Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Підвищення потенції

У наш час поліпшення або повне відновлення потенції в чоловіків – досить актуальна тема. Стан екології, ритм життя й погане харчування призводить до того, що майже кожен третій чоловік має такі проблеми. Ослаблення ерекції також пов'язане з підвищеним рівнем стресу, зловживанням алкоголем і палінням.

Повне відновлення чоловічої потенції з більшою ймовірністю можливе в тих випадках, коли захворювання вчасно виявлене, знайдені його дійсні причини й на консультації андролога призначений правильний курс лікування, спрямований на поліпшення й підвищення потенції в чоловіків.

Потрібно пам'ятати, що ослаблення ерекції – це не окрема хвороба, а лише симптом якогось захворювання. Відповідно для збільшення чоловічої потенції потрібно вчасно виявити цю хворобу й вжити заходів для її лікування. Після виявлення дійсної причини нездужання й своєчасного прийняття контрзаходів, часто спостерігається поліпшення потенції в чоловіків аж до повного одужання.

Повне відновлення при проблемах, викликаних фізіологічними відхиленнями, засноване на терапії окремих систем організму й комплексному загально зміцнювальному лікуванні. За допомогою медикаментозних методів проводиться лікування патологій, які призвели до появи проблеми. А використання вітамінних і мінеральних комплексів у цілому зміцнюють чоловіче здоров'я, що спричиняє підвищення чоловічої потенції.

Якщо ж причиною зниження є напружений спосіб життя, погане харчування, низька фізична активність, зайва вага – чоловік повинен подумати над тим, як усе це виправити. Якщо нормалізувати харчування, робити щоденну зарядку, привчити себе до тривалих прогулянок – це буде сприятливим фактором у лікуванні. Крім того, підняття потенції прямо залежить від повноцінного відпочинку й нормального режиму дня. Нерідко буває, що пацієнтові досить добре відпочити, при цьому стежачи за якістю харчування й ведучи здоровий спосіб життя, щоб знову відчути себе повноцінним, здоровим чоловіком.

Ще однією з розповсюджених причин проблем є порушення механізму потоку крові в статевому члені. Сучасні методики, засновані на індивідуальному підборі препаратів і процедур, дозволяють відновити потенцію в досить короткий термін.

Лікування слабкої ерекції

Сучасна медицина визначає еректильну дисфункцію як часткове або повне статеве безсилля. Будь-якому чоловікові, який зіткнувся з такою недугою, важливо якомога швидше пройти діагностику і знайти першопричини. У переважної більшості чоловіків лікування поганий ерекції приносить відмінні результати.

Перед тим як визначитися з методом лікування ерекції, необхідно в першу чергу провести діагностичне обстеження. Досвідчений лікар-уролог (андролог) огляне зовнішні статеві органи і проведе такі процедури як доплерографія, біотезіометрія і судинний тест (моментальний тест на наявність еректильної дисфункції). Дуже важливо бути повністю відвертим з лікарем, щоб він міг отримати всю інформацію про захворювання і призначити правильні процедури.

Існує 3 види лікування слабкої ерекції: медикаментозне, терапевтичне та психологічне. Важливим моментом є виявлення і подальше лікування першопричини погіршення потенції.

Сучасні медикаментозні препарати, які використовуються в чоловічій урології, дозволяють домогтися досить високу ефективність у лікуванні слабкої ерекції - в межах 80%. Дія медикаментів, для лікування порушення ерекції спрямовані на підвищення загального стану організму і кровообігу в статевих органах, а також на посилення гормонального фону.

Еректильна дисфункція психологічного характеру є наслідком підвищеної тривожності у чоловіка (різного роду психологічні порушення) або нерозуміння між партнерами. Досвідчений лікар в ході бесіди розбереться в її причинах і допоможе у вирішенні цієї проблеми.

Лікування ерекції сучасними терапевтичними методами включає в себе лікарські призначення спеціалізованих препаратів, вакуумну терапію, що стимулюють ін'єкції в статевий член і т.д. У випадках, коли дані консервативні методи не допомагають, проблема слабкої потенції вирішується за допомогою операції.

Youtube ON Clinic

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік