Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

УЗД щитоподібної залози

УЗД щитоподібної залози – простий і доступний діагностичний метод в медицині. Цей спосіб дозволяє ретельно обстежити лімфатичну і судинну систему, оцінити розміри органа внутрішньої секреції і визначити його патології.

Зробити УЗД щитоподібної залози необхідно:

  • пацієнтам, які зіткнулися з різкою зміною настрою, частою роздратованістю, сонливістю або безсонням;
  • людям після 40 років;
  • тим, у кого виявлені гормональні порушення, нехарактерні зміни в аналізі крові або підозра на цукровий діабет.

Також подібне обстеження показано тим, у кого виявлено гіпертиреоз, новоутворення в області щитовидки. Обов'язкова методика для жінок, які мріють стати матерями, і тих, хто страждає порушеннями менструального циклу.

Аналіз УЗД дозволяє отримати точні дані щодо стану щитоподібної залози і підщелепних вузлів. У мережі медичних центрів «ОН Клінік» ви можете дізнатися, скільки коштує діагностика і пройти дослідження в зручний час.

УЗД щитоподібної залози: підготовка та проведення

Найбезпечнішою і безболісною діагностичної процедурою вважають УЗД щитоподібної залози. Підготовка до процедури не вимагає спеціальних правил і проводиться в будь-який зручний час. Для виконання УЗД вузлів щитоподібної  залози людина повинна зняти з себе металеві предмети і коштовності, оголити шийну зону.

Дослідження проходить в позі лежачи на спині. На шию фахівець наносить трохи гелю, щоб забезпечити контакт між шкірними покривами і датчиком. Протягом процедури датчик розташовують під різними кутами, щоб отримати максимальний рівень огляду. При необхідності роздруковують знімки УЗД щитоподібної залози (як підготуватися в подробицях ви можете дізнатися за контактними телефонами або безпосередньо на прийомі у лікаря).

В середньому тривалість сеансу займає не більше 15 хвилин, після чого пацієнтові надають результати. Пам'ятайте, інтерпретувати значення, зафіксовані в медичному висновку, може тільки лікуючий лікар.

Не знаєте, де зробити УЗД в вашому місті? Зв'яжіться з операторами за контактним телефоном і отримаєте необхідну інформацію. Записатися на УЗД можна за допомогою спеціальної форми, розміщеної на нашому сайті.

Youtube ON Clinic

Доступно в медичних центрах:

УЗД в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
УЗД в Харкові
(м. Пушкінська)
Запис по телефону цілодобово:
УЗД в Харкові
(м. Палац Спорту)
Запис по телефону цілодобово:
УЗД в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік