Відгуки про дитячих лікарів-узд у Полтаві

Ми звернулися до лікаря Величко Ирини Алексеевни зробити УЗД дитині. Сподобалася своєю делікатністю і обізненістю у своїй справі. Заспокоїла і все пояснила . Ми будемо рекомендувати цю клініку своїм знайомим, якщо колись знадобиться.
Віталій
Полтава, 04.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віталію. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок і добрі слова про нашого спеціаліста. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки. Будемо раді надати допомогу всім за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулись до лікаря Величко Ірини Олексіївни зробити УЗД-щитоподібної залози. Лікар була дуже уважною, все детально розповіла, надала рекомендації. Також розповіла про стан щитоподібної залози. Дуже задоволена. Рекомендую лікаря.
Марія
Полтава, 28.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Вдячні за позитивні відгуки та добрі слова про нашого лікаря Величко Ірину Олексіївну. Нам важливо знати, що Ви задовольнили результатом звернення до клініки, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Спеціалісти «ОН Клінік» провокують діагностику на сучасному високотехнологічному обладнанні, що дає змогу отримати максимально інформативний та точний результат. Завжди готові допомогти у разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік