Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Проблеми з потенцією та слабка ерекція

Для всіх чоловіків дуже важливо якомога довше залишатися спроможним у ліжку. Однак погана екологія, неправильне харчування, постійні стреси на роботі, в особистому житті, зловживання алкоголем, паління – призводять до того, що зниження потенції спостерігається вже з 25 років, а то і раніше. Тому з кожним роком стає усе актуальнішим з'ясування причин ослаблення потенції. З кожним днем у пошукових системах усе більше відповідних запитів.

На жаль, легко впоратися з проблемою можливо лише в тих випадках, коли проблеми носять тимчасовий характер і пов'язані з банальною перевтомою або якимось стресом. Якщо ж проблеми сексуального характеру спостерігаються тривалий час (мінімум місяць-два), то з'ясування причин слабкої потенції в чоловіка та лікування має проходити під пильним спостереженням уролога/андролога. Насамперед, лікар визначить причини порушення еректильної функції, а далі призначить комплексне лікування.

Покращення ерекції в чоловіків можливе лише в тому випадку, якщо пацієнт вчасно звернувся за медичною допомогою, не займався самолікуванням, не губив здоров'я прийманням «блакитних» таблеток, що підвищують ерекцію лише тимчасово. Важливо знати, що ослаблена ерекція – це не самостійне захворювання. Це симптом якоїсь іншої – серйознішої – проблеми. Лікар повинен визначити причини зниження потенції, поставити вірний діагноз і призначити правильні процедури. І, до речі, геморой і ерекція ніяк не пов'язані між собою.

Мережа медичних центрів «ОН Клінік» спеціалізується на ефективному й безопераційному лікуванні чоловічих інтимних захворювань і сексуальних розладів. Малоінвазивна терапія без болю й ускладнень проводиться досвідченими й висококваліфікованими лікарями.

В області сексуальних розладів як ніде важлива точна діагностика. Адже причини порушень можуть бути як фізіологічного, так і психологічного характеру. Записатися на консультацію можна у відповідній формі на цій сторінці. Також відразу є можливість уточнити вартість послуг за допомогою форми «Уточнити ціну», у якій максимально повно потрібно описати свою проблему. Наші консультанти обов'язково зв'яжуться з вами.

Потенція й ерекція

Проблеми з ерекцією – це досить гостре питання що стоїть в сучасному світі, про що говорять численні дані. Згідно зі статистикою, ті або інші проблеми з потенцією зустрічаються в 40% чоловіків, при цьому в половині випадків порушення потенції має не функціональну, а органічну природу.

Хоч у сучасному світі причин для виникнення проблем з ерекцією велика кількість – більшість із них вирішувані і можна покращити ерекцію. При підозрі на зниження потенції, слід звернутися до андролога. Тільки лікар зможе виявити причину, що викликала порушення потенції, поставить діагноз і призначить необхідний вам курс лікування, спрямований на відновлення потенції.

Причини проблеми з потенцією, що робити

Погана потенція – не що інше, як відбиття стану фізичного й психічного здоров'я чоловіка. На чоловічій силі відбиваються всі процеси, які відбуваються в організмі: гормональні порушення, порушення кровообігу, збої в роботі нервової системи, психологічні труднощі. Ослаблення потенції може відбутися з різних причин: хвороби, стрес, проблеми у відносинах та ін. Проблеми з потенцією 25, 35, 45 років тією чи іншою мірою були в кожного чоловіка, хоча б кілька разів у своєму житті. Слабка ерекція може бути викликана безліччю причин, які можна розділити на фізіологічні, психологічні й зовнішні фактори.

Фізіологічні причини

Існує ряд захворювань, що прямо впливають на ерекцію. Діабет, хвороби передміхурової залози, ушкодження спинного або головного мозку, ушкодження нервів, відповідальних за процеси порушення, порушення кровообігу — це неповний перелік найчастіших причин, через які виникає слабка потенція.

Психологічні причини

Стреси, тривала нервова напруга, психологічна несумісність партнерів також є частою причиною, що викликає зниження ерекції. Якщо погана ерекція в чоловіків викликана психологічними причинами, у лікуванні акцент потрібно робити саме на психічний стан чоловіка. Стрес може бути головною причиною, через яку виникла недостатня ерекція.

Зовнішні фактори

Надмірне вживання алкоголю, паління, наркотичні засоби. Погане харчування. Загальний стан навколишнього середовища.

Багатьох цікавить питання – чи впливає геморой на потенцію? Геморой і потенція ніяк не пов'язані один з одним. Те, що геморой впливає на зменшення потенції – просто міф. Чоловічі проблеми з потенцією можуть виникнути незалежно від того є геморой чи ні. Проблема з потенцією в 35 років може бути, а може перший раз повідомити про себе і в 60. Тому не варто забувати про профілактику й здоровий спосіб життя.

Як відбувається лікування потенції?

Якщо проблеми викликані фізіологічними відхиленнями, лікар проведе комплексні загальнозміцнюючі призначення. Патології, які призвели до ослаблення ерекції, прибираються за допомогою медикаментозних методів. Якщо ж причина в поганому харчуванні, зайвій вазі, неправильному способі життя, чоловікові, у першу чергу, варто задуматися про зміну звичок. Більше того – повноцінний відпочинок при якісному харчуванні та регулярних піших прогулянках на свіжому повітрі здатні змінити Ваше здоров'я в кращий бік. Якщо причина збою в порушенні кровообігу, то фізіотерапія допоможе швидко відновити статеву функцію.Отже збільшення чоловічої потенції має здійснюватися під суворим контролем лікаря.

Youtube ON Clinic

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік