Урологія

Очікування від чоловіка завжди високі. Він – воїн, годувальник, господар, завжди стійкий, успішний, ніколи ні на що не скаржиться. Ці жорсткі вимоги призводять до того, що проблеми, які виникли, – особливо в статевій сфері – чоловік старанно ігнорує, чим погіршує ситуацію.

Сьогодні в «ОН Клінік Дніпро» до уролога звертаються чоловіки від 18 до 75 років. Захворювання інтимної сфери не вибирають вік. Вони можуть виникнути як наслідок хронічних хвороб, як результат психосоматичних розладів, комплексів і не тільки. Ослаблення потенції, передчасне сім’явиверження, простатит, аденома простати – бич сучасних чоловіків.

На жаль, більшість пацієнтів приходить тільки при появі серйозних порушень. Крім того, інтимна проблема часто маскується супутніми захворюваннями. Для встановлення точного діагнозу в «ОН Клінік Дніпро» проводиться первинна комплексна урологічна діагностика.

На відміну від більшості клінік Дніпропетровська, тут в неї, крім пальцевого ректального обстеження, вже включене УЗД передміхурової залози поверхневим датчиком, перевірка стану судин статевого члена (доплерографія, за показаннями), вимір чутливості статевої сфери (біотозіметрія, за показаннями), вазоактивний тест (за показаннями). За необхідності, можна відразу ж у клініці, не витрачаючи час, здати аналізи. Візит триватиме не більше однієї години. А враховуючи, що «ОН Клінік Дніпро» працює до 20:00 в будні та в суботу – викроїти час виявляється не складно.

Після встановлення точного діагнозу – спільно з лікуючим лікарем виробляється переможна стратегія лікування. Урологічне відділення «ОН Клінік» володіє цілим арсеналом методик, що дозволяють точково і максимально ефективно вирішувати чоловічі інтимні проблеми. Відгуки про уролога в Дніпропетровську та інших наших лікарів ви можете прочитати тут.

Кожен пацієнт – індивідуальний, у кожного – свої шкідливі звички, комплекси та супутні захворювання. Тому, в залежності від віку та інтимної проблеми, підбираються фізіотерапевтичні процедури, ін’єкції або набір унікальних медикаментів, доступних тільки в мережі «ОН Клінік».

Чоловіка, який пройшов лікування в «ОН Клінік Дніпро» відразу можна відрізнити від інших пацієнтів урологічних клінік – за впевненою ходою, палаючим поглядом і спокійною посмішкою на обличчі. Лікарі «ОН Клінік» успішно вирішують інтимні чоловічі проблеми вже друге десятиліття і накопичений досвід дозволяє досягати позитивних результатів за максимально короткий час.

Основні напрямки діяльності відділення урології:

  • лікування еректильної дисфункції у чоловіків будь-якого віку;
  • лікування передчасного сім’явиверження;
  • діагностика та лікування прихованих статевих інфекцій;
  • лікування порушень при еякуляції;
  • лікування простатиту;
  • лікування аденоми простати на I, II стадіях (консервативне медикаментозне лікування).

Вартість прийома уролога:

Обстеження уролога (первинне) 250 грн.
 

 

Фахівці «Урологія»

Демиденко
Сергій
Віталійович

Лікар-уролог, андролог, сексопатолог. Перша категорія. Стаж роботи 17 років.

Глущенко
Сергій
Миколайович

Хірург-уролог, нефролог, онколог. Перша категорія. Стаж роботи 16 років.

Краснов
Микола
Валентинович

Лікар-уролог. Вища категорія. Стаж роботи 32 роки.

Дзвінок в один клік