Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Консультація уролога

Чоловічий лікар-уролог спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань статевих органів у чоловіків (ІПСШ) і сексуальних розладів (передчасна еякуляція, еректильна дисфункція та ін.).

Обстеження в уролога раз на рік з метою профілактики рекомендовано всім чоловікам, а особливо – після 40 років. Періодичний огляд уролога необхідний, щоб уникнути серйозних ускладнень і виявити захворювання – рання діагностика дозволяє вилікувати захворювання абсолютно без наслідків для здоров’я пацієнта. В «ОН Клінік» ви можете отримати висококваліфіковану консультацію та інші послуги уролога.

При яких симптомах необхідно записатися на прийом уролога:

  • біль внизу живота, ділянці попереку і промежини;
  • проблеми при сечовипусканні (печіння, різь, свербіж при сечовипусканні);
  • нетримання сечі, часте сечовипускання;
  • наявність крові або гною в сечі;
  • неприємний запах, різні виділення;
  • новоутворення в області статевих органів (кондиломи та ін.);
  • зниження статевого потягу;
  • проблеми з потенцією.

Прийом в уролога для чоловіків – як відбувається огляд?

На первинному огляді уролога у чоловіків в нашому медичному центрі вивчається симптоматика пацієнта, проводиться огляд, обов’язковим дослідженням є ультразвукова діагностика передміхурової залози. У разі необхідності лікар призначає додаткову діагностику: біотезіометрія (дослідження чутливості статевого члена), доплерографія (дослідження кровотоку судин статевого члена), інтракавернозне введення вазоактивного препарату (при скаргах на відсутність або ослаблення потенції), УЗД, аналізи. Після цього лікар виявить можливі проблеми і розробить оптимальний курс лікування. Скільки коштує обстеження в уролога в «ОН Клінік» ви можете дізнатися, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами.

Наш медичний центр проводить діагностику і лікування таких захворювань:

Для ефективної діагностики захворювання необхідно підготуватися, перед тим як йти на обстеження уролога – починати пити рідину за 1-1,5 години і не мочитися 2-3 години. Для діагностики широко використовується УЗД – досліджуються органи малого тазу, передміхурову залозу, сечовий міхур і т.д. А скласти повну клінічну картину хвороби дозволяють додаткові лабораторні дослідження (бак. посів, мазок на флору, аналіз сечі, аналіз крові та ін.).

Крім того, делікатність проблеми не повинна перешкодити Вам детально розповісти про проблеми зі здоров’ям, що турбують, – це дасть можливість максимально точно скласти картину захворювання й призначити необхідні апаратні та лабораторні дослідження.

У медичному центрі «ОН Клінік» Ви зможете пройти такі обстеження:

Якщо Вам необхідно дізнатися, скільки коштує прийом уролога – просто зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами або дізнайтесь ціну через форму на сайті. І записуйтеся на прийом.

Youtube ON Clinic

Доступно в медичних центрах:

Урологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік