Лабораторія (аналізи)

Незважаючи на те, що здоров’я для людини – найцінніший ресурс, про нього згадують лише в час несправностей. Але набагато меншу кількість часу і коштів можна було б витратити на попереджувальні заходи. Лікарі «ОН Клінік Дніпро» закликають кожного пацієнта пройти профілактичний огляд, щоб уникнути тривалого процесу лікування.

Якщо ж з’явилися скарги на стан організму, то відкладати візит до лікаря стає просто небезпечним. Чим раніше пацієнт звернеться за консультацією, тим легше буде зібрати анамнез, провести діагностику і призначити ефективне лікування. Крім профільного комплексного обстеження, яке пацієнт «ОН Клінік Дніпро» проходить під час першого візиту, в клініці також можна здати широкий перелік аналізів:

  • біохімічний аналіз крові;
  • аналізи крові гепатити В, С;
  • аналіз на визначення чутливості до антибіотиків;
  • аналізи ПЛР, ДНК на хламідіоз, гонорею, герпес, молочницю (кандидоз), гарднерельоз, трихомоніаз, цитомегаловірус, уреаплазму, мікоплазму, кондиломи, папіломи, стрептококи, стафілококи, кишкову паличку та ін.;
  • аналіз на визначення гормонів в сироватці крові;
  • дослідження на мікробіоценоз.

Завдяки результатам аналізів, лікар отримує близько 80% даних, необхідних для вірної постановки діагнозу. Тільки в цьому випадку можливе призначення коректного курсу лікування, як медикаментозного, так і фізіотерапевтичного. Будучи впевненим в тому, що саме потрібно лікувати, лікар підбере максимально ефективну терапію та зведе до мінімуму можливі побічні ефекти.

Крім того, періодично здаючи аналізи, людина здатна повністю контролювати стан свого здоров’я та вчасно звернутися за професійною допомогою. Спектр порушень, які можна визначити за допомогою лабораторної діагностики, широкий – і для економії часу та коштів – аналізи бажано здавати за призначенням фахівця.

Здача аналізів відбувається конфіденційно у спеціально відведеному процедурному кабінеті. Результати пацієнт отримує особисто в руки.

Фахівці «Лабораторія (аналізи)»

Немає результатів.
Дзвінок в один клік