Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-гінекологів у Харкові (м. Пушкінська)

Чудовий лікар! Чуйна, розуміюча, компетентна. Завжди все пояснює толково і зрозуміло. Ніколи не призначить нічого зайвого. Вилікувала мені за 10 днів то, що інші лікували півтора року. Спасибі, Алла Олександрівна за Ваш професіоналізм!
Анастасія, Харків, 29.08.2020
Evaluation:
Добрий день, Анастасія. Дякуємо за позитивний відгук, добрі слова та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Браславець Алли Олександрівни. Фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта, що значно підвищує ефективність. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, атмосферою прийому і якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо про комфорт пацієнтів і пропонуємо сервіс високого рівня та індивідуальний підхід. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена роботою клініки і в окремо доктора Браславець Алли Олександрівни. Дуже уважний підхід, ще не разу не відчувала себе комфортно. Все докладно розповіла про діагноз і допомогла з лікуванням. Спасибі клініці за такого фахівця.
Алла, Харків, 14.08.2020
Evaluation:
Добрий день, Алла. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова. Ми раді, що в особі нашого фахівця Браславець Алли Олександрівни Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до гінеколога з проблемою, пройшла УЗД, заплатила за прийом, були призначені аналізи на 2 тисячі, прийшла на прийом коли були готові аналізи, доктор призначила мені лікування, почала говорити якусь єресь, що вона призначає раз лікування і т.д. . Видає мені квитанцію на оплату, в якій 300 грн, за прийом і 500 за те що вона призначила мені лікування !!!! В сенсі??? А якого біса я тоді прийшла, я ж і так прийшла за лікуванням !!! Далі гірше, призначила мені препарат який важко переноситься, місяць з життя просто випав, подробиці розповідати дуже довго! В результаті проконсультувалася з іншим доктором в іншій установі, все не так сумно, як мені описали тут, і зовсім інше лікування! Не рекомендую дану клініку, тупо викачка грошей, за здоров'я пацієнтів тут явно ніхто не турбуватися, аби гроші платили!
Інна, Харків, 29.07.2020
Evaluation:
Добрий день, Інна. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Всі послуги в клініці оплачуються згідно затвердженого прайса, оплата проводиться в добровільному порядку. Пацієнт на свій розсуд може погоджуватися чи ні з запропонованими послугами і їх вартістю. Пацієнт має право задавати лікарю на прийомі не обмежену кількість питань щодо свого здоров'я і призначених препаратів. Також при наявності питань можна зв'язатися з доктором за допомогою цілодобового контакт-центру. Якщо у Вас дійсно є альтернативний висновок фахівців з іншою думкою - просимо надати для проведення предметного розбору. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Тетяна Іванівна золотий доктор) я шукала гінеколога 5 років) і знайшла того, який мені ідеально підходить. Найкращий фахівець)
Катерина, Харків, 27.07.2020
Evaluation:
Добрий день, Катерина. Дякуємо за позитивний відгук, добрі слова та високу оцінку професіоналізму нашого фахівця. Лукаш Тетяна Іванівна є прикладом лікаря, в якому гармонійно поєднуються професіоналізм і людські якості на високому рівні. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення в нашу клініку. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вибрала лікаря гінек. від. Он клінік Буравель Богдану Олександрівну. Позитивні відгуки не можу підтвердити, т. К. вибираючи приватну клініку для візиту до гінеколога я не очікувала побачити лікаря, руки якої абсолютно не готові проводити наприклад бімануальна огляд, чого і не було виконано. Хоча це стандартний план огляду при візиті на консультацію Також, огляд молочних залоз, заявлений в плані огляду (на сайті), на розсуд або бажанням лікаря також не був проведений. Таку послугу від приватної клініки не можна вважати виконаною в повному обсязі, але на жаль в оплаті це не фіксується. Прохання взяти до відома. Дякую
Марина, Харків, 25.07.2020
Evaluation:
Добрий день, Марина. Для продовження конструктивного діалогу просимо вийти на зв'язок із Службою контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Всього найкращого.
Служба контролю якості ОН Клінік
П'ять разів дзвонила, щоб записатися на прийом, ніхто не відповів і не передзвонив. На наступний день самостійно прийшла в клініку і записалася на прийом. Наплутали з часом, я записалася на годину раніше, записали на годину пізніше. Дуже не організовано !!!
Неля, Харків, 24.07.2020
Evaluation:
Добрий день, Неля. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт наших пацієнтів - одне з наших пріоритетних завдань, тому приносимо вибачення за дискомфорт і пропонуємо додатковий варіант лояльності. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Давно потрібно було залишити відгук, але все чекала якогось лояльної відповіді від клініки. Ситуація полягає в тому що при повторному зверненні до лікаря після завдання всіх аналізів прописаних лікарем прийшла на консультацію. Лікар Браславець Алла Олександрівна подивилася мої аналізи і призначила медикаменти після чого видала чек на суму 800 грн., З яких 300 повторний прийом і 500 лікування. Так як не було часу розбиратися в чому полягає послуга Лікування, на касі все оплатила і пішла. Пізніше проконсультувавшись з людьми, що зверталися в даний медичний заклад і при призначенні таблеток жодна людина не платила 500 грн. Дійшла висновку, що лікар взяла оплату не пояснивши за що, я зателефонувала в службу контролю якості і вирішила дізнатися за що ж я заплатила гроші. Почувши що в 300 грн входить огляд та консультація щодо можливого лікування, а в 500 входить призначення лікування та цілодобова консультація лікаря, я була трохи в шоці. Так як про консультацію по телефону я жодного слова не почула, і що огляду не було, була тільки розмова з доктором і призначення ліків. Так само на касі була плутанина з чеком на суму саме 500 грн. По телефону мені повідомили що уточнять у лікаря і керівництва з приводу мого звернення і мені передзвонять. Перший дзвінок мій був 15.06.20 Через тиждень я вирішила набрати сама, так як відповіді і дзвінків не було, і почула що питання розглядають, хоча було оголошено термін 5 днів. Через місяць 16.07.20 я все таки вирішила дізнатися що вирішили і набрала знову сама, мені сказали що доктору зробили зауваження і що вона тепер буде розповідати за що гроші бере. І що усі послуги були по прайсу, прайс я можу попросити на ресепшені. Це дуже цікаво тому що клієнт сам не може знати скільки і за що він віддає гроші. В цілому за всі послуги які призначала лікар я заплатила близько 7000 грн. В результаті виявилося все практично в порядку і слава Богу. По телефону з представником відділу якості я почула фразу «пацієнт сам може вибирати здавати йому аналізи і приходити до лікаря чи ні» мене трохи це бентежить так як я прийшла до фахівця для того що б вона мені підказала що робити. Адже сенс звернення до лікаря в тому що б вона мені підказала і пояснила що робити в моїй ситуації, а якщо я можу сама вибирати які аналізи мені потрібні і таблетки то навіщо тоді взагалі в роботі доктора ??? Я була впевнена що при зверненні в приватну клініку до мене як клієнта буде більш лояльний і якісний підхід, а в підсумку я віддала гроші і залишилася в роздумах, а чи можна довіряти лікарю і чи допоможе мені призначене лікування, ще й залишилася винна що сама не знаю що потрібно здавати і не пішла розбиратися з лікарем в день оплати послуг. На жаль залишилися тільки змішані почуття до даної клініці і радити навряд чи буду даного лікаря.
Ганна, Харків, 16.07.2020
Evaluation:
Добрий день, Ганна. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Пацієнти при зверненні в приватну клініку усвідомлено роблять вибір і користуються платними послугами. У нашій клініці усі послуги оплачуються пацієнтами відповідно до затвердженого прайсу і в добровільному порядку. У клініці є два варіанти лікування - курс лікування і схема лікування - пропонуються пацієнтові за показаннями, обидва варіанти оплачуються відповідно до прайсу. В рамках амбулаторної схеми лікування пацієнт отримує детально розписаний план лікування, рекомендації по режиму харчування а також можливість цілодобової консультативної зв'язку з лікарем через контактний центр на весь період лікування. Якщо пацієнт згоден із запропонованим варіантом, то отримує призначення за схемою лікування, яку в добровільному порядку оплачує відповідно до прейскуранта. Ми розуміємо, що пацієнтам іноді складно сприймати медичну інформацію, звідси і виникають моменти непорозуміння. Якщо у пацієнта виникли якісь запитання - їх можна задавати лікаря на прийомі, або через контактний центр. Очікуємо від контрольному прийомі згідно рекомендацій лікаря. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не встигла встати з крісла після огляду - тут же, прямо в кабінеті взяли кров з вени - під приводом перевірити ступінь запалення! У підсумку замість 1 аналізу - виявилося цілих 4 - майже на 800 гривень! Ніхто в мене не запитав, чи згодна я чи ні на це! При повторному відвідуванні, за яке ціна на сайті вказана 300 гривень, з мене взяли -500 !!! Коли я поцікавилася: чому так? - мені відповіли, що консультація та призначення - це виявляється - різні речі !!! На сайті нічого подібного я не побачила !!! Звідки цифра 500 не зрозуміло !!! Крім того, лікар видала роздруковані на поганому принтері аналізи, де абсолютно нічого не було видно !!! Склалося враження, що все розраховано на викачування грошей !!! Ніхто відразу нічого не говорить і не питають твоєї згоди, а лише ставлять перед фактом !!! Залишилися не найприємніші враження від цієї клініки !!!
Світлана, Харків, 14.07.2020
Evaluation:
Добрий день, Світлана. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що в нашій клініці усі послуги оплачуються згідно затвердженого прайса і в добровільному порядку. Для визначення характеру патологічних змін і їх причин пацієнтові може бути запропоновано додаткові інструментальні або лабораторні обстеження. Як правило, пацієнт звертається в клініку для отримання думки лікаря, яке зафіксовано і видано у вигляді консультативного висновку. При цьому призначення лікаря по діагностиці та лікуванню носять рекомендаційний характер. Право пацієнта погоджуватися або ні з думкою лікаря, запропонованими призначеннями і вартістю послуг. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
На другому поверсі немає стаканчиків для води, п'є тільки персонал (ходять зі своїми), на питання як можна видалити спрагу, адміністратори альтернатив не знайшли. Байдужість тотальне. На прийом вчасно потрапити не вдалося, ігнорування повне, залишилася незадоволена. Прошу вжити заходів. Була 06.06.2020 р.
Маргарита, Харків, 06.07.2020
Evaluation:
Добрий день, Маргарита. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що комфорт перебування пацієнтів в клініці - одне з пріоритетних завдань. Клініка в повному обсязі забезпечена матеріально-технічною базою для якісного надання медичних послуг. Якщо Ви отримали дискомфорт при зверненні в клініку - приносимо вибачення. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на консультації у лікаря-гінеколога Буравель Богдани Олександрівни, лікар професіонал своєї справи. Дуже грамотний і уважний лікар. Все доступно і зрозуміло пояснила.
Світлана, Харків, 29.06.2020
Evaluation:
Добрий день, Світлана. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Буравель Богдани Олександрівни. Ради, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування в нашій клініці. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
19 червня проходить огляд у лікаря - Буравель Богдани Олександрівни. Дуже вдячна за компетентність, уважність лікаря, за індивідуальний підхід до моєї проблеми, і її швидке рішення. Склали план лікування і провели необхідні обстеження. Рада що все дуже швидко, без черг, організація чудова, ввічливий персонал. Величезне спасибі доктору, я рада що в наш час існують такі розумні і ввічливі лікарі! Величезне дякую !! 🤗
Куляба Єлизавета, Харків, 25.06.2020
Evaluation:
Добрий день, Єлизавета. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Згодні в Вами, в нашій клініці працюють тільки кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до діагностики та лікування, а також знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. У чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зверталася до Алли Олександрівни в лютому, залишилася дуже задоволена спілкуванням, вирішення проблеми і проведення процедури. Професіонал своєї справи!
Марина, Харків, 05.06.2020
Evaluation:
Добрий день, Марина. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця Браславець Аллі Олександрівні. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою!
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік