Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Гострокінцеві кондиломи і папіломи у чоловіків

Папіломи і кондиломи у чоловіків не становлять серйозної небезпеки для здоров’я, але затягувати з їх видаленням не варто, тому що вони дуже заразні. Крім того, що гострокінцеві кондиломи статевого члена є фізіологічним відхиленням, вони виглядають естетично непривабливо, чим погіршують емоційний стан чоловіка.

Кондиломи статевого члена – це доброякісні новоутворення, які чимось нагадують бородавки. Вони можуть мати як розрізнену структуру, так і об’єднуватися в більші скупчення, набуваючи червоний або світло-рожевий відтінок. Як правило, гострокінцеві кондиломи у чоловіків розташовуються в безпосередній близькості від вуздечки або вінцевої борідки. Також їх можна зустріти на шкірі статевого члена і, в особливо рідкісних випадках, в зовнішньому отворі сечовипускний канал.

Причини виникнення кондилом у чоловіків. Симптоми

Збудником гострих кондилом у чоловіків є вірус папіломи людини (ВПЛ). На сьогоднішній день в медичній практиці відомо понад сімдесят різновидів цього вірусу, тридцять з яких провокують розростання кондилом.

До симптомів захворювання можна віднести гострі болі при сечовипусканні і під час інтимної близькості. Болі можуть відчуватися в різних зонах статевого члена, в залежності від локалізації пухлини.

До чого призводять гострокінцеві кондиломи статевого члена?

Незважаючи на те, що кондилома є доброякісною пухлиною, її необхідно видалити якомога швидше. Оскільки крім того, що вона заважає здоровому і повноцінному статевому життю, вона ще й не дає дотримуватися елементарних правил особистої гігієни. В області геніталій кондилома у чоловіків легко піддається механічним пошкодженням, які можуть мати серйозні ускладнення в майбутньому.

Видалення папіломи і гострокінцевої кондиломи статевого члена в «ОН Клінік»

Фахівці урологічного відділення медичного центру «ОН Клінік» мають великий практичний досвід безболісного і безопераційного видалення папіломи та кондиломи у чоловіків, за допомогою застосування радіохвильового лікування приладом «Сургітрон».

Радіохвилі – це сучасна ефективна методика, яка дозволяє позбутися від кондиломи або папіломи статевого члена всього за кілька коротких сеансів. Радіохвильова хірургія повністю безпечна для здоров’я людини – вартий уваги той факт, що в ході її проведення навколишні здорові тканини організму залишаються недоторканими.

Записатися на прийом до лікаря-уролога в «ОН Клінік» ви можете в телефонному режимі (зателефонувавши за номером телефону, вказаним для вашого регіону). Або заповнивши форму запису на прийом на нашому сайті.

Доступно в медичних центрах:

Урологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Харкові
(м. Пушкінська)
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Харкові
(м. Палац Спорту)
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік