Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Мала урологія

Фахівці відділення малої урології допомагають вирішити делікатні проблеми інтимного характеру в сильної статі та виконують широкий спектр малоінвазивних пластичних маніпуляцій в інтимній сфері в чоловіків.

Імплантація кліторальних (пенільних) кульок

Імплантація кліторальних (пенільних) кульок - це маніпуляція, після проведення якої, пацієнт досягає ефекту збільшення статевого члена на постійній основі. Варто відзначити, що метою проведення цієї маніпуляції для чоловіків, у більшості випадків є не стільки видиме збільшення розмірів статевого органа, скільки посилення ефекту від задоволення партнера, що досягається в наслідок використання кульок.

Збільшення голівки статевого члена

Збільшення голівки статевого члена проводиться за допомогою введення спеціального гелю на основі гіалуронової кислоти, яка дозволяє візуально збільшити розміри статевого члена. Маніпуляція проводиться без наркозу, філер після введення не розтікається й забезпечує стійкий результат на період до 2-х років. Запланований пацієнтом результат на 100% відповідає очікуванням. Після маніпуляції необхідний статевий спокій на період до 10 днів.

Циркумцизія

Фімоз - це зменшення крайньої плоті статевого члена. Фімоз проявляється в різному ступені. Під час найлегшого крайня плоть із труднощами оголює голівку статевого члена під час ерекції, але без зусиль відкриває її в розслабленому стані статевого органа. Під час найважчої форми в процесі сечовипускання рідина спочатку збирається, а потім порційно виходить назовні. Це захворювання зустрічається досить рідко, в 2-3% чоловіків. Позбавлення чоловіка від цієї проблеми проводиться операційно, під місцевою анестезією. Маніпуляція з лікування фімозу (циркумцизія) дозволяє провести розширення крайньої плоті й оголити голівку статевого члена.

Варикоцеле

Варикоцеле - це патологія, яка виражається в розширенні вен сім’яного канатика і яєчок. Її виникнення можливе в будь-якому віці. Сама по собі патологія не небезпечна, однак варикоцеле може стати причиною чоловічого безпліддя. Лікування захворювання проводиться операційно, під місцевою анестезією. Маніпуляція при варикоцеле полягає в перев'язці яєчкової вени пацієнта.

Гідроцеле

Іншими словами водянка яєчка. Захворювання в чоловіків, при якому відбувається надлишкове утворення і затримка рідини в оболонках яєчка. При несвоєчасному лікуванні проблеми можлива атрофія яєчка й незворотне порушення вироблення сперми, що може призвести до чоловічого безпліддя. Маніпуляція при гідроцеле полягає у видаленні рідини, що накопичилася, методом розрізу оболонки яєчка.

Кісти придатків яєчок

Кісти придатків яєчок - це об'ємні утворення в придатках яєчок. Як правило, вони округлої форми й виглядають як скупчення рідини, оточене щільної фіброзною оболонкою або капсулою. Кісти придатків яєчок видаляються методом висічення, не порушуючи цілісність новоутворення.

Взяття пункції простати 6-12 точок

Ця маніпуляція проводиться, як правило, з метою діагностики раку простати або за наявності хронічних важких запальних процесів, характер яких не вдається з'ясувати. Пункційна біопсія простати допомагає поставити вірний діагноз утворення й установити ступінь і стадію його злоякісності. Проводиться амбулаторно під місцевим знеболюванням.

Цистостомія

Цистостомія - це процедура, що виконується для тимчасового або постійного відведення сечі й спорожнення сечового міхура при порушенні прохідності уретри, внаслідок її ушкодження, здавлювання пухлиною або аденомою передміхурової залози. У сечовий міхур уводиться трубка надламом, під місцевою анестезією.

Вазорезекція

Вазорезекція - це маніпуляція, за допомогою якої перетинається сім'явивідна протока, у результаті чого сперматозоїди не проникають у канал сечовипускання й не виходять зі спермою. Аналог  такої операції в жінок – перев'язування маткових труб.

Селективна томія нервів статевого члена

Маніпуляція полягає у виділенні, перетинанні й наступному зшиванні тильних нервів статевого члена, у результаті чого вирішується проблема передчасного сім’явиверження на тривалий період. Процедура проводиться під місцевою анестезією.

Доступно в медичних центрах:

Урологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Харкові
(м. Палац Спорту)
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік