Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки ОН Клінік Харків (м. Пушкінська)

Не однократно убеждаюсь, что Он Клиник - это клиника, в которой работают высококвалифицированные специалисты в области медицины. Несколько лет боролась с такой проблемой, как цветной лишай. В обычной клинике, назначали лечение, убирали симптомы, но проблема возвращалась. Точного ответа причины его возникновения не называли. Записалась на прием в Он Клиник, сдала анализы. Дунаева Надежда Анатолиевна дала ответы на все вопросы,назначила эфективное лечение, расписала профилактическую диету и домашний уход за кожей. Спасибо Вам огромное за работу и отзывчивость!!!
Яна, Харків, 03.07.2020
Хочу висловити безмірну вдячність доктору неврологу Сироткіній Ользі Євгенівні, за високий професіоналізм, компетентність, яка, підібравши правильні препарати і курс лікування, в прямому сенсі, повернула мене до щасливого життя менше ніж за місяць, після затяжної депресії, і це через рік безрезультатного лікування, дуже важкого психологічного стану іншими фахівцями інших установ. Хочу побажати особисто доктору успіхів в нелегкій праці, адекватних і вдячних пацієнтів. Он клінік процвітання і ще більшого розвитку !!!!! Рекомендую всім і доктора і клініку.
Лариса, Харків, 17.06.2020
Добрий день, Лариса. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок і добрі побажання. Ми раді, що спостереження у нашого фахівця було ефективним і результативним для Вас. Згодні з Вами, наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування, а також уважно ставляться до кожного пацієнта. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисний для багатьох потенційних пацієнтів. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідую медичний центр On Clinic 3 раз. Дуже задоволена обслуговуванням і якістю надання послуг. Лікар грамотно і зрозуміло пояснив і підібрав лікування. Надалі при необхідності буду так само звертатися.
Лусіне, Харків, 16.06.2020
Добрий день, Лусіне. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у лікаря - проктолога Подпорінова С.Д! Дуже хороший лікар, все дохідливо пояснив, розповів, діагностика пройшла швидко і безболісно, нічого страшного в цьому немає, залишилася задоволена.
Марія, Харків, 16.06.2020
Добрий день, Марія. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, наш фахівець Подпоринов С.Д. досконало володіє сучасними малоінвазивними методиками лікування проктологічних проблем. У чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Людина, що володіє рідкісним магнетизмом і чарівністю. Професіонал своєї справи. Жорсткий, прямолінійний, компетентний. Проблем зі здоров'ям у мене було багато і Дмитро Борисович прекрасно з ними впорався. Хочу висловити величезну щиру подяку.
Аліна, Харків, 12.06.2020
Добрий день, Аліна. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Орленко Д.Б. Ви змогли знайти рішення проблем, які викликали занепокоєння. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зверталася до Алли Олександрівни в лютому, залишилася дуже задоволена спілкуванням, вирішення проблеми і проведення процедури. Професіонал своєї справи!
Марина, Харків, 05.06.2020
Добрий день, Марина. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця Браславець Аллі Олександрівні. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою!
Служба контролю якості ОН Клінік
По страховій відвідала ОН Клінік. І дуже задоволена, ні на хвилину не пошкодувала, що зупинила свій вибір на цій клініці. Для початку - на ресепшені зустрічають привітні дівчата, які все розповідають і хвилювання перед прийомом зникає. Особливо хочу відзначити прекрасного фахівця Орленко Дмитра Борисовича. Хочу подякувати за уважність, компетентність, швидко і правильно поставлений діагноз, за ​​терпіння і роз'яснення простими словами. Завдяки доктору вирішила проблему, яка турбувала не один рік. Приймаю призначену терапію і відчуваю себе відмінно. Також в клініці робила УЗД, здавала кров. Все пройшло добре і безболісно. Спасибі за професіоналізм!
Елена Александровна, Харків, 04.06.2020
Добрий день, Олена Олександрівна. Дякуємо за розгорнутий відгук. Ми раді, що фахівець «ОН Клінік Харків» Дмитро Борисович Орленко зміг виправдати Вашу довіру. Один з головних принципів роботи клінік нашої Мережі - комфорт кожного пацієнта, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які уважно відносяться до кожного пацієнта і знаходять індивідуальне рішення кожної проблеми. У чому Ви змогли переконатися на власному прикладі. Нам приємно, що після візиту в нашу клініку у Вас залишилися тільки позитивні емоції. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
За порадами багатьох знайомих записалася на прийом до Блажко Валентини Сергіївни. Вперше відвідавши клініку була приємно здивована, рідко зустрічаю відмінно знаючого свою справу лікаря, який пояснює і відповідає на будь-які питання навіть поза робочим часом. До чого приємна людина в спілкуванні, дуже професійний, розумна, ввічлива, спокійна, уважна лікар. Валентина Сергіївна визначила проблему, призначила мені здачу аналізів і виписала лікування. Дякую за допомогу та уважність! Ви найкращий лікар! Обов'язково звернемося до неї ще. Дякую, що є такі лікарі.
Юлія, Харків, 03.06.2020
Добрий день, Юлія. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Звертатися в клініку за рекомендаціями - давно перевірений спосіб отримати якісну медичну допомогу. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. Згодні з Вами, у нас працюють кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Бажаємо Вам міцного здоров'я і гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день.Хочу висловити величезну подяку Блажко Валентині Сергеевне. 2 роки ходила по лікарях і результат нуль. Ніхто не міг поставити точний діагноз, купа викинутих грошей даремно. Валентіна Сергіївна вислухала, призначила правильні аналізи, правильне лікування. Дуже грамотний, добрий, ввічливий лікар. Дякую вам величезне, Валентина Сергеевна. Усім раджу.
Галина, Харків, 02.06.2020
Добрий день, Галина. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Блажко В.С. кваліфікований фахівець, яка знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою!
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила в цій клініці медикаментозний аборт. Дана процедура взагалі безболісна і абсолютно нешкідлива. Кілька таблеток, пару уколів і ви вже і не вагітна зовсім. Я взагалі не прихильник абортів та й кров у мене -3. А з цією процедурою все геніально і просто. Висловлюю щиру подяку своєму лікарю Єрмоліної Олені Василівни - це професіонал з великої літери і до того ж дуже позитивна жінка, яка підтримує і робить все, щоб що пацієнтка не хандрити. Спасибі Вам велике за таке добре ставлення до пацієнтів і за цю супер-процедуру!!! (За дуже доступною ціною) Тепер завжди ваша😍
Олена, Харків, 01.06.2020
Добрий день, Олена. Дякуємо, що поділилися своєю історією звернення в "ОН Клінік Харків". У нашому медичному центрі працюють кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта. У чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Ми надаємо якісне медичне обслуговування в максимально комфортних умовах. Бажаємо міцного здоров'я і гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Постійні проблеми з часом. Призначають прийом на один час, в результаті сидиш чекаєш годину .... Перший раз зустрічаю, що лікар не призначає лікування, а пропонує купити пакет лікування за дуже дорого і тільки потім він зможе призначити лікування. Як підсумок безглуздий візит в якому мені сказали про проблему яку я і так знаю, без будь-яких варіантів лікування.
Євген, Харків, 31.05.2020
Добрий день, Євген. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт для пацієнта на всіх етапах надання медичних послуг в нашій клініці - одне з пріоритетних завдань. На жаль, в ході надання пацієнтам медичної допомоги бувають непередбачувані складні ситуації, на вирішення яких лікаря потрібен додатковий час. Приносимо вибачення за затримку прийому. Курси лікування в клініці оплачуються відповідно до прайсу. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я і гарного настрою!
Служба контролю якості ОН Клінік
Кожен раз звертаю увагу на те, що під час карантину, клініка не стежить за дотриманням масочного режиму. Без масок в залі очікування знаходяться не тільки клієнти, яким НЕ роблять ніяких зауважень, а також СПІВРОБІТНИКИ самої клініки, як мінімум співробітники каси і охорони.
Дмитро, Харків, 30.05.2020
Добрий день, Дмитро. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас цінний зворотний зв'язок від всіх наших реальних пацієнтів. Комфорт при зверненні в клініку - одне з пріоритетних завдань, тому за недоліки в роботі готові нести відповідальність. З боку клініки карантинні заходи дотримуються відповідно до нормативних вимог, переконливо просимо всіх пацієнтів також бути соціально відповідальними. Факт затримки прийому підтверджуємо, приносимо вибачення за ситуацію. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Бажаємо здоров'я, очікуємо на наступному прийомі згідно попереднього запису.
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік