Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Себорея

Незалежно від статі і віку, такі захворювання як себорея і себорейний дерматит змушують нас відчувати себе скуто і невпевнено в суспільстві інших людей, а особливо при спілкуванні з протилежною статтю. Не варто закриватися від оточуючих, себорея голови – це не вирок, і вилікувати це захворювання можна.

Що таке себорея та себорейний дерматит?

Себорея - це захворювання сальних залоз організму, в ході якого порушується їх секреторна функція. Воно виникає через рясне виділення шкірного сала, схильного до впливу мікробів і умовно-патогенних грибів. Як правило, себорея і себорейний дерматит проявляється на ділянках шкіри, в яких присутня велике скупчення сальних залоз: спина, обличчя (особливо на шкірі чола і носо-губних складках), в районі вушних раковин і на волосистій частині голови.

Причини виникнення захворювання 

Досить часто себорейний дерматит на обличчі можна зустріти у підлітків в момент статевого дозрівання, коли в організмі відбувається гормональна перебудова. Зазвичай після її завершення ситуація нормалізується. Але так відбувається не завжди. Значна частина тих, хто страждає на себорейний дерматит волосистої частини голови, складають дорослі 20-50 років. Більшою мірою цьому захворюванню піддаються чоловіки. Посилене виділення сала з залоз може бути викликано неправильним харчуванням (велика кількість жирної і вуглецевої їжі), хворобами шлунково-кишкового тракту, щитовидної залози, а також різними інфекціями.

Симптоми: як проявляється себорейний дерматит на обличчі та інших частинах тіла

Себорейний дерматит вражає шкіру поступово, а починається все з легкого свербіння, який швидко стає інтенсивнішим. Потім уражені себореєю ділянки шкіри червоніють, а на їхньому тлі з'являються чітко окреслені бляшки округлої форми.

Чим небезпечна себорея і себорейний дерматит

На жаль, себорея - це не просто косметичний дефект, який приносить в життя певні незручності. Проблема полягає в тому, що хімічний склад виділяється залозами сала відрізняється від норми і є сприятливим ґрунтом для поширення шкідливих мікробів і інфекції. Захворювання призводить до появи великої кількості вугрів, прищів і інших шкірних дефектів. Тому лікування себореї можна відкладати надовго, його краще почати відразу після появи перших симптомів захворювання.

Себорейний дерматит – лікування в «ОН Клінік»

У медичному центрі «ОН Клінік» лікування себореї та інших дерматологічних захворювань подібної категорії проводиться із застосуванням лікувальних шампунів і мазей розробки власної лабораторії медичного центру, які ви не знайдете в широкому продажі. Засоби, які використовуються, абсолютно безпечні для здоров'я і володіють високою ефективністю, що дає можливість досить швидко позбутися від неприємної хвороби.

Не можна пускати на самоплив таке захворювання як себорейний дерматит, лікування слід почати в найбільш ранні терміни, тому що є великий ризик поширення запалення по всьому тілу.

Записатися на прийом до лікаря-дерматолога в «ОН Клінік» дуже просто – достатньо зателефонувати за телефонним номером, вказаним для Вашого регіону або заповнити форму запису на прийом на нашому сайті.
 

Youtube ON Clinic

Доступно в медичних центрах:

Трихологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Трихологія в Харкові
(м. Пушкінська)
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік