Обрати клініку
Ділимося порадами про здоров'я:

Порушення еякуляції: відсутність еякуляції, слабке сім’явиверження

Найбільша їх слабкість та найсильніші страхи – це всілякі статеві дисфункції та сексуальні розлади (еректильна дисфункція, проблеми з потенцією). Одним з таких розладів є порушення еякуляції – слабке сім’явиверження у чоловіків, надто швидке/повільне сім’явиверження або повна відсутність еякуляції (передчасне сім’явиверження, біль при сім’явиверженні).

Порушення еякуляції

Хоч чоловіки і є сильною статтю, у них теж є свої слабкості.

Відсутність сім’явиверження у чоловіків (анеякуляція, утруднена еякуляція) – це одна з найчастіших різновидів чоловічих сексуальних розладів. Якщо при цьому порушенні еякуляції зберігається ерекція та оргазм, то, швидше за все, проблеми з еякуляцією викликані ураженням нервової системи або порушеннями прохідності сім’явивідних шляхів.

При первинній анеякуляції, що зустрічається найбільш часто, сім’явиверження може зберігатися лише у вигляді полюції, при цьому відсутнє при сексуальній стимуляції. Дане порушення еякуляції не торкається лібідо, рівень ерекції та оргазм, які у чоловіка при цьому досить виражені. Вторинна анеякуляція – коли відсутність еякуляції спостерігається у чоловіка, який раніше не стикався з подібною проблемою. Проблеми з еякуляцією в даному випадку вдається подолати за допомогою додаткової стимуляції з боку партнерки.

Слабке (утруднене) сім’явиверження або повна відсутність еякуляції може спровокувати надмірне вживання алкоголю і деякі лікарські засоби. Також утруднена еякуляція або її відсутність може спостерігатися при частому сексі або при сильному стресі. Крім того, до більш зрілого віку чоловікові стає все складніше досягти не тільки достатнього рівня ерекції, але і сім’явиверження. Якщо у чоловіка немає еякуляції, то така проблема в більшості випадків цілком вирішувана сучасними методиками. Слід тільки звернутися до фахівця.

Тривала відсутність сім’явиверження, утруднена еякуляція у чоловіків значно збільшує тривалість статевого акту, що приносить задоволення обом партнерам. Однак це створює труднощі для тих пар, які планують дитину.

Для виявлення та усунення проблем із сім’явипорскуванням у чоловіків необхідно вчасно звернутися за допомогою до фахівця (консультація андролога). Тільки лікар на основі результатів обстеження може поставити точний діагноз і розробити ефективну схему лікування.

Послуга доступна у містах: