Обрати клініку
Ділимося порадами про здоров'я:

УЗД

Протягом багатьох років ультразвукове дослідження (УЗД) залишається одним з найпоширеніших і широко застосовуваних практично у всіх сферах медицини.

Цей вид діагностики є безпечним і дуже інформативним.

Ми проводимо:

Описання методики

Застосовувати ультразвук для дослідження внутрішніх органів людини почали з кінця 50-х років. Принцип роботи УЗД до геніального простий і в той же час дуже складний. Ультразвуковий сигнал, що посилається, проходить крізь тканини організму та відбивається від поверхні внутрішніх органів. Згодом сигнал візуалізується, і отримане зображення виводиться на монітор комп’ютера.

Де застосовується УЗД?

За допомогою цього приладу проводиться УЗД органів малого таза у жінок і чоловіків, діагностика захворювань шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи та молочних залоз, встановлюється вагітність і багато іншого. Також УЗД широко застосовується для виявлення причин багатьох дерматологічних проблем.

Переваги ультразвуку

У даного методу діагностики практично немає протипоказань. Щоб пройти обстеження, не потрібно спеціально готуватися або приймати лікарські препарати, це абсолютно безболісний і дуже інформативний вид діагностики.

УЗД дає унікальну можливість вживу спостерігати за роботою внутрішніх органів пацієнта. Ультразвукове випромінювання нешкідливе для людини, завдяки цьому УЗД може проводитися необмежену кількість разів протягом року.

УЗД в медичному центрі «ОН Клінік»

Ефективність даного обстеження безпосередньо залежить від якості використовуваного обладнання, а також досвіду і кваліфікації фахівця, який його проводить. Саме тому всі наші співробітники мають вищу кваліфікацію, а діагностика і обстеження проводяться на якісному обладнанні, яке безперервно оновлюється.

Всі дані, отримані в ході обстеження, мають високу точність і дають можливість лікарю поставити точний діагноз, а також своєчасно надати необхідну допомогу пацієнтові.

Щоб записатися на УЗД в «ОН Клінік», достатньо зателефонувати за телефонним номером, вказаним для Вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.

У медичних центрах "ОН Клінік" проводяться наступні види ультразвукової діагностики:

 1. УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка)
 2. УЗД органів сечовидільної системи (нирки, сечовий міхур)
 3. УЗД органів малого таза жінок трансабдомінальне (матка, придатки)
 4. УЗД органів малого таза чоловіків трансабдомінальне (передміхурова залоза, сім’яні пухирці, сечовий міхур) + трансректальне
 5. УЗД органів малого таза жінок трансвагінальне (матка, придатки)
 6. УЗД органів малого таза жінок трансвагінальне + трансабдомінальне
 7. УЗД зовнішніх статевих органів чоловіків (статевий член, органи мошонки)
 8. УЗД сім’яних пухирців у динаміці (до і після еякуляції)
 9. УЗД поверхневих утворень м’яких тканин і периферичних лімфовузлів (1область)
 10. УЗД молочних залоз
 11. УЗД щитовидної залози
 12. Ехосальпінгоскопія, ехосальпінгографія (перевірка прохідності маткових труб)
 13. Фолікулометрія

 

Послуга доступна у містах: