Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-проктологiв у Дніпрі

Хочу подякувати лікарю Руфановій Ганні Анатоліївні та її помічницям за їх працю- майстри своєї справи, завжди привітні, турботливі. Проблема, яка мене тривалий час турбувала - вирішена, що свідчить про їх високий професіоналізм. Клінікою в цілому теж задоволена - зручно, завжди ідеальна чистота була. Також одна з переваг -є можливість оплати поетапно. Успіхів вам!
Олена, Дніпро, 20.06.2020
Доброго дня, Олено. Нам приємно, що під наглядом нашого спеціаліста неприємна проблема була вирішена. Руфанова Анна Анатоліївна досвідчений лікар, яка може впоратися навіть з найскладнішими випадками, які можливо лікувати в умовах нашої клініки. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо міцного здоров'я та гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в клініку місяць тому з зовнішнім тромбованим гемороєм. Потрапила на прийом до лікаря проктолога Руфанової Ганни Анатоліївни, яка провела мені безопераційне лікування з видалення геморою. Так ось, завдяки її професіоналізму і не байдужості до моєї проблеми, моє лікування пройшло відповідно до плану без ускладнень і рецидивів. Ганна Анатоліївна лікар з великої літери, завдяки якій я знову повернулася до нормального життя!
Світлана, Дніпро, 10.06.2020
Добрий день, Світлана. Дякуємо, що знайшли можливість публічно поділитися своєю історією звернення в нашу клініку. Спеціаліст Ганна Анатоліївна Руфанова дійсно досвідчений і кваліфікований лікар, завжди знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта. У клініках нашої Мережі використовуються сучасні малоінвазивні методи лікування геморою, які дозволяють обійтися без відриву від звичного способу життя і без оперативного втручання. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила лікування геморою в березні 2020 року, лікування проводила Руфанова Ганна Анатоліївна, лікування проводилося методом лігування кільцями із застосуванням фотокоагуляции, лікарка досвідчена і уважна, процедура сама по собі не приємна, але безболісна, навіть не потрібно йти на лікарняний. Всім хто зіткнувся з проблемою геморою, раджу не зволікати і звернутися за допомогою в он клінік Дніпро
Ірина, Дніпро, 03.06.2020
Добрий день, Ірина. Лікар-проктолог Ганна Анатоліївна Руфанова давно зарекомендувала себе як фахівець що здатний ефективно впоратися з проблемами різної складності. Малоінвазивні методики, що застосовуються в клініках нашої Мережі, дійсно допомагають підвищити якість життя без хірургічного втручання, відриву від робочого процесу і лікарняного листа. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Дякуємо за позитивний відгук і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до Асляева Олександра Андрійовича з не такою вже серйозною проблемою, але це був мій перший в житті візит до проктолога, тому було важко психологічно. В результаті моя проблема була вирішена під час першої ж консультації за 20 хв, плюс ще кілька візитів протягом 2 тижнів після цього. Лікар викликає прихильність до себе, уважний і позитивний. Рекомендую Олександра Андрійовича особливо тим, хто не може зважитися відвідати проктолога.
Сергій, Дніпро, 26.05.2020
Добрий день, Сергій. Дякуємо за позитивний відгук. Клінічний досвід лікаря-проктолога Асляева О.А., індивідуальний підхід до кожного пацієнта і сучасні малоінвазивні методики лікування проктологічних проблем, дають дійсно ефективний результат. Бажаємо здоров'я і рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди..
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую клініку за надану допомогу. Дуже приємну, ввічливу обстановку, гарне обслуговування. Велика вдячність лікарю Сергію Павловичу, за надану допомогу. Отримав потрібну допомогу. Значне поліпшення стану. Велике спасибі за надану допомогу.
Василь, Дніпро, 21.05.2020
Добрий день, Василь. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Кваліфіковані фахівці, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали - є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У лютому проводилася операція по висіченню тріщини фотокоагуляцією. Залишилася дуже задоволена і нарешті вирішила цю проблему, хочу зазначити що Руфанова Г. А. чудовий і чуйний лікар, яка володіє високим професіоналізмом.
Анастасія, Дніпро, 18.05.2020
Добрий день, Анастасія. Дякуємо за позитивний відгук. Анна Анатоліївна Руфанова дійсно досвідчений і кваліфікований лікар, завжди знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта. У клініках нашої Мережі використовуються сучасні малоінвазивні методи лікування проктологічних проблем, які дозволяють обійтися без відриву від звичного способу життя і без оперативного втручання. Не забувайте про профілактичні огляди і будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий .. Хочу подякувати чудовому лікарю Асляеву Олександру Андрійовичу. Був у нього на прийомі місяць, може трохи більше назад. (Не було можливості написати раніше). Дуже добрий, веселий і уважний лікар. Боявся своєї проблеми. Але завдяки сучасним методикам і професіоналізму Олександра Андрійовича, операція пройшла успішно і безболісно. Його правильний підхід і пояснення допомогли мені приступити до роботи на другий день, за що я дуже вдячний. Доктор був на зв'язку зі мною (через реєстратуру клініки) навіть у святковий день і його консультації мені здорово полегшили життя. У цій клініці я бував не раз. Хороша клініка з чудовим персоналом. Спасибі вам велике.
Сергій, Дніпро, 13.05.2020
Добрий день, Сергій. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми пропонуємо якісний сервіс і передові методики лікування з використанням сучасного високотехнологічного обладнання. Також ми пропонуємо максимально комфортні умови, цілодобовий зв'язок з клінікою через операторів контактного центру, можливість записатися на прийом у зручний час. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця Асляева О.А. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезна подяка чудовому лікарю, Руфановій Ганні Анатоліївні! Пройшла курс лікування в січні. Дуже боялася і хвилювалася перед візитом, але Ганна Анатоліївна, професіонал, лікар з чарівними руками і добрим серцем !!! Дуже уважна і терпляча з такими пацієнтами, величезне спасибі Вам Ганна Анатоліївна і всьому персоналу цього чудового медичного центру !!!!
Світлана, Дніпро, 07.05.2020
Добрий день, Світлана. Спеціаліст Анна Анатоліївна Руфанова кваліфікований фахівець, яка уважно ставиться до кожного пацієнта. Малоінвазивні методики та сучасне обладнання, що застосовуються в клініках нашої Мережі, допомагають вирішити проктологічні проблеми без відриву від звичного ритму життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Руфановій Анні Анатоліївні за професіоналізм і за уважне ставлення. Дуже тактовний і делікатний фахівець, знає свою справу. Перший лікар, який дав мені надію і впевненість у боротьбі з хворобою. Дякую за надану увагу. Всім раджу цього лікаря. А також спасибі за уважність дівчаткам з реєстратури. Дуже приємний персонал і чуйне ставлення до клієнта.
Олена, Дніпро, 04.05.2020
Добрий день, Олена. Дякуємо за позитивний відгук. Анна Анатоліївна Руфанова давно зарекомендувала себе як фахівець здатний ефективно впоратися з проблемами різної складності. Малоінвазивні методики, що застосовуються в клініках нашої Мережі, допомагають підвищити якість життя без хірургічного втручання, без відриву від звичного ритму життя і лікарняного листа. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Дякуємо за теплі слова про наш лікаря і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добридень! Лікувалась в Он Клінік Дніпро з приводу висічення ректального свища радіохвильовим методом. Клініку знайшла в Інтернеті, І нітрохи не пошкодувала! Шукала доктора проктолога жінку і нею виявилася Руфанова Анна Анатоліївна. Доктор - супер !!! Розумниця, прекрасний фахівець, професіонал своєї справи! Руки-золоті! Оперативне і призначене консервативне лікування пройшло успішно .На другий день після оперативного лікування я змогла піти на роботу. Спостерігаюсь у доктора протягом місяця з позитивним результатом. Доктор від Бога. Всі б лікарі були такими! Професіоналізм плюс сучасні методи лікування з новітнім медичним обладнанням дають прекрасні результати. Обслуговування на ресепшені теж на висоті. Дівчатка уважні, пунктуальні, з індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Запис попередній: можна по телефону, можна онлайн. Дуже вдячна Клініці і її прекрасного доктору Ганні Анатоліївні за проведене лікування. Доктор своїм професіоналізмом заслуговує, щоб її рекомендували всім своїм друзям і знайомим. Амб.карта 381093. Спасибі за допомогу.
Лідія, Дніпро, 02.05.2020
Добрий день, Лідія. Дякуємо за розгорнутий відгук і Вашу об'єктивну думку. Своєчасне звернення до фахівця при наявності проктологічних проблем - запорука ефективної діагностики та лікування. Руфанова Анна Анатоліївна має великий клінічний досвід і справляється навіть з найскладнішими проблемами, які допустимо лікувати в умовах нашої клініки. Малоінвазивні методики лікування, які використовують наші фахівці, дозволяють позбутися від проктологічних проблем в комфортних умовах, без оперативного втручання і без відриву від звичного ритму життя, в чому Ви переконалися на власному досвіді. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
В ОН Клінік я звертаюся давно. Дуже задоволена сервісом клініки. Завжди привітно зустрічають та кваліфіковано та грамотно консультують. Особисто зараз лікуюся у Руфанової Анни Анатоліївни, це дуже грамотний, тактовний та людяний лікар. Я рекомендую цю клініку як високопрофільний заклад. Це вже наша сімейна клініка.
Ірина, Дніпро, 28.04.2020
Доброго дня, Ірино. Нам приємно, що під наглядом нашого спеціаліста, Ви змогли знайти рішення проблеми, яка Вас турбувала. Руфанова Анна Анатоліївна досвідчений лікар, який може впоратися з різними випадками, які можливо лікувати в умовах нашої клініки. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо міцного здоров'я Вам та гарному настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сильно страждала болями і печінням в прямій кишці, уколи, таблетки, свічки не знімали болю. Але ось завдяки дочці, вона втомилася від моїх страждань, прямо вночі через інтернет знайшла фахівця хірурга проктолога в ОН Клінік Дніпро і здійснила запис до лікаря Асляева Олександра Андрійовича на найближчий час.       Бог мене привів до чудесного лікаря з великим сердцем.У мене був такий страх, я пила корвалол, але коли зайшла на перший прийом, я просила його: врятуйте мене! У нього такий дар від Бога заспокоїти, поговорити про те, що мені необхідно пройти. Це просто чудово. Зайшла в страху, вийшла окрилена, що є вихід. Запропоновано була операція в два етапи. І ось я відновлююся, і бачу, що життя моя триває!        Величезне спасибі доктору Асляеву, медсестрі, дівчаткам на рецепшен, все дуже тактовні, ввічливі, людяні!         Дуже задоволена! І якщо знадобиться моїм родичам або друзям кваліфікована медична допомога, буду радити цю клініку.        25.04.2020
Наталія, Дніпро, 25.04.2020
Добрий день, Наталія. Дякуємо за те, що знайшли можливість публічно поділитися своєю думкою про клініку і фахівців. Лікар Асляев О.А. уважний і кваліфікований фахівець, в професійних якостях якого Ви переконалися на власному досвіді. У клініках нашої Мережі використовуються сучасні малоінвазивні методи лікування делікатних проблем, які дозволяють обійтися без операцій і без відриву від звичного способу життя. Сподіваємося, що Ваші рекомендації допоможуть потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу і лікаря. Бажаємо Вам міцного здоров'я і рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди!
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік