Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Покращення ерекції

Сексуальне здоров'я є найважливішою областю життя кожного чоловіка. Усім відомо, що пік статевої активності звичайно припадає на 40-літній вік, після чого відбувається її поступове зниження. Як правило, кожен чоловік прагне зберегти сексуальну функцію як можна довше, адже вона в значній мірі визначає самооцінку і якість життя в цілому. Порушення еректильної функції помітно порушує звичний ритм.

Порушення ерекції – це відсутність (або недостатність) збільшення й кровонаповнення кавернозних тіл статевого члена, що ведуть до ускладнення або неможливості проведення статевого акту. Часто потенція недостатня на етапі підготовки до статевого акту або погіршується в критичний момент безпосередньо перед самим початком статевого акту (проблеми з ерекцією). Нерідко чоловіки, які зустрічаються з такою інтимною проблемою, не зважуються говорити про неї з урологом. Часто це призводить до того, що порушення еректильної функції (еректильна дисфункція) так і не лікується. А даремно, адже в сучасній медицині існує чимало ефективних засобів для поліпшення ерекції.

Відновлення й поліпшення ерекції (еректильної функції)

Зараз активно рекламують різноманітні чудо-препарати, що викликають поряд з підвищенням лібідо й відновлення ерекції. Однак ми повинні пам'ятати, що це препарати тимчасової дії, що не мають лікувального ефекту. Більше того, при безконтрольному застосуванні препаратів, активно спрямованих на поліпшення ерекції, основне захворювання, яке й викликало порушення ерекції, може активно прогресувати й викликати серйозні ускладнення.

У цей час відновлення еректильної функції – посилення ерекції, у більшості випадків проводиться медикаментозними засобами або за допомогою фізіотерапії. Наприклад, використовується ударно-хвильова терапія (доступна у ОН Клінік Харків).

Причини порушення еректильної функції?

Сам по собі напружений спосіб життя, численні стреси несприятливо позначаються на потенції. Якими причинами можуть бути викликані порушення:

Таким чином, проблема може бути викликано декількома патологічними процесами. Це можуть бути як хвороби сечостатевої сфери, так і порушення опорно-рухового апарата, нейроендокринне порушення й комплексні соматичні хвороби на тлі психогенних змін.

Єдиним вірним рішенням при діагностиці є відвідування багатопрофільного медичного центру, де обстеження проводиться фахівцями різних напрямків, здатними діагностувати й лікувати сексуальні проблеми пацієнта спільно, провести комплекс заходів щодо посилення ерекції.

Для точного визначення причин захворювання й лікування, спрямованого на відновлення потенції, поліпшення еректильної функції або збільшення ерекції, проводять загальну клінічну діагностику. До неї відноситься збір анамнезу пацієнта, здача загальних аналізів крові та сечі, УЗД органів малого тазу. За необхідності, лікарем можуть призначатися додаткові діагностичні заходи.

Youtube ON Clinic

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік