Обрати клініку
Ділимося порадами про здоров'я:

Урологія: лікування та діагностика, консультація

Урологія та андрологія – це галузі медицини, що займаються здоров’ям органів сечовидільної системи та чоловічої статевої системи.

Однак, незважаючи на дуже трепетне ставлення представників сильної статі до можливості відтворювати потомство і не втрачати свою чоловічу силу, для більшості з них клініка урології та андрології є місцем, відвідування якого відкладається «до останнього».

Відділення урології проводить діагностику і лікування:

Сучасна урологія ефективно лікує:

  • запальні захворювання чоловічої сечостатевої системи;
  • інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом;
  • порушення роботи передміхурової залози;
  • різні сексуальні розлади;
  • еректильну дисфункцію.

Однак, незважаючи на дуже делікатне ставлення представників сильної статі до можливості відтворювати потомство і не втрачати свою чоловічу силу, для більшості з них клініка урології та андрології є місцем, відвідування якого відкладається «до останнього».

«ОН Клінік»: урологія Харків, Дніпро та інші міста України

Проте всім відомо, що це відділення набагато ефективніше справляється з чоловічими захворюваннями на їх ранньому етапі, ніж з тими, що давно перейшли в хронічну форму. І якщо уролог відвідується пацієнтом надто пізно, то ні хороша кваліфікація лікаря, ні сучасне медичне обладнання та препарати, можливо, вже не допоможуть чоловікові повернути його «чоловічу силу».

Таким чином, своєчасно отримана консультація уролога і виконання всіх отриманих рекомендацій – найвірніший шлях для продовження молодості та сили чоловічого організму і його статевої системи. З цієї точки зору не завжди зрозуміло, чому слова "лікар-андролог" або "урологічний центр" наводять на чоловіків страх. Адже набагато краще прийти до лікаря і почати приймати відповідні заходи, ніж закривати очі на проблему, поки наслідки хвороби не стануть незворотними.

Урологія: консультація

Думка більшої частини лікарів по спеціалізації урологія – консультація необхідна всім чоловікам у віці близько сорока років, навіть коли ніяких особливих причин для занепокоєння не виникає. Більш того, приходити на консультацію потрібно не рідше одного–двох разів на рік. Якщо дотримуватися цієї простої рекомендації, то ймовірність пропустити початок хвороби дуже мала і вашому здоров’ю нічого не загрожуватиме. Як і в інших областях медицини, в урології лікування захворювань може й не знадобитися при регулярній профілактиці. Пам’ятайте, що будь–яке захворювання набагато легше попередити, ніж лікувати!

Медичний центр «ОН Клінік» урологія – лікування, діагностика і профілактика наступних проблем:

  • інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом;
  • захворювання простати;
  • різні сексуальні розлади.

Уролог в «ОН Клінік» – це не просто кваліфікований фахівець, – це друг, який хоче і може вам допомогти. Він розуміє, що ваш візит викликаний неприємностями в інтимній сфері, і якщо Ви будете відверті з лікарем, то з високим ступенем ймовірності неприємностей вдасться усунути. Для цього наша приватна клініка урології та андрології має все необхідне:

Консультація уролога і андролога–сексопатолога

Урологія і діагностика на базі сучасної клінічної лабораторії, яка виконує широкий спектр досліджень: аналізи крові, сечі, сперми, зішкріб з уретри, УЗД органів мошонки, простати і нирок, доплерографія, біотезіометрія, миттєвий тест на наявність еректильної дисфункції та ін.

Приватна урологія в «ОН Клінік» – це довірливі відносини між лікарем і пацієнтом, доброзичлива атмосфера, що є запорукою успіху і гарантією якості нашої роботи.

Медичний центр андрології і урології (Харків, Дніпрота інші міста України) «ОН Клінік» – для запису на консультацію до фахівця просто зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами.

Послуга доступна у містах: