Відгуки ОН Клінік Дніпро

Ендокринолог клиники, на приеме назначила анализы и порекомендовала сдавать в клинике. Пришло 2-а месяца , я обратилась в регистратуру клиники, чтобы посмотрели , какие анализы назначены и записали на них . В итоге счет на 920 грн (Вит Д, феритин , ТТГ,АтПО, ОАК). Записалась на прием к доктору , пришла, она говорит :»это не моё назначение, я тебе поэтим анализам ничего не могу сказать». По итогу выяснилось , что в назначении было 3 анализа ВСЕГО!!!!! И на меньше сумму!!!! В итоге консультация 380 грн и 920 грн анализы (НЕ НУЖНЫЕ МНЕ) и не информативная консультация!!!!!!!!!!
Ольга
Дніпро, 15.06.2021
Оцінка:
Дякую лікарю Руфановій за покращене життя! За тиждень до весілля в минулому році вона мене просто врятувала! Тепер намагаюся дотримуватися рекомендацій. Сподіваюся, що більше не зустрінемося, але якщо раптом що - знаю, що можу довіряти на всі 100%!
Марія Лебідь
Дніпро, 14.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що звернення до нашого лікаря було інформативним і ефективним для Вас. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити щирі слова подяки Лікарю з Великої літери - Руфановій Анні Анатоліївні! Коли я потрапив до неї в серпні 2020 року - я був повністю деморалізований істота, яке страждало кожен день від болю і страху сходити в туалет. Після операції щодо радіочастотного видалення геморою, проведеної в центрі Медікал Плаза лікарем Палюрой утворилися стриктури і тріщини, я стікав кров'ю під час дефекації і без них, залізо впало нижче норми, задній прохід звузився настільки, що мазь можна було нанести тільки вушної паличкою ... Обіцянки Палюри що "через місяць я забуду про операцію" перетворилися в три місяці болю і жаху. І повна байдужість з його боку. В такому стані я і потрапив до Анни Анатоліївни. Хлопці, я просто тихо загинався, не розуміючи, що мені робити ... Ви ж розумієте - лікувати після чужий операції, не маючи можливість навіть камеру ввести - це дуже важко. Коли через місяць завдяки призначеному лікуванню лікар змогла ввести камеру - виявилося, що у мене безліч не видалених вузлів ... З тих пір ми зустрічалися кожні два тижні - Анна Анатоліївна боролася за мене, я пройшов масу маніпуляцій, вилучень вузлів і навіть ще одну операцію лазером. Вона консультувалася з мого випадку з професорами і завжди морально підтримувала мене. Я став нескінченно довіряти цьому Лікарю. Такого ніколи не було в моєму житті до цього випадку. Зараз, через 9 місяців, нарешті можна сказати, що я здоровий і можу забути про це нещасний випадок, який стався зі мною. Анно Анатоліївно, величезна Вам спасибі за те що повернули мене до життя!
337586
Дніпро, 14.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за детальний позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Хочемо зазначити, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці і ми прагнемо постійно вдосконалювати якість медичного обслуговування. Потужна матеріально-технічна база медичних центрів нашої Мережі сприяє ефективному лікувально-діагностичному процесу. Дійсно, наші фахівці використовують у своїй роботі сучасні малоінвазивні методики рішення проктологічних проблем. Нам приємно, що під наглядом лікаря-проктолога Вам вдалося вирішити неприємну проблему. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Так сталося, що після двох пологів з'явилася неприємна проблема, про яку у нас не заведено говорити. Довго терпіла і не наважувалася звернутися до проктолога - яка дурість! Дорогі жінки, які мають схожу проблему, не бійтеся і не терпіть. Все виявилося не страшно і безболісно, кілька відвідувань ОН Клінік, і доктор Руфанова Анна Анатоліївна створить диво своїми руками. Вас чекає уважний і делікатний прийом. Спасибі, Анно Анотольевно.
602929
Дніпро, 10.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо Вам за добрі слова на адресу нашого фахівця. Клінічний досвід лікаря в поєднанні з сучасними малоінвазивними методиками, які використовуються у нас в медичному центрі, дозволяють ефективно вирішити неприємні проблеми. Завжди готові допомогти в разі потреби. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до Руфанової Ганни Анатоліївни з проблемою геморою. Чесно кажучи, не з тих, хто має багатий досвід звернень до проктологів (зате з тих хто має багатий досвід життя з гемороєм) тому: по-перше об'єктивно оцінити краще / гірше або дорожче / дешевше, ніж у інших не можу, а по- друге, звернувся з уже накопиченими роками проблемами. Тому суджу по своєму небагатому досвіду. Звернувся саме в цю клініку і до цього лікаря, оскільки близько 10 років тому в цій клініці і у цього лікаря ми вирішували ту ж проблему у моєї дружини. Тоді у неї істотно загострилася ця проблема після пологів. Після лікування вона 10 років про проблему не згадує. Тому довго не обирав. Лікування проходило малоінвазивним методом. Процедура досить дорога і болюча. Точніше болюча не тільки сама процедура, а скільки перші дні і тижні після неї. Сама процедура теж не найприємніша, але я зміг сам після неї сісти за кермо і поїхати додому. А ось після того як пройшла анестезія почалися дні більше схожі на тортури. Якщо ви планували після процедури брати участь в марафоні або здійснити сходження на Еверест то краще ці плани відкласти. Спосіб життя на найближчі пару місяців доведеться поміняти істотно. Це стосується і харчування та физнагрузок. Так що лікування не з приємних. Настільки що перший тиждень ви будете проклинати себе за те, що на нього зважилися. Але кожному вирішувати самому - мучаться все життя або помучатся 2-3 тижні. У дружини 10 років тому все було точно так же, і її результат надихав мене і допомагав перенести лікування. Так що якщо ви все ж таки зважитеся на ці процедури, то дуже важливо в такі моменти бути впевненим що ви звернулися до професіоналів і попереду вас чекає позбавлення (нехай і болісне) від ваших проблем, а не довгі роки ходінь по лікарях в спробах виправити наслідки некоректного лікування. А ще краще не запускати проблему до такого стану і звертатися вчасно до професіоналів і в клініки, які мають необхідний досвід і обладнання. Зараз лікування тільки завершено, але я вже відчуваю, що стало краще, ніж було. Так що звертайтеся вчасно до Анни Анатоліївни (несвоєчасно теж звертайтеся) і ви отримаєте адекватне і професійне лікування, а так само задоволення від спілкування з приємним, веселим і позитивним людиною.
569353
Дніпро, 09.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення в наш медичний центр. Лікар Руфанова Анна Анатоліївна одна з провідних фахівців нашої Мережі, яка може знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта і провести найбільш результативне лікування. На своєму досвіді Ви переконалися, що малоінвазивні методики, що застосовуються в медцентрах нашої Мережі, дійсно допомагають підвищити якість життя. Ми розуміємо, наскільки важливою є позитивна емоційна зв'язок між пацієнтом і лікарем, а також комфортна атмосфера в цілому, тому у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисний потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу і лікаря. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди і бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезне спасибі лікаря-ендоскопіст Георгіці Віталію Миколайовичу. Колоноскопію зробив на вищому рівні, абсолютно безболісно, все показав, пояснив. Лікар супер! Буду рекомендувати всім своїм знайомим.
Тетяна
Дніпро, 09.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяна. Процедура колоноскопія має безперечну діагностичну цінність для постановки діагнозу і вибору тактики подальшого лікування. Раді знати, що процедура пройшла для Вас у комфортній атмосфері. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже довго відкладала візит до лікаря зі своєю делікатною проблемою - морально складно було наважитися. Але це постійне відчуття дискомфорту все ж переважило страхи та сором'язливість. Чудова лікарка - Анна Анатоліївна Руфанова, дуже вдячна за її вічний позитив, за чуйність та людяне ставлення до паціента, налаштувала на одужання, підібрала курс лікування малоінвазивним методом і повела до "світлого" та комфортного майбутнього! Зараз я почуваю себе в рази краще, ніж до початку лікування. Сподіваюся, що ця проблема назавжди забудеться як страшний сон! Також велика подяка всьому персоналу "ОН Клінік Дніпро" - чудової клініки, що показує високий рівень клієнтоорієнтованості та турботи про своїх паціентів.
Лілія
Дніпро, 08.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ліліє. Дякуємо Вам за позитивний зворотний зв'язок і високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Своєчасне звернення за медичною допомогою є запорукою успішної діагностики та лікування. Нам приємно, що звернення до нашого лікаря-проктолога було для Вас комфортним і результативним. У наших медичних центрах використовуються сучасні методики, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми не змінюючи звичний спосіб життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Хочу виразити велику подяку лікарю Руфановій Анні Анатоліївні 👏 Ось ця людина, це реально лікар від Бога! В мене була, як Ви всі розумієте, делікатна проблема, і хотілось знайти чудового лікаря, який мені допоможе, і все ж таки довго не вагаючись я цього лікаря знайшов. Дізнався про ОН Клінік та про лікаря Анна Анатолівна просто з інтернету. Читаючи відгуки все таки вирішив записатися саме до Анни Анатолівни, хоча трішки і було якось не по собі(лікар жінка), але чесно вже якось було не до того, хотілося щоб швидше ця мука скінчилась. І ось після поставленого діагнозу та назначеного лікування почуваюсь набагато краще. Анна Анатолівна, я дуже Вам вдячний за те все що Ви для мене зробили! Це лікар у якого руки - золоті! Також хочу дякую всім працівникам ОН Клінік - велике дякую! В клінікі дуже затишно, чисто та гарно! Рекомендую ОН Клінік та лікаря Руфанова Анна Анатолівна!
597948
Дніпро, 03.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за розгорнутий відгук і добрі слова. Ми раді, що наш спеціаліст виправдав Вашу довіру, і Ви змогли на власному досвіді переконатися в професійних якостях нашого лікаря. Щадні малоінвазивні методики лікування і сучасне обладнання, які використовуються в нашій клініці, дозволяють ефективно вирішити неприємні проблеми без госпіталізації і не змінюючи звичний спосіб життя. Пріоритети нашої команди - індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високого рівня. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисний всім потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу і лікаря. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі велике Руфановій А. А. за професіоналізм і правильний підхід до моєї проблеми. Завдяки лікарю я забула про ці пекельні болі. Величезне дякую. Не треба бояться і соромитися своїх проблем, йдіть до лікаря і все буде добре!
Наталія
Дніпро, 03.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Вам вдалося вирішити неприємну проблему. Рекомендуємо не забувати про профілактичних оглядах і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вітаю! Дуже рада, що зважилася звернутися до проктолога Анни Анатоліївни Руфанової і не пошкодувала про це. Мені була проведена процедура радіохвильовим апаратом Сургитрон і за один сеанс я позбулася своїх «проблем», а також я використовувала крем Орніт. Ура! Життя прекрасне!!! Анно Анатоліївно, величезне спасибі Вам за професійний підхід, делікатність, за гумор і вміння створити позитивний настрій! Удачі Вам, здоров'я і гармонії в усьому! Марина, НК 256039
Марина
Дніпро, 02.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені рівнем професіоналізму нашого лікаря Руфанової А.А. Дійсно, радіохвильова терапія - сучасний малоінвазивний і високоефективний метод лікування проктологічних проблем. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до Анни Анатоліївни 16 квітня, о 7 годині вечора, як виявилося, із запущеною 4 стадією геморою з внутрішньою кровотечею. Досидівся, загалом. Анна Анатоліївна провела огляд і відразу ж зробила першу процедуру з лікування. Всього було 7 процедур (одна на тиждень) і 8-ий огляд, після чого лікування було закінчено. Зараз живу "без задніх думок". Сучасна медицина творить чудеса! За весь час процедури були не з найприємніших, але, оскільки їх робив досвідчений лікар, я ходив до Анни Анатоліївни із задоволенням. Приємна жінка, досвідчений лікар, яка готова навіть поскандалити з вашою страховою компанією. Якщо раптом досидитеся як я - рекомендую Анну Анатоліївну, не пошкодуєте.
589090
Дніпро, 01.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за довіру і вибір "ОН Клінік Дніпро". Лікар Руфанова А.А. досвідчений, уважний і кваліфікований фахівець, в професійних якостях якої Ви переконалися на власному досвіді. У медичних центрах нашої Мережі використовуються щадні методики лікування, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми без відриву від звичного способу життя. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Вам вдалося вирішити делікатну проблему, і Ви залишилися задоволені результатом. Бажаємо міцного здоров'я, не забувайте про необхідність профілактичних оглядів.
Служба контролю якості ОН Клінік
Протягом 4 (!) місяців інфекціоніст Мульченко в цій клініці мене лікувала антибіотиками цефалоспоринового ряду 3ого і 4ого покоління на підставі наявності антитіл до Боррелем після перенесеного і пролікованого (!) Минулого літа укусу кліща. У мене не було ніяких скарг і симптомів на першому прийомі, однак лікар переконала, що хвороба "спить" і дуже скоро у мене з'являться порушення нервової системи, роботи серця (зі слів лікаря почитайте, що пишуть в інтернеті-це все правда), які вже не вийде повністю вилікувати і можна навіть стати інвалідом! Коли через 4 місяці антибіотиків (по 2 ін'єкції в день + таблетки) рівень антитіл підстрибнув в два рази я звернулася до іншого фахівця і з'ясувалося, що лікування мені не було потрібно і варто припинити здавати аналізи на антитіла, так як IgM і IgG після успішно пролікованих укусу борреліозной кліща можуть залишатися в крові місяцями і роками! Звернулася в службу контролю якості, відправила їм підтверджуючі документи і .. місяць тиші з їх боку! Дівчина по телефону пояснює, що вони розбираються і шукають альтернативну думку. "ВІН Клінік", маючи стільки ресурсів і філій, не може знайти цю думку на протязі місяця ?! Висновок: КЛІНІКА НЕ ГОТОВА НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОМИЛКИ СВОЇХ ЛІКАРІВ. При чому в клініці було витрачено тільки 3000грн на прийоми, а ще 55 000 грн в аптеках на препарати !!! Пару слів про хороших відгуках про клініку. Коли пацієнти сидять в черзі до них підходить дівчина з рецепції і просить написати пару слів про враження про клініку, після, якщо відгук хвалебний, клініка його сама публікує, а що відбувається з негативними відгуками я не знаю ...
Поліна
Дніпро, 29.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Поліно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що по кожному зверненню від наших реальних пацієнтів проводиться предметний розбір ситуації з детальним аналізом всієї медичної інформації. Порядок розбору звернень проходить згідно зі встановленним законодавством регламентним терміном. Кожен лікар, приймаючи рішення по веденню лікувального - діагностичного процесу, ґрунтується на об'єктивних клінічних даних і несе відповідальність за призначення. Більш детальна інформація Вам була надана особисто. Просимо вибачення за дискомфорт під час звернення в медцентр. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік