Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки ОН Клінік Харків (м. Палац Спорту)

Проходили вакцинацию с ребёнком в детском отделении на пр. Московском, 257 у доктора Борисюк Алины Николаевны. Остались очень довольны доктором. Доктор очень позитивный, провела полный осмотр, рассказала о всех плюсах прививания, как вести себя после вакцинации. Получили полноценный прием плюс вакцинацию!!! Персонал приветлив! Все соблюдают карантинный режим, что очень радует. Спасибо большое за безупречный прием и сервис
Елена, Харків, 31.07.2020
Літвінова Мар'яна Володимирівна-лікар від Бога, знайомі вже протягом 3 років, завдяки її увазі у моєї дитини була вчасно виявлена ​​пухлина, згодом курс хіміітерапій, операцій і знову хімій .... протягом усього лікування саме ВОНА одна могла підтримати в такий складний період часу, завдяки їй дитині були призначені правильні препарати при ускладненнях. Коли курс хімій був пройдений і ми стали просто спостерігатися в онколога, ми зажили нормальним життям, пішли в сад і тут посипалися настільки банальні вірусні захворювання, які лікувати "звичайний педіатр" не зміг, та й часто чули "ой ви ж з онкологією були їдьте в лікарню профільну і там лікуєтеся .. ", було різне, але Мар'яна Володимирівна, в будь-який час дня і ночі могла відповісти на телефонний дзвінок, зустрітися і допомогти в призначенні лікування дитині. завдяки їй, не губиться настільки дорогоцінний час а кваліфіковано призначається курс аналізів, а потім і лікування !!!!! низький Вам уклін, ВИ ЛІКАР від Бога! Ми Вас дуже любимо і цінуємо !!!!
Ганна, Харків, 06.07.2020
Добрий день, Ганна. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості і Вашу думку про фахівця. Для нас важливі всі відгуки від реальних пацієнтів, які були на прийомі у лікаря в нашій клініці. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук про Слюсаренко Вікторію Віталіївну дитячого дерматолога. Цілковита відсутність у доктора людяності, уважності, зацікавленості взагалі в принципі в одужанні людини, тим більше дитини, байдужість. І ці люди давали клятву Гіппократа. Поверхнево глянувши здалеку на дитину, боялася навіть підійти. Незрозумілий діагноз, в призначенні якісь ванночки, які не дали результатів, стало ще гірше, тому що швидше за все діагноз хибний. Доктор весь час дивилася на екран монітора а не на пацієнта. Коли голова поверталася в нашу сторону, на обличчі навіть через маску був такий вираз типу як ви мене вже всі дістали і коли все це закінчиться і ще ви мені повинні тут доплатити. Прийом коштував 340 грн, плюс зішкріб 114 грн. Та начебто не захмарні гроші, але коли ти потрапляєш до некомпетентного лікаря і йдеш ні з чим, то цього більше ніж достатньо. Не раджу нікому звертатися до цього доктора.
Тетяна, Харків, 11.06.2020
Добрий день, Тетяна. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що оцінка індивідуальних поведінкових особливостей кожної людини є досить суб'єктивним фактором. Все регламентовані послуги з первинного прийому виконані в повному обсязі, проте якщо у пацієнта є ще питання чи не зрозумілі моменти - завжди готові надати додаткову інформацію. Якщо не відбувся контакт лікар-пацієнт і не склалися довірчі відносини, в клініці є можливість змінити лікаря. Комфорт наших пацієнтів - одне з пріоритетних завдань, тому приносимо вибачення, якщо Ви відчули дискомфорт. Якщо у Вас є альтернативний висновок з іншою думкою фахівців за претензією "швидше за все діагноз хибний" - готові продовжити розбір з урахуванням наданого документа. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідали "ОН Клінік" з дитиною. Сходили як я вважаю до професіонала своєї справи Рой Наталії В'ячеславівні. Дякуємо їй за компетентність і увагу, дуже нам допомогла в нашій проблемі. Відразу видно у вас працюють професіонали.!
Юлія, Харків, 10.06.2020
Добрий день, Юлія. Дякуємо Вам за позитивний зворотний зв'язок і добрі слова на адресу нашого фахівця. Всі відгуки від наших пацієнтів дають нам можливість щодня вдосконалювати якість медичного обслуговування. Ми раді, що перебування в клініці було для Вас комфортним і інформативним. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже подобається педіатричне відділення. Привітний персонал, хороші лікарі, оперативне обстеження. Приїжджаємо в більшості випадків без запису і завжди потрапляємо без черг. Дуже подобається атмосфера і настрій всіх співробітників. Діти йдуть до фахівців із задоволенням. Знайомим рекламуємо Онклінік. Спасибі вам!
Катерина, Харків, 10.06.2020
Добрий день, Катерина. Дякуємо за позитивний відгук. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних принципів роботи клінік нашої Мережі, а професіоналізм лікарів, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали - є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволені лікарем Санжаревською Т.О., лікар від бога. Вона завжди дуже уважна і завжди точно ставить діагноз. У мене діти спостерігаються з народження у неї та ми дуже раді, що вона працює тепер в "ОН Клінік", де можна повністю обстежитися і здати аналізи дитині. Діти дуже люблять її і з задоволенням виконують всі її рекомендації. Мені дуже сподобалося, що в клініці всі дуже уважні і чуйні. Я дуже задоволена роботою всіх фахівців у яких ми побували.
Лідія, Харків, 10.06.2020
Добрий день, Діана. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова. Ми розуміємо, наскільки важливим є позитивний емоційний зв'язок між пацієнтом і лікарем. Тому у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Такий підхід позитивно сприяє на процес одужання. Завжди готові надати якісну медичну допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені дуже сподобалося, адміністратори дуже привітні й товариські, в клініці є всі зручності для дітей, не залежно від віку. Доктор Ібрагімова мені сподобалася ввічливістю. В цілому мені дуже сподобалася клініка! Рекомендую !!!
Ганна, Харків, 01.06.2020
Добрий день. Ганна. Нам приємно, що перебування в стінах нашої клініки було комфортних для Вас. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на вакцинації сьогодні у Борисюк Аліни Миколаївни - відмінний фахівець. Підхід лікаря дуже сподобався, лікар чудова, все підказувала. Ми дуже задоволені сервісом, у Вас в клініці комфортна обстановка, дуже спокійно і без черг. Все для пацієнтів зроблено, спасибі Вам, буду рекомендувати своїм знайомим і обов'язково приїдемо ще.
Олексій, Харків, 01.06.2020
Добрий день, Олексій. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб наші пацієнти отримували якісні медичні послуги. Для цього створені всі умови - у нас працюють кваліфіковані фахівці, клініка забезпечена сучасною апаратурою. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у лікаря Рой Наталья В'ячеславівни неодноразово, враження залишилися тільки позитивні, і як від фахівця. і як від людини. Допомогла у вирішенні нашої проблеми. Також звертаємося до педіатра Борисюк Аліні Миколаївні, дуже висококласний фахівець, абсолютно їй довіряємо. В цілому про клініку залишаються враження тільки позитивні, починаючи від запису в колл-центрі і закінчуючи ресепшен і прийомом фахівця.
Катерина, Харків, 01.06.2020
Добрий день, Катерина. Дякуємо Вам за залишений відгук. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб наші пацієнти отримували якісні медичні послуги. Для цього створені всі умови - у нас працюють кваліфіковані фахівці, клініка забезпечена сучасною апаратурою. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Біньковська Марина Михайлівна Лікар Дерматолог. Вельми дякую вам! Дуже кваліфікований фахівець. Допомогла мені і моїй дитині в складній ситуації, коли інші лікарі розводили руками і не могли поставити діагноз . Ми приїхали в он клінік і потрапили на прийом до Марини Михайлівні, лікар одразу сказала діагноз і призначила лікування. Ми залишилися дуже задоволені, дитині з першого дня лікування стало легше і незабаром настало одужання, і мені Марина Михайлівна дуже допомогла. Залишилися дуже задоволені. Рекомендую!
Валентина, Харків, 19.05.2020
Добрий день, Валентина. Дякуємо за відгук. Згодні з Вами, в медичних центрах нашої Мережі працюють тільки кваліфіковані фахівці, в розпорядженні яких знаходиться потужна матеріально-технічна база. Сподіваємося, що Ваші рекомендації будуть корисні потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу і лікаря. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Рой Наталя В'ячеславівна - були на прийомі з дитиною. Прийом у доктор сподобався. Зробила опитування, оглянула дитину, відповіла на всі питання, дала рекомендації. Після відвідин доктора (було невелике хірургічне втручання) дитина задоволена, не налякана. Доктору 5))) Спасибі вам!))
Оксана, Харків, 18.05.2020
Добрий день, Оксана. Спасибі, що поділилися своєю історією відвідування нашої клініки. Ми прагнемо надати максимально комфортні умови для наших пацієнтів, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. У чому ви могли переконатися на власному досвіді. Завжди раді допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день)) обстежувалися і проходили лікування у Захарчук І.М. і залишилися дуже задоволені !!!!!!!! Дочка, 11 років проходила корекцію зору, 10 сеансів- результат від лікування перевершив всі очікування !!!!! Дитина стала набагато краще бачити, гострота зору покращилась !!!! Раджу всім, кому призначають дану процедуру, проходити це лікування !! У нашому випадку був відмінний результат і нам не пропишуть окуляри !!! Велике дякую Ірині Миколаївні за правильно призначене лікування і професійний підхід !!!!!
Христина, Харків, 04.05.2020
Добрий день, Христина. Дякуємо Вам за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми раді, що перебування в стінах клініки пройшло в позитивній атмосфері і залишило тільки позитивні враження. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік