Відгуки ОН Клінік Харків (м. Палац Спорту)

Записалась на консультацию и УЗИ к гинекологу. Доктор очень спешно и не внятно все рассказала, после осмотра 20 минут вносила данные в компьютер. Консультации как таковой я не получила. Уклон только на сдачу анализов. В клинике ориентир раскрутить пациентов на деньги, больше их не интересует ничего. Все поставлено на конвейер. Частные доктора уже «зажрались» и это мало сказано. Ушла с комом в горле и испорченным настроением. Никогда и никому не порекомендую данное место.
Настя
Харків, 03.08.2021
Оцінка:
Была с ребенком на приеме. В конце консультации хотела задать вопрос, но доктор не посчитала нужным дослушать даже ...на что услышала : "мы с Вами уже все обсудили, ваше время вышло и пригласила следующих. Такого хамского отношения я не встречала даже в государственных больницах, а в частных темболее. Думаю что сотрудников данного заведения интересуют только деньги, которые им несет поток людей, а не проблемы со здоровьем пациентов. Больше не обратимся.
Руслана
Харків, 01.08.2021
Оцінка:
Хочу залишити відгук. В ON Clinic працюють справжні професіонали. Спасибі адміністрації, що змогли підібрати такий персонал. Були на прийомі у офтальмолога Литвинової Лілії Володимирівни, кваліфіковане та доброзичливе ставлення. Це важливо, тому що приводила на прийом дитину. Зараз проходимо лікування, рекомендоване лікарем. На прийомі були 06.06.2021г. Також хочу відзначити доктора Капленка Андрія Віталійовича (ЛОР), дуже сподобався, і лікування було призначено ефективне. Мій висновок такий, що тут працюють хороші лікарі, де робота - це покликання! Спасибі вам.
Оксана
Харків, 10.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Оксано. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Ми раді, що в особі наших лікарів Ви знайшли фахівців, яким змогли довірити здоров'я дитини. Фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта, що значно підвищує ефективність. Нам важливо знати, що візит в медцентр був комфортним, результативним і Ви задоволені рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обратились с ребенком к детскому психиатру (есть проблемы по неврологии). Думала, за такие деньги за прием обследование и рекомендации будут соответствующие. В итоге - деньги выброшены на ветер. Из рекомендаций было только "дообследование в стационаре". Никому не рекомендую этого врача. Наверно действительно лучше было обратиться в гос. больницу
Юлия
Харків, 07.07.2021
Оцінка:
Звернулися з дитиною вперше з приводу висипань на тілі, які виявилися атопічним дерматитом. Сподобалася консультація, лікування було ефективним, все пройшло в найкоротші терміни. Тепер ми знаємо, як доглядати за шкірою і що потрібно робити загалом, щоб ця проблема не турбувала. Велике спасибі!
Катерина
Харків, 07.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до «ОН Клінік Харків Палац Спорту» та якістю медичного обслуговування. Раді, що наш лікар Мангушева В.Ю. допомогла розв'язати проблему, яка турбувала пацієнта. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хочу подякувати лікарю УЗД Першиній О.Є. Доктор справжній профі і майстер своєї справи! Дуже уважна, грамотна, ввічлива, всім її рекомендую☺
Олексій Лопін
Харків, 28.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олексію. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря виправдав надану Вами довіру. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити слова подяки доктору від Бога, з чистою душею і добрим серцем пульмонолога Михайленко Людмилі Іванівні!!! Я 5 років оббивала пороги всіх лікарень нашого міста включаючи приватні та державні, де моїй дитині ставили всілякі діагнози крім реального, Людмила Іванівна проявивши свій професіоналізм вникала в мою проблему з самого початку і знайшла корінь проблеми який спричинив за собою не одну хворобу. Дай Бог вам міцного здоров'я.
Тетяна
Харків, 23.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю історією відвідування нашого медичного центру. Раді, що під наглядом нашого фахівця Ви знайшли рішення проблеми, яка довгий час турбувала пацієнта. Згодні з Вами, наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Шканд Т.В. за хороший підхід до своїх пацієнтів, за увагу, за людяність. Все по суті, нічого зайвого. Призначила аналізи, прописала ліки і результат відмінний. Величезне спасибі.
Марина
Харків, 22.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино. Дякуємо за відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних наших принципів роботи. Завжди готові допомогти і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
время записи и время приема не совпадает, сума озвученая при записи и сумма выписаная администратором не совпадает
Виктория
Харків, 17.06.2021
Оцінка:
Добрий день, хочу висловити подяку Магнушевій Вікторії. Спеціаліст з великої літери, відразу була визначена проблема і правильно підібране лікування! Прийшла з проблемою нігтя, кутикули після педикюру. До цього говорили помазати тим, помазати цим, але ставало тільки гірше, вночі боліло дуже сильно і палець став у рази два більше (Після призначення доктора в цей же день стало краще, біль став меншим і з кожним днем ​​було видно результат. Не призначено нічого зайвого (були взяті аналізи і повідомлено, що за результатами аналізів може знадобитися додаткове лікування). Але за аналізами нічого серйозного не було виявлено, тому продовжена була терапія. На другому прийомі також були ще питання не тільки з приводу нігтя, були дані чіткі відповіді і рекомендації. Ще раз спасибі велике за Ваш професіоналізм!
Марина
Харків, 30.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своїми об'єктивними думкою. Фахівці «ОН Клінік Харків», зокрема Мангушева В.Ю., до діагностики та лікування кожного пацієнта підходять комплексно, враховуючи індивідуальні особливості кожного. У чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Ми раді, що перебування в стінах нашого медичного центру пройшло для Вас в комфортній атмосфері і Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові допомогти в разі потреби, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зверталися з дитиною до дитячого хірурга Кяримової, дуже досвідчений фахівець і приємна людина!
Борисова Виктория Олеговна
Харків, 27.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє Олегівно. Раді, що в особі нашого лікаря Кярімової А.Ш. Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити здоров'я дитини. Дякуємо за відгук. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезне спасибі лікарям і лаборантам рентгенвідділення "ОН Клінік" (м. Палац спорту). Мене звуть Логвінова Ольга Леонідівна - лікар і засновник клініки "Планета Педіатрія". В останні місяці наші лікарі направляють пацієнтів на рентгенограму і КТ в "ОН Клінік" (м. Палац Спорту) майже щодня, так як завжди задоволені швидкістю запису на дослідження, швидким отриманням результатів і кваліфікацією лікарів-рентгенологів. Але особливо хочеться відзначити неймовірно складний випадок проведення комп'ютерної томографії та описів результатів дівчинці з особливостями розвитку. У зв'язку з частими бронхітами і пневмоніями сім'я зверталася до багатьох імунологам і пульмонологам міста, а в останні 2 роки спостерігається у нас. Нам вдалося вивести маленьку пацієнтку в ремісію, що зумовило можливість проведення КТ легенів для виключення аномалії розвитку легень. Ми довго йшли до проведення цього дослідження! Практично всі діагностичні центри відмовлялися від її проведення, так як дитина не могла спокійно лежати (що необхідно), а під наркозом провести діагностику саме у цього пацієнта було неможливо. Нарешті попросили допомогти "ОН Клінік". Дитина була дуже оперативно записаний завдяки Волковій Тетяні Олександрівні, з урахуванням особливості виділено додатковий час. 22.05.2021 малятко прийшла з мамою на дослідження. Лікарі Хлоп'яник Олена Олександрівна і Шаповалова Вікторія Вікторівна після деякої підготовки і допомоги лаборантів Вікторії Козленко та Сергія, як розумію, з величезними зусиллями провели комп'ютерну томографію та допомогли встановити причину частих респіраторних інфекцій нижніх дихальних шляхів - аномалія розвитку бронхів. Результати допоможуть змінити тактику лікування та ведення пацієнта. За що велика подяка!
Ольга Логвінова
Харків, 26.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго Леонідівно. Раді чути об'єктивну думку колег, за що Вам вдячні. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби.
Служба контролю якості ОН Клінік