залишають величезні синці на руці і досить боляче. Більше ходити не буду. Переконалася в іншій клініці що можна обійтися і без таких неприємних відчуттів. А так все швидко, чисто.
Вікторія, Харків, 09.02.2020
Evaluation:
Добрий день, Вікторія. Для нас важлива думка і зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів, завдяки чому ми можемо покращувати якість обслуговування пацієнтів. За фактом звернення було проведено розбір, зроблені висновки, приносимо вибачення за дискомфорт. На жаль, такі ситуації технічно виключити в повній мірі не надається можливим. Більш детальну інформацію Ви отримали в клініці. Дякую за розуміння, чекаємо на наступних візитах.
Служба контролю якості ОН Клінік
За рекомендацією сестри вирішили здавати аналізи в ОН Клінік Харків. Дуже зручно, що клініка працює в неділю. Так як через навчання немає можливості прийти на обстеження. Клініка чиста, затишна. Дівчата на ресепшені з посмішкою зустрічають на вході. Я дуже швидко потрапила на обстеження. Медсестра взяла аналізи безболісно і легко. І найзручніше, що аналізи прийдуть на пошту, їхати за ними не потрібно. Враження від клініки відмінне. Буду рекомендувати всім. А адміністраторам побільше здоров'я і хороших клієнтів.
Анастасія, Харків, 04.02.2020
Evaluation:
Добрий день, Анастасія. Звертатися в клініку за рекомендаціями - давно перевірений спосіб отримати якісну медичну допомогу. Одним із головних стандартів нашої Мережі є індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високої якості. У нашій клініці працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі сучасне обладнання, що сприяє ефективній діагностиці і лікуванню. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі синові, що переконав і змінив моє ставлення до приватних клінік. Другий раз в житті здаю аналізи в ОН Клінік і вдруге бездоганно все. Персональна подяка чудовою медсестрі Ользі Галаган, яка відмінно потрапила в мої вени. Спасибі всім за посмішки, гарний настрій і приємні ціни.
Ольга Ивановна, Харків, 01.02.2020
Evaluation:
Добрий день, Ольга Іванівна. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Ми раді, що звернення в нашу клініку було комфортним і результативним для Вас, а також у Вас залишилися тільки позитивні враження. Будемо раді в майбутньому виправдовувати Вашу довіру. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Батько здавав аналізи 2 грудня. Дуже задоволений і я і він. Максимально ввічлива медсестра (Нікітіна Майя Анатоліївна), швидке виконання тестів. Якість, в якій не сумніваюся вже багато років і всією сім'єю обслуговуюсь в клініці. Адекватні (середні і нижчі за середні) ціни, можливість безпроблемно розрахуватися терміналом або за рахунком, чисто, тепло, комфортно, професійно. Подобається! Користуємося! Векомендую У ув. Д.Б. і Б.М.
Дмитро Борисович і Борис Михайлович О., Харків, 10.01.2020
Evaluation:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Згодні з Вами, ми надаємо якісні медичні послуги в максимально комфортних умовах для кожного пацієнта. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, в розпорядженні яких знаходиться передове медичне обладнання. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік