Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Ультразвукове дослідження серця

Найбільш інформативним і доступним методом діагностики порушень роботи серця визнається ехокардіографія або ультразвукове дослідження (УЗД). Проведення такого дослідження абсолютно безпечно і не завдає жодної шкоди організму, тому УЗД дозволяється навіть новонародженим і жінкам в період вагітності.

УЗД серця показує з високою точністю:

  • частоту скорочень серцевого м'яза;
  • параметри і розміри серця;
  • рухливість, скоротливу здатність і загальний стан клапанів, шлуночків, а також товщину їх стінок.

УЗД серця рекомендується проводити двічі на рік незалежно від наявності або відсутності тривожних симптомів, тому що профілактичні заходи діагностики дозволяють виявити порушення в серцево-судинній системі на ранніх стадіях.

Перед тим як зробити УЗД серця не потрібно проходити ніякої попередньої підготовки, що дуже зручно, єдине – за добу до обстеження варто утриматися від алкоголю та кави.

Для того, щоб проводити ультразвукове дослідження серця, мережа медичних центрів «ОН Клінік» має в розпорядженні діагностичне обладнання останнього покоління, що дозволяє з високою точністю визначати будь-які патології внутрішніх органів. Своєчасне виявлення захворювання визначає ефективність лікування і прискорює процес одужання.

Як проводиться УЗД серця?

Дослідження серця за допомогою ультразвуку проходить абсолютно безболісно. Пацієнт роздягається до поясу і укладається на спину, після чого на шкіру грудної клітини лікарем наноситься спеціальний гель, а потім на область серця встановлюється трансабдомінальний датчик.

Можливості апарату УЗД дозволяють передавати зображення на екран монітора. Для більшої інформативності процедури лікар може попросити обстежуваного змінити положення тіла (повернутися на інший бік).

Діагностика серця триває близько півгодини. Протягом цього часу лікар має можливість детально обстежити орган і отримати точну інформацію про стан здоров'я пацієнта.

Дані УЗД серця можуть залежати від статі, віку та існуючих захворювань. Ці чинники в першу чергу враховуються лікарем-сонологом і фіксуються у висновку.
Процедура УЗД серця в мережі медичних центрів «ОН Клінік» проводиться з відповідальністю, увагою та індивідуальним підходом до кожного пацієнта.

Показання для проведення УЗД серця

Існують симптоми, при яких пройти ультразвукове дослідження серця потрібно обов'язково. До них відносяться:

  • головний біль;
  • болі в грудній клітині;
  • оніміння кінцівок;
  • підвищений і знижений артеріальний тиск;
  • аритмія серця;
  • задишка;
  • набряки ніг і рук.

Рекомендується періодично проводити УЗД при плануванні вагітності і в період вагітності, а також, якщо невід'ємною частиною життя є заняття спортом.

Ультразвукова діагностика серця в медичному центрі проводиться в «ОН Клінік Харків». Лікар-сонолог в комфортних умовах проведе процедуру і відразу після завершення надасть вам докладну розшифровку результатів обстеження.

Для того, щоб пройти УЗД серця в медичному центрі «ОН Клінік Харків», потрібно зателефонувати за вказаним на сайті телефоном або заповнити просту форму «Запис на прийом».

Youtube ON Clinic

Доступно в медичних центрах:

УЗД в Харкові
(м. Пушкінська)
Запис по телефону цілодобово:
УЗД в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
УЗД в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
УЗД в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік