Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-гінекологів у Дніпрі

Звернулася на сайті за вказаним номером телефону. Питання: первинна консультація гінеколога для підлітка. Лікар-гінеколог запізнилася на 15 хв, увійшовши в клініку о 10:15 02.02.2020. Підійшла на стійку реєстрації і попросила провести жінку (прийшла після мене в клініку і їй дівчина на рецепції пояснювала, що місць на сьогодні немає). Тобто я роблю висновок, що лікаря Черевічній клієнти, які очікують по записі не є пріоритетними і у даного лікаря взагалі свої уявлення про вимоги до прийому. Зателефонувавши в Call Center, запис на прийом мені підтвердили. Висновок: рекомендувати вашу клініку не можу і водити своїх дітей я теж не буду.
Olga Kruchinenko, Дніпро, 02.02.2020
Добрий день, Софія. З боку Служби контролю якості був проведений розбір по цій заявці. На жаль, у нас немає можливості зв'язатися з Вами в телефонному режимі для надання зворотного зв'язку. Просимо по можливості вийти на зв'язок із Службою контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Всього найкращого.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Дуже вдячна лікарю-гінекологу Шегеді Вікторії Олегівні, позитивну динаміку відчула вже через місяць лікування. Дуже приємна, грамотна, вміє пояснити і заспокоїти (людський фактор теж відіграє важливу роль). Сподіваюся на подальший позитивний результат від лікування. Рекомендувала знайомій, рекомендую всім!
Катерина, Дніпро, 15.01.2020
Добрий день, Катерина. Дякуємо Вам за щирий відгук. Вікторія Олегівна Шегеда - досвідчений фахівець, завжди знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми розуміємо, наскільки важливим є емоційний зв'язок з лікарем для досягнення ефективного результату і комфорту пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Катерина, Дніпро, 05.12.2019
Доброго дня! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центра, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контроля якості по телефону 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), по електронній пошті [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування лікаря. Дякую за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Лариса, Дніпро, 10.10.2019
Здравствуйте! На сайте мы публикуем отзывы только реальных пациентов. К сожалению, мы не смогли идентифицировать Вас, как пациента нашего медицинского центра, поэтому вынуждены скрыть Ваш отзыв. Если Вы не согласны с этим решением, просим Вас представиться любым удобным для Вас способом: связаться со Службой контроля качества по телефону 0-800-50-71-70 (с 10.00 до 17.00), по email [email protected] или через форму на странице http://onclinic.ua/quality-control.html, указав номер карты или время и дату посещения врача. Спасибо за понимание.
Служба контролю якості ОН Клінік