Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Аденома простати

Аденома передміхурової залози являє собою розростання тканин залози. Основний симптом аденоми простати – відсутність повного спустошення сечового міхура. Якщо ви помітили, що струмінь в момент сечовипускання став менш інтенсивним, переривчастим – важливо відразу ж звернутися за професійною медичною допомогою до лікаря-уролога.

Коли захворювання тільки на першій стадії, у чоловіка виникає потреба в досить частому сечовипусканні. Протягом однієї ночі може бути від 5 до 8 візитів в туалет. Саме на цій стадії рекомендується починати лікування, щоб зменшити ризик ускладнень.

Друга фаза характеризується більш вираженими симптомами. Струмінь сечі починає втрачати напір, чоловікові необхідно сильно напружуватися, щоб помочитися. Від цього можуть розвиватися грижі, а також виникнути випадання прямої кишки.

Аденома простати на третій стадії – це вже велике ускладнення. На цей момент в сечовому міхурі накопичилося до двох літрів сечі, яка мимоволі виділяється під час сну. Виникає запах сечі з рота (ознаки самоотруєння), порушується робота нирок. Для отримання найбільшої ефективності, лікування аденоми необхідно почати якомога швидше.

У медичному центрі «ОН Клінік» вам допоможуть поліпшити якість життя при аденомі простати. Ми не проводимо лікування аденоми в повному сенсі цього слова (тому що воно має на увазі хірургічне втручання), проте ми можемо посприяти зупинки росту аденоми.

В «ОН Клінік» практикується підтримуюча терапія, яка складається зі застосування ізраїльських препаратів і спеціальних фізіопроцедур. Сотні тисяч пацієнтів наших клінік з усього світу підтверджують ефективність методики.

Youtube ON Clinic

Доступно в медичних центрах:

Урологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Харкові
(м. Пушкінська)
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Харкові
(м. Палац Спорту)
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік