Обрати медичний центр
Відеоконсультація

PRP в урології в «ОН Клінік»

Під час лікування чоловічих делікатних захворювань (наприклад, еректильна дисфункція, хвороба Пейроні) урологи успішно використовують плазмотерапію або PRP. Це ін'єкційний метод, який передбачає введення плазми пацієнта в різні частини статевого члена. Плазма, збагачена тромбоцитами, запускає процес регенерації тканин, покращує мікроциркуляцію крові та стимулює обмін речовин.

Процедура безпечна та покращує сексуальне життя чоловіків, зокрема, сприяє збільшенню тривалості статевого акту. Як правило, після лікування ін'єкціями в пацієнта не виникає ускладнень. У поодиноких випадках у місці введення ін'єкцій можуть з'явитися набряки та локальні гематоми.

PRP при лікуванні еректильної дисфункції

До найпоширеніших захворювань чоловічого сексуального здоров'я урологи відносять еректильну дисфункцію. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я і Європейської асоціації урологів еректильною дисфункцією страждають близько 52% чоловіків віком від 40 до 70 років. Хвороба являє собою нездатність досягнення або підтримки ерекції, достатньої для проведення статевого акту.

PRP-терапія для лікування еректильної дисфункції, у середньому, проводиться близько 1 разу протягом 3-4 тижнів. Щоразу проводиться по 5-6 ін'єкцій у різні частини статевого члена. Досить часто під час лікування еректильної дисфункції для появи результатів вистачає по одній ін'єкції за 3 процедури. За призначенням уролога паралельно з ін'єкціями під час лікування еректильної дисфункції можливе використання інших медичних препаратів.

PRP при лікуванні хвороби Пейроні

Хвороба Пейроні зустрічається рідше – в 0,4-9% чоловіків і частіше віком від 40 до 60 років. Захворювання являє собою ураження сполучної тканини, що призводить до утворення фіброзних уражень або бляшок, що сприяють еректильній деформації пеніса (патологічне скривлення статевого члена).

Курс лікування плазмотерапією при хворобі Пейроні триває 3-4 тижні по 1 разу на тиждень, за 1 сеанс лікар-уролог робить по 5-6 ін'єкцій у різні частини статевого члена. Плазмотерапію статевого члена проводять тільки за показаннями лікаря. PRP не можна поєднувати з ударно-хвильовою і ЛНТ-терапією. Після ін'єкцій лікар-уролог рекомендує втримуватися від статевого життя протягом 10-14 днів.

Якщо у вас виникли будь-які питання по цій процедурі телефонуйте за контактним номером телефону, який вказаний на сайті.

Youtube ON Clinic

Доступно в медичних центрах:

Урологія в Харкові
(м. Пушкінська)
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.
  • ПІБ:
  • E-mail:
  • Телефон:
  • Клініка:
  • Відділення:
  • Лікар:
  • Послуга:
  • Сума до оплати: грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік

Subscribe form
Чекліст зі здоров’я
в подарунок за підписку!
На вказаний Вами email було відправлено листа для підтвердження підписки.
Ви вже залишали свої дані.
Сталася помилка.
loading