Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Еректильна дисфункція

Що таке еректильна дисфункція і як її лікувати?

Невдачі в інтимному житті чоловіка прийнято називати імпотенцією. Однак це твердження не зовсім вірне. Якщо бути точними, імпотенція – це стан, при якому у чоловіка немає можливості зробити статевий акт ні за яких обставин. На щастя, такі випадки зустрічаються не дуже часто. А для періодичних або проблем з ерекцією, що випадково з’являються, існує окремий термін – статева або еректильна дисфункція. Симптоми еректильної дисфункції миттєво помітні будь-якому чоловіку і в більшості випадків піддаються медикаментозному лікуванню.

Еректильна дисфункція у чоловіків – це різні відхилення, які заважають досягати або підтримувати потенцію, необхідну для проведення повноцінного статевого акту.

Лікування еректильної дисфункції (імпотенції)?

Лікування імпотенції у чоловіків ускладнюється їх небажанням звертатися з цього приводу до лікарів. Це становить проблему для лікарів у всьому світі, але особливо вона є актуальною у нас, де звертатися до лікарів з проблемами «особистого» характеру не прийнято. До того ж чоловіча психіка в плані сексуальних особливостей дуже чутлива, і вираз «проблеми в сексуальному житті» часто переходить в категорію «особистих проблем», якими ні з ким не діляться. А даремно. Адже сучасна медицина має у своєму розпорядженні широкий арсенал ефективних засобів для лікування «чоловічих» хвороб (відновлення потенції, поліпшення ерекції, лікування еректильной дисфункції шляхом імплантації клітин) – серед них і еректильна дисфункція, лікування якої в багатьох випадках закінчується успішно.

Перш ніж починати симптоматичне лікування імпотенції, необхідно встановити і усунути першопричину захворювання.

Лікування еректильної дисфункції у чоловіків можна розділити на наступні типи:

  • імпотенція, лікування якої проводиться лікарськими препаратами. Призначається за показаннями лікарем урологом–андрологом після проведення обстеження і здачі аналізів;
  • апаратне лікування еректильної дисфункції, наприклад ударно-хвильова терапія (доступна в Харкові, Одесі та Дніпрі) та ЛОД-терапія. Ефективна допомога при лікарському лікуванні;
  • психологічна імпотенція, лікування якої проводиться сексопатологом або психотерапевтом – психотерапевтичне лікування.

Причини еректильної дисфункції (імпотенції)

Може бути декілька видів причин, якими викликана проблема – ендокринні, медикаментозні, місцеві, неврологічні і судинні. Все перераховане відноситься до органічних форм сексуальної або еректильної дисфункції, коли вона викликана якимись змінами або порушеннями в організмі.

Значно частіше причини імпотенції у чоловіків – це психологічні чинники. В цьому випадку веденню нормального статевого життя пацієнта заважають виключно психоневрологічні проблеми. Найчастіше статева дисфункція, що обумовлена ​​органічними причинами, викликана також і психологічним компонентом, який після усунення першопричини дисфункції ерекції може вийти на перше місце.

Еректильна дисфункція у чоловіків зустрічається в будь–якому віці (докладніше: рання імпотенція), проте у літніх чоловіків ризик її виникнення набагато вище. Також до несприятливих факторів захворювання відноситься низька фізична активність, надмірна вага, куріння і зловживання алкоголем.

Допомога при імпотенції (еректильної дисфункції): діагностика

Перший етап діагностики еректильної дисфункції – огляд лікарем статевих органів на предмет наявності анатомічних змін. Також при необхідності проводиться ректальне обстеження простати.

Потім проводиться аналіз крові (біохімічний аналіз, гормональний статус) і дослідження роботи нервової системи. Лікар з’ясовує наявність різних хронічних захворювань, характер і механіхм дії медичних препаратів, що систематично приймаються. Після цього проводяться функціональні дослідження і при необхідності призначаються додаткові процедури:

Зателефонуйте сьогодні в найближчий до Вас медичний центр «ОН Клінік» якщо у вас є якісь симптоми. Швидко, конфіденційно й безболісно. Унікальні технології, продумані комбіновані методики та колосальний досвід – це запорука успіху.

Youtube ON Clinic

Доступно в медичних центрах:

Урологія в Харкові
(м. Пушкінська)
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Харкові
(м. Палац Спорту)
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік