«ДокторПРО» стал частью Международной сети «ОН Клиник»

«ДокторПРО» став частиною Міжнародної мережі «ОН Клінік»

Що це означає для пацієнтів? Дізнатися подробиці

Відгуки ОН Клінік Дніпро

Добридень! Хочеться висловити подяку чудовому лікарю Пугач Тетяні Олександрівні. Всебічний аналіз стану пацієнтки, уважність вражають. Спасибі за допомогу.
Лариса
Дніпро, 20.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ларисо. Дякуємо за довіру і вибір «ОН Клінік Дніпро». Лікар Пугач Т.О. відповідально і уважно ставиться до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Делікатний, професійний огляд, миттєва допомога у непростому випадку. Найголовніше, передові методи реабілітації після операції. Приємно відчувати знову повну дієздатність на 3 тиждень після операції. Знаю про що говорю, мої знайомі після схожої операції відновлювались місяць з хвостиком. Дякую чудовому лікарю, Руфановій Анні Анатольївні. Картка №107498.
Ольга
Дніпро, 18.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за щирий відгук. Лікар Руфанова А.А. зарекомендувала себе, як досвідчений професіонал своєї справи. Великий клінічний досвід лікаря в поєднанні з сучасними малоінвазивними методиками дозволяють ефективно вирішити неприємні проблеми. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку доктору Руфановій Анні Анатоліївні за нове життя, яке вона мені подарувала. На всі порівняння "до" і "після" просто не вистачає епітетів)) Так, процедура не з приємних, а тим більше якщо вона не одноразова(( Але воно того варте!!! Ще раз ВЕЛИЧЕЗНЕ спасибі доктору і клініці загалом!!!
Сергій
Дніпро, 17.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Сергію. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова про нашого лікаря. Кваліфіковані фахівці нашого медцентру успішно застосовують щадні методики лікування з використанням сучасного обладнання. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди, бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку лікарю з великої літери Асляєву Олександру Андрійовичу за дійсно кваліфіковану допомогу і людське ставлення! Перший раз була в ОН Клінік, враження приємні. Спасибі персоналу за хорошу роботу!
Ольга
Дніпро, 17.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук і вибір нашого медичного центру. Ми раді, що наш фахівець зміг виправдати Вашу довіру, і Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі Лучиніну Михайлу Яковичу за кваліфіковану допомогу. Грамотно підібране лікування дало результати: відразу ж намітилася позитивна динаміка, зараз стан здоров'я значно покращився. Всім рекомендую уважного, висококваліфікованого лікаря!
Лариса Анатоліївна
Дніпро, 14.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ларисо Анатоліївно. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Раді, що лікування в умовах "ОН Клінік Дніпро" було ефективним для Вас. Дякуємо за відгук і слова подяки. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати спасибі чудовому доктору-проктологу Руфановій Анні Анатоліївні за її професіоналізм, підхід і посмішку!!! Надала допомогу безболісно і ефективно!!! номер карти 679674! Цьом, обнімашка!
Вікторія
Дніпро, 11.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря виправдав надану Вами довіру, і Ви змогли розв'язати проблему. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити просто ВЕЛИЧЕЗНУ подяку за зцілення від геморою Руфановій Анні Анатоліївні!!! Прекрасний лікар, уважний, грамотне призначення лікування!!! Це того варто!!!! Все безболісно!!! Мені прям дуже все сподобалося, особливо те, що геморою більше немає!!!! N карти 652787
Наталія
Дніпро, 11.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Малоінвазивні методики, що застосовуються в нашій Мережі, допомагають позбутися геморою без відриву від звичного способу життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Візит до лікаря Царьової-Колесник Олени Геннадіївни залишив найтепліші враження. Доктор уважний, доброзичливий, високопрофесійний. Отримано вичерпні рекомендації. Намічена схема лікування і режим харчування. Величезне спасибі!
Ярослав
Дніпро, 06.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Нам приємно, що в стінах нашого медичного центру Ви знайшли фахівця, якому можете довірити своє здоров'я. Клінічний досвід лікаря та індивідуальний підхід дозволяють отримати позитивний ефект від лікування. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
СПАСИБІ АННІ АНАТОЛІЇВНІ РЦФАНОВІЙ ЗА КОНСУЛЬТАЦІЮ І ОБСТЕЖЕННЯ. ЛІКУВАННЯ ОРНІТ БУЛО ЕФЕКТИВНО. ЕЛЕНА.672350. 5.09.2021.
Олена
Дніпро, 05.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Ми пропонуємо інноваційні методики діагностики та лікування, а також індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Дякуємо Вам за відгук. Рекомендуємо не забувати про регулярні профілактичні огляди і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку доктору Руфановій Анні Анатоліївні за професіоналізм, ефективне лікування та турботу про пацієнтів. Було дуже комфортно проходити лікування. Велике спасибі!
Антон 647897
Дніпро, 05.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Антоне. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Ми раді, що під наглядом нашого фахівця Вам вдалося істотно поліпшити якість життя. Рекомендуємо не забувати про регулярні профілактичні огляди. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку доктору Руфановій Анні Анатоліївні!! Лікар-Професіонал! Уважна, делікатна, акуратна при огляді. Проблему, яку страждала роками вирішили швидко, чітко і безболісно. Дуже Вам вдячна! рекомендую
Маргарита
Дніпро, 02.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Маргарито. Дякуємо за відгук і Ваша думка про лікування під наглядом нашого фахівця. Сучасне обладнання, яке у нас використовується, в поєднанні з клінічним досвідом лікаря дає дійсно ефективний результат. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Шегеді Вікторії Олегівні за уважне і доброзичливе ставлення, а також за її професіоналізм, завдяки якому вона допомогла вирішити проблему зі здоров'ям. Бажаю успіхів у роботі і вдячних пацієнтів!
Наталія
Дніпро, 31.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до нашого медичного центру і рівнем професіоналізму лікаря. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік