Аденома простати (передміхурової залози)

Аденома передміхурової залози – справжнє випробування для чоловіків. Це захворювання являє собою розростання тканин залози. Основний симптом аденоми простати – відсутність повного спустошення сечового міхура. Якщо Ви помітили, що струмінь в момент сечовипускання став менш інтенсивним, переривчастим – важливо відразу ж звернутися за професійною медичною допомогою до лікаря-уролога.

Коли захворювання тільки на першій стадії, у чоловіка виникає потреба в досить частому сечовипусканні. Протягом однієї ночі може бути від 5 до 8 візитів в туалет. Саме на цій стадії рекомендується починати лікування, щоб зменшити ризик ускладнень.

Друга фаза характеризується більш вираженими симптомами. Струмінь сечі починає втрачати напір, чоловікові необхідно сильно напружуватися, щоб помочитися. Від цього можуть розвиватися грижі, а також виникнути випадання прямої кишки.

Аденома простати на третій стадії – це вже велике ускладнення. На цей момент в сечовому міхурі накопичилося до двох літрів сечі, яка мимоволі виділяється під час сну. Виникає запах сечі з рота (ознаки самоотруєння), порушується робота нирок. Для отримання найбільшої ефективності, лікування аденоми необхідно почати якомога швидше.

У медичному центрі «ОН Клінік» Вам допоможуть поліпшити якість життя при аденомі простати. Ми не проводимо лікування аденоми в повному сенсі цього слова (тому що воно має на увазі хірургічне втручання), проте ми можемо посприяти зупинки росту аденоми.

В «ОН Клінік» практикується підтримуюча терапія, яка складається зі застосування ізраїльських препаратів і спеціальних фізіопроцедур. Сотні тисяч пацієнтів наших клінік з усього світу підтверджують ефективність методики.

Ми допоможемо Вам найбільш безболісно пережити таку непросту недугу!