Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Пластика вуздечки статевого члена

З деформацією вуздечки члена чоловіки найчастіше звертаються за допомогою до хірурга. Коротка вуздечка члена заподіює не так естетичний, скільки фізіологічний дискомфорт, тому що викликає больові відчуття під час статевого акту і сприяє передчасному сім'явипорскуванню. Коротка вуздечка статевого члена - це вроджена патологія, позбутися від якої можна тільки за допомогою хірурга.

Чим небезпечний надрив вуздечки?

Коротка вуздечка небезпечна тим, що може пошкодитися під час статевого акту, причому крововтрати в такому випадку можуть бути досить значними, адже вуздечка члена добре забезпечується кров'ю. Цього можна уникнути, дотримуючись обережності під час інтимної близькості, але постійний страх і переживання можуть позначитися на якості ерекції і відносинах з партнеркою.

В рану, що утворилася через надрив вуздечки, можуть потрапити небезпечні мікроби, що призведе до запалення. У медичній практиці мають місце випадки, коли пошкоджена вуздечка члена ставала причиною навіть летального результату через велику втрату крові.

Пластика вуздечки в «ОН Клінік»: корекція вуздечки статевого члена

Медичний центр «ОН Клінік» пропонує своїм пацієнтам широкий спектр послуг в напрямку інтимної пластичної хірургії. Для проведення подібного роду операцій залучаються кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи.

Пластика вуздечки - це проста і абсолютно безпечна операція, за часом займає лічені хвилини. Для максимальної безпеки пацієнта мікрооперація в медичному центрі «ОН Клінік» проводиться за допомогою радіохвиль - це дає можливість зробити процедуру абсолютно безкровною. Перед тим, як буде проведена операція, ви пройдете повний комплекс медичного обстеження, який вже на первинному етапі дозволить виявити всі можливі протипоказання.

Коротка вуздечка члена може доставити багато клопоту і викликати цілий ряд комплексів в інтимній сфері, тому краще не відкладати проведення пластики вуздечки в довгий ящик.

Щоб записатися на прийом до лікаря-уролога в «ОН Клінік» на пластику вуздечки члена, достатньо зателефонувати за телефонним номером, вказаним для вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.

Доступно в медичних центрах:

Урологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік