Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Психологічна імпотенція

Еректильна дисфункція може бути викликана різними причинами. Однією з таких причин може бути психологічна імпотенція або психогенна еректильна дисфункція. Вона може виникнути в абсолютно здорових фізично чоловіків. Позбутися цього виду імпотенції досить непросто й, як правило, без допомоги лікаря не виходить.

Симптоми психологічної імпотенції

Психологічна імпотенція проявляється в тому, що ерекція в чоловіка швидко пропадає або повністю відсутня. При цьому проблема з ерекцією, як правило, виникає лише в стані сильного хвилювання. Чоловік боїться того, що не зможе задовольнити свою партнерку – це й спричиняє невдачі в ліжку.

Ще психогенна еректильна дисфункція може проявлятися у випадках, коли чоловік у стані стресу відчуває втому. Також подібне нездужання може розвиватися через напружену обстановку на роботі, невдоволення собою, дискомфорту з партнеркою і т.д. Психогенна імпотенція може бути результатом страху можливої вагітності партнерки або захворювань, що передаються статевим шляхом. Іноді психологічні проблеми з ерекцією виникають, коли партнери займаються сексом у місцях, не призначених для цього – наприклад, у ліфті або в офісі.

У ситуації, коли в чоловіка є стійкі психологічні проблеми з потенцією, не можна робити вигляд, начебто з ним усе в порядку, як фізіологічна, так і психологічна еректильна дисфункція рідко проходить сама по собі. А на рахунок разових «осічок» не потрібно занадто хвилюватися – це цілком нормально.

Лікування психологічної імпотенції (психогенної еректильної дисфункції)

Психологічна імпотенція виліковна, однак для цього чоловікові потрібно звернутися в медичний центр урології (андрології) і виконувати всі рекомендації лікаря. Звичайне лікування психологічної імпотенції починається із психотерапії, можуть використовуватися лікарські препарати для підвищення потенції. Ці препарати сприяють настанню ерекції при сексуальній стимуляції – у чоловіка з'являється можливість здійснити статевий акт. Лікування психогенної еректильної дисфункції відбувається за рахунок того, що чоловік знову відчуває свою чоловічу силу й відповідні причини імпотенції припиняють про себе нагадувати. Після цього таблетки можна скасовувати – вони більше не потрібні.

Важливо пам'ятати про те, що роль партнерки під час лікування дуже значима. Якщо вона зможе з розумінням поставитися до проблеми й підтримає свого чоловіка, він набагато швидше позбудеться недуги.

Youtube ON Clinic

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік