Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про дитячих лікарів-рентгенологiв у Харкові (м. Палац Спорту)

Рекламація! 08.03.20г. отримано висновок з "переломом ..." № 10571ЕН від лікаря Шаповалова В.В. 1) питання до клініки - видавати висновок про перелом Без знімка (поламався принтер!) Для чого? після такої роботи дитині довелося заново робити рентген в цей же день в іншій клініці! 2) питання до Шаповалова В.В. - чи впевнені Ви на 100% в своєму висновку "переломом ..." або може бути забій? прошу проаналізувати ситуацію і дати зворотний зв'язок ... Антон Ткаченко + 38-050-315-81-62
Антон, Харків, 11.03.2020
Добрий день, Антон. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що в нашій клініці за замовчуванням надається письмовий висновок на паперовому носії з результатом рентген-дослідження. Також на вимогу пацієнта є можливість видати знімки на флеш-носій пацієнта або на електронну пошту. Нещодавно була введена послуга роздруківки отриманих зображень, видається пацієнту на вимогу і оплачується відповідно до прайсу. На жаль, в день проведення дослідження послуга роздруківки була недоступна з технічних причин, про яку Вам було повідомлено, при цьому висновок і знімки в електронному вигляді були надані. Даний технічний момент був усунутий в той же день, незважаючи на святковий день. Клініка не може вплинути на можливість / бажання працювати з цифровими знімками співробітників інших установ. Будь-які фізичні носії інформації - потенційно є місцем існування мікроорганізмів, в тому числі і Ковід-19, тому ми за діджіталізацію у всьому до чого ми закликаємо решту. Лікар Шаповалова В.В. має вищу категорію по своїй спеціальності, є співробітником кафедри променевої діагностики, немає підстав сумніватися в кваліфікації і виданих висновках спеціаліста. Також цифрові знімки мають велику діагностичну можливість в порівнянні з плівковими. У будь-якому випадку приносимо вибачення за дискомфорт при зверненні в клініку. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже позитивні враження про клініку. Організаційний сервіс на високому рівні. Дуже позитивна обстановка і відношення персоналу. Послуга (рентген) була отримана якісно і в зазначені терміни (ми приїхали раніше запису. Але навіть чекати не довелося). В цілому: якісний європейський сервіс.
Віталій, Харків, 23.01.2020
Добрий день, Віталій. Дякуємо за позитивний відгук. У нашій клініці використовують сучасне цифрове рентгеноскопічне обладнання, яке успішно застосовують в передових країнах Європи. Завдяки обстеженню на такій системі, у пацієнта з'являється не тільки можливість отримати точний знімок внутрішніх органів або певної частини тіла в великому розширенні, а й багаторазово знизити променеве навантаження. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік