Хірургія

Відділення хірургії в «ОН Клінік Дніпро»

«ОН Клінік Дніпро» розширює спектр своїх можливостей. Тепер ми можемо запропонувати своїм пацієнтам рішення проблем, пов’язаних з малоінвазивною хірургією не вдаючись до стаціонару. Прийом веде хірург з більш ніж 20-річним стажем роботи у відділенні загальної хірургії.

В «ОН Клінік Дніпро» проводять маніпуляції з видалення доброякісних підшкірних новоутворень, амбулаторні втручання та консультативні прийоми з питань хірургічної патології.

Послуги відділення

1) Первинний огляд хірурга

  • збір анамнезу;
  • мануальний огляд;
  • постановка діагнозу;
  • вироблення варіантів лікування;
  • за необхідності направлення на госпіталізацію.

2) Повторна консультація хірурга

3) Перев’язка з використанням мед. препаратів (за необхідності)

4) Первинна хірургічна обробка рани шкіри та підшкірної клітковини, з використанням необхідних антисептичних препаратів

5) Розтин фурункула, пароніхія

Фурункул – це запалення фолікула волосини і прилеглих м’яких тканин, викликане бактеріями здатними викликати в організмі людини утворення гною.

Основна особливість фурункулів (на відміну від інших гнійних утворень) в тому, що вони виникають тільки в тих місцях під шкірним покривом, де є волосяні цибулини.

Найпоширеніші місця утворення фурункулів: обличчя, потилична частина, задня поверхня шиї, області паху, сідниці, руки, ноги.

Пароніхія – нарив м’яких тканин, що оточують ніготь. У більшості випадків утворюється після видалення нігтьових задирок і викликається паразитичними грибками, а також бактеріями, що провокують утворення гною.

6) Розтин карбункула, панарицію

Карбункул – це запалення декількох волосяних фолікулів та сальних залоз, що супроводжуються утворенням гною, а також в деяких випадках з утворенням поширеного некрозу шкіри та підшкірних тканин. Дане утворення має властивість до швидкого поширення.

Панарицій (нарив на пальці) – гостре гнійне запалення м’яких тканин пальця.

Головною причиною утворення панарицію є потрапляння інфекції через дрібні рани, такі як садна, подряпини, проколи, порізи, задирки.

7) Розтин абсцесу

8) Висічення врослого нігтя

9) Видалення нігтьової пластини (1 пластина)

10) Некректомія

Некректомія – це хірургічна обробка рани з метою видалення некротизованих (відмерлих) тканин, що знаходяться в оточенні здорових тканин.

11) Видалення ліпоми, атероми (до 2-х см. в діаметрі)

12) Видалення ліпоми, атероми (більше 2-х см. в діаметрі)

Ліпома (жировик) – доброякісна пухлина, яка є скупченням жирової тканини. На дотик це м’яка нещільна грудочка під шкірою. Улюблене місце розташування ліпоми – будь-яка частина тіла, де присутня жирова тканина. Набагато рідше жировик можна зустріти в глибоких м’яких тканинах, так як в 97-98% випадків жировик утворюється підшкірно.

Атерома – це доброякісне новоутворення. Так звана капсула або кіста, в якій накопичуються виділення сальних залоз. Найчастіше з неприємним запахом. У деяких випадках атероми бувають множинними.

Атерома може приймати хронічну форму та бути постійним вогнищем інфекції. Ускладнення, викликані атеромою: абсцес або навіть флегмона.

13) Взяття біопсії з подальшим дослідженням

Вартість прийому лікаря-хірурга:

 Первинний прийом хірурга   150 грн. 
 Повторна консультація хірурга    100 грн. 

 

 

Фахівці «Хірургія»

Скалицький
Михайло
Ігоревич

Лікар-хірург. Вища категорія. Стаж роботи 40 років.

Батозский
Олексій
Сергійович

Лікар-хірург. Перша категорія. Стаж роботи 13 років.

Дзвінок в один клік