Обрати медичний центр
Відеоконсультація

Відгуки ОН Клінік Миколаїв

Звернулися в "ОН Клінік" до лікаря Коноваленко О. Л. з хронічною нежиттю і набряком. Дуже компетентний лікар, уважний і ввічливий. Всім задоволена, лікаря рекомендую.
Звернулися в "ОН Клінік" до лікаря Коноваленко О. Л. з хронічною нежиттю і набряком. Дуже компетентний лікар, уважний і ввічливий. Всім задоволена, лікаря рекомендую.
Христина, Миколаїв, 14.04.2021
Оцінка:
Добрий день, Христино. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви залишилися задоволені рівнем професіоналізму нашого лікаря. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до дитячого педіатра Кирильчук Тетяни Григорівни. Всім залишилася задоволена, ввічливий і приємний лікар. Також робили УЗД у Кузика Ігоря Володимировича. Дуже уважний і кваліфікований фахівець. УЗД робить швидко, доступно і зрозуміло все пояснює. Якість обслуговування на вищому рівні.
Звернулася до дитячого педіатра Кирильчук Тетяни Григорівни. Всім залишилася задоволена, ввічливий і приємний лікар. Також робили УЗД у Кузика Ігоря Володимировича. Дуже уважний і кваліфікований Показать весь отзыв фахівець. УЗД робить швидко, доступно і зрозуміло все пояснює. Якість обслуговування на вищому рівні.
Діана, Миколаїв, 14.04.2021
Оцінка:
Добрий день, Діано. Хочемо зазначити, що важливим аспектом якісної діагностики є високотехнологічне обладнання, яке використовується в нашому медцентрі. Дякуємо за позитивний відгук. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися в клініку для здачі аналізів дитині. Дуже зручно що аналіз прийшов на пошту і причому в цей же день, ввечері. Тому відразу ж записалися до педіатра на прийом. Овчаренко Наталія Сергіївна - приємний компетентний доктор, викликає прихильність до себе у дитини, після огляду призначила лікування, яке нам допомогло. Дитина була дуже рада отримати в кінці прийому кульку і пограти в дитячому куточку.
Звернулися в клініку для здачі аналізів дитині. Дуже зручно що аналіз прийшов на пошту і причому в цей же день, ввечері. Тому відразу ж записалися Показать весь отзыв до педіатра на прийом. Овчаренко Наталія Сергіївна - приємний компетентний доктор, викликає прихильність до себе у дитини, після огляду призначила лікування, яке нам допомогло. Дитина була дуже рада отримати в кінці прийому кульку і пограти в дитячому куточку.
Євгенія, Миколаїв, 06.04.2021
Оцінка:
Добрий день, Євгеніє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що звернення до нашого фахівця було результативним і комфортним. Згодні з Вами, Наталя Сергіївна завжди знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Воджу вже вдруге своїх дітей до педіатра Кирильчук Тетяни Григорівни на огляд. Лікування, яке призначила доктор, було ефективним. За що велика подяка. Оскільки мої діти ГРВІ хворіють від 2-х тижнів і більше з ускладненнями. На цей раз, завдяки Тетяні Григорівні ми вилікувалися за 1 тиждень! Доктор завжди привітна, вкрай позитивно налаштована до своїх маленьких пацієнтів. Що особливо цінно - завжди все детально пояснює.
Воджу вже вдруге своїх дітей до педіатра Кирильчук Тетяни Григорівни на огляд. Лікування, яке призначила доктор, було ефективним. За що велика подяка. Оскільки мої діти Показать весь отзыв ГРВІ хворіють від 2-х тижнів і більше з ускладненнями. На цей раз, завдяки Тетяні Григорівні ми вилікувалися за 1 тиждень! Доктор завжди привітна, вкрай позитивно налаштована до своїх маленьких пацієнтів. Що особливо цінно - завжди все детально пояснює.
Ліана, Миколаїв, 24.03.2021
Оцінка:
Добрий день, Ліано. Дякуємо за позитивний відгук. Щиро раді, що фахівець «ОН Клінік Миколаїв» Кирильчук Т. Г. змогла виправдати Вашу довіру. Ми прагнемо постійно вдосконалювати якість медичного обслуговування і сервісу для максимального комфорту наших пацієнтів. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були в клініці вже не вперше. Зверталися до таких фахівців: педіатр Кирильчук Т.Г., лікар УЗД Кузик І.В., невролог Бойко Т.В., ортопед Попов Є.В. Усі лікарі дуже хороші фахівці, завжди якісно проконсультують, дадуть потрібні поради і рекомендації. Кожним відвідуванням завжди залишалися задоволені. Також хочеться відзначити, що в клініці завжди дуже доброзичлива обстановка, привітний персонал, зал очікування в дитячій зоні і телевізор з мультиками. При необхідності будемо звертатися в "ОН Клінік".
Були в клініці вже не вперше. Зверталися до таких фахівців: педіатр Кирильчук Т.Г., лікар УЗД Кузик І.В., невролог Бойко Т.В., ортопед Попов Є.В. Усі лікарі Показать весь отзыв дуже хороші фахівці, завжди якісно проконсультують, дадуть потрібні поради і рекомендації. Кожним відвідуванням завжди залишалися задоволені. Також хочеться відзначити, що в клініці завжди дуже доброзичлива обстановка, привітний персонал, зал очікування в дитячій зоні і телевізор з мультиками. При необхідності будемо звертатися в "ОН Клінік".
Тетяна, Миколаїв, 23.03.2021
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашої клініки і фахівців. Ми надаємо можливість отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері, а також в розпорядженні наших фахівців перебуває потужна матеріально-технічна база. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися до лікаря-офтальмолога Дяченко Марини Валеріївни за консультацією з питання сухості очей. Дуже сподобався прийом, лікар професійно провела огляд, усе пояснила. Будете звертатися і надалі.
Звернулися до лікаря-офтальмолога Дяченко Марини Валеріївни за консультацією з питання сухості очей. Дуже сподобався прийом, лікар професійно провела огляд, усе пояснила. Будете звертатися і надалі.
Ірина, Миколаїв, 23.03.2021
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Дяченко М. В. Ми надаємо нашим пацієнтам можливість отримати якісну медичну допомогу в максимально комфортних умовах. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися з 4-х місячною дитиною до невролога Бойко Тетяни Василівни на плановий огляд. Лікар дуже ввічлива і приємна жінка і хороший фахівець. Дала тлумачні рекомендації. Ми залишилися задоволені. Будемо звертатися.
Звернулися з 4-х місячною дитиною до невролога Бойко Тетяни Василівни на плановий огляд. Лікар дуже ввічлива і приємна жінка і хороший фахівець. Дала тлумачні рекомендації. Показать весь отзыв Ми залишилися задоволені. Будемо звертатися.
Марія, Миколаїв, 18.03.2021
Оцінка:
Добрий день, Маріє. Нам приємно, що в особі нашого лікаря Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити здоров'я Вашої дитини. Раді, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні були на прийомі у нашого улюбленого педіатра Кирильчук Тетяни Григорівни. Зверталися зі скаргами на болі в горлі, закладений ніс, високу температуру. Лікар як завжди прийняла нас із посмішкою, оглянула дитину, швидко поставила діагноз, призначила лікування. Дитина із задоволенням йде на прийом до лікаря, як на свято! Атмосфера в клініці і в кабінеті у Тетяни Григорівни, як вдома. Ми знаємо цього доктора більше 6-ти років. Любимо і поважаємо Тетяну Григорівну. Найкращий педіатр !!!
Сьогодні були на прийомі у нашого улюбленого педіатра Кирильчук Тетяни Григорівни. Зверталися зі скаргами на болі в горлі, закладений ніс, високу температуру. Лікар як завжди Показать весь отзыв прийняла нас із посмішкою, оглянула дитину, швидко поставила діагноз, призначила лікування. Дитина із задоволенням йде на прийом до лікаря, як на свято! Атмосфера в клініці і в кабінеті у Тетяни Григорівни, як вдома. Ми знаємо цього доктора більше 6-ти років. Любимо і поважаємо Тетяну Григорівну. Найкращий педіатр !!!
Олена, Миколаїв, 18.03.2021
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, Кирильчук Т.Г. кваліфікований фахівець, яка має особливий підхід до кожного пацієнта. А також використовує в своїй роботі сучасні методи діагностики і лікування. Ви змогли переконатися в цьому на власному досвіді. Завжди раді допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Борзенко Вадим Сергійович кваліфікований фахівець і просто людина своєї справи, яка відповідає на всі хвилюючі питання. Вадим Сергійович чудовий доктор, швидко знайшов підхід до моєї дитини. Я і моя дитина залишилися дуже задоволені.
Борзенко Вадим Сергійович кваліфікований фахівець і просто людина своєї справи, яка відповідає на всі хвилюючі питання. Вадим Сергійович чудовий доктор, швидко знайшов підхід до моєї Показать весь отзыв дитини. Я і моя дитина залишилися дуже задоволені.
Олена, Миколаїв, 18.03.2021
Оцінка:
Добрий день, Олено. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом відвідування нашої клініки і фахівця. Раді, що наш лікар Борзенко В.С. зміг виправдати Вашу довіру. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вже не вперше звертаємось до спеціалістів даної клініки і ще жодного разу не пожалкували про свій вибір. Персонал клініки дуже ввічливий, завжди знайдуть для нас максимально зручний час прийому лікарів, щоб за один візит нас оглянули всі можливі спеціалісти (а для приїжджих це не аби яка вигода). Лікарі уважні та кваліфіковані, відповідали на всі питання які я задавала (а в мене їх багато) із посмішкою. Дуже дякую "ОН Клінік"! Всім своїм знайомим раджу сюди звертатися.
Вже не вперше звертаємось до спеціалістів даної клініки і ще жодного разу не пожалкували про свій вибір. Персонал клініки дуже ввічливий, завжди знайдуть для нас Показать весь отзыв максимально зручний час прийому лікарів, щоб за один візит нас оглянули всі можливі спеціалісти (а для приїжджих це не аби яка вигода). Лікарі уважні та кваліфіковані, відповідали на всі питання які я задавала (а в мене їх багато) із посмішкою. Дуже дякую "ОН Клінік"! Всім своїм знайомим раджу сюди звертатися.
Вікторія, Миколаїв, 18.03.2021
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за щирий відгук. Ми прагнемо надати нашим пацієнтам максимально комфортні умови на кожному етапі перебування в клініці. Також важливо відзначити, що в розпорядженні наших спеціалістів є потужна матеріально-технічна база, що сприяє якісній діагностиці та лікуванню. Сподіваємося, що Ваші рекомендації допоможуть потенційним пацієнтам визначитися з вибором медичної установи та лікаря. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день, довго вибирала дитячого гінеколога для чертирехлетней донечки. Лікар Гомберг Марина Валентинівна дуже дбайливо і професійно працює. Побільше б таких лікарів. Велике спасибі!
Добрий день, довго вибирала дитячого гінеколога для чертирехлетней донечки. Лікар Гомберг Марина Валентинівна дуже дбайливо і професійно працює. Побільше б таких лікарів. Велике спасибі!
Анастасія, Миколаїв, 13.03.2021
Оцінка:
Добрий день, Анастасіє. Раді, що в особі нашого лікаря Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити здоров'я своєї дитини. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулись до клініки для проходження УЗД для дитини віком 3 роки. УЗД проходили у лікаря Кузика Ігоря Володимировича. Лікар дуже ввічливий одразу знайшов спільну тему для розмови з дитиною, щоб процедура пройшла спокійно. Лікар уважний, усе детально розповів.
Звернулись до клініки для проходження УЗД для дитини віком 3 роки. УЗД проходили у лікаря Кузика Ігоря Володимировича. Лікар дуже ввічливий одразу знайшов спільну тему Показать весь отзыв для розмови з дитиною, щоб процедура пройшла спокійно. Лікар уважний, усе детально розповів.
Марина, Миколаїв, 02.03.2021
Оцінка:
Добрий день, Марино. Для нас важливо, щоб наші пацієнти почувалися максимально комфортно протягом усього часу перебування в клініці та отримували якісні медичні послуги. Раді, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.
  • ПІБ:
  • E-mail:
  • Телефон:
  • Клініка:
  • Відділення:
  • Лікар:
  • Послуга:
  • Сума до оплати: грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік

Subscribe form
Чекліст зі здоров’я
в подарунок за підписку!
На вказаний Вами email було відправлено листа для підтвердження підписки.
Ви вже залишали свої дані.
Сталася помилка.
loading