Фізіопроцедури

Можливості сучасної медицини, що надані всім пацієнтам «ОН Клінік Дніпро», дозволяють не тільки досягати швидкого ефекту в лікуванні, але і гарантувати високий рівень безпеки. Такий баланс забезпечується спільним застосуванням медикаментозної та фізіотерапії.

На відміну від лікарських препаратів, що містять хімічні елементи, фізіотерапія впливає на організм природними, фізичними факторами: тепло, ультразвук, магнітне та електричне поле, холод, інфрачервоне, ультрафіолетове і лазерне випромінювання, вібрація та інші види впливу.

Основні переваги полягають в тому, що фізіотерапія:

  • скорочує необхідну кількість медикаментів препаратів шляхом підвищення чутливості організму до лікувальних властивостей препаратів;
  • мінімізує наслідки захворювань і побічні ефекти сильнодіючих ліків;
  • активізує внутрішні резерви організму, біохімічні процеси;
  • благотворно діє на імунну систему та прискорює процес одужання.

Незалежно від того, в яке відділення «ОН Клінік Дніпро» звертається пацієнт – урологічне, проктологічне, гінекологічне або дерматологічне – в лікуванні можуть застосовуватися процедури фізіотерапії. Так, наприклад, сучасний лазерний комплекс «Матрикс-Уролог» поєднує вплив вібрації, магніту і лазера. Залежно від діагнозу лікар підбирає оптимальну сукупність процедур і параметрів: інтенсивність випромінювання, довжину хвиль, частоту вібрації та ін.

Результативність фізіотерапії настільки висока, що на ранніх стадіях багатьох інтимних захворювань вона може бути призначена у вигляді самостійного способу лікування. Крім того, фізіопроцедури – дієвий та безпечний метод профілактики, до якого можна вдаватися неодноразово. Незамінна фізіотерапія і в якості доповнення до основного курсу лікування. Історії успішного одужання пацієнтів «ОН Клінік Дніпро» ще раз підтверджують її ефективність.

Фахівці «Фізіопроцедури»

Немає результатів.
Дзвінок в один клік