Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Випадіння волосся у чоловіків і жінок

Незалежно від статі і віку, нам завжди хочеться виглядати добре. Волосся є одним з важливих атрибутів нашої зовнішності. При знайомстві з новими людьми або на співбесіді Ваш співрозмовник завжди звертає увагу на Ваше волосся, причому не тільки на їх красу і укладку, а й на здоров'я. Випадання волосся може відбуватися з різних причин, і далеко не завжди це трапляється з віком або через спадковості.

Випадання волосся у жінок і чоловіків: причини

Здебільшого порідіння волосся у молодих жінок і чоловіків починається через стреси і нервових перенапруг. У стресових ситуаціях капіляри на голові людини стискаються і тим самим обмежують приплив крові до сосочків, через які волосся отримує поживні речовини. При постійному стресі і нервовому напруженні випадання волосся може початися через кілька тижнів.
Випадання волосся у жінок часто відбувається на тлі серйозних гормональних змін в організмі, наприклад, під час вагітності.

За нашими волоссю і шкірі можна з легкістю визначити наскільки правильно людина харчується. Жирна їжа з великим вмістом вуглеводів призводить до інтенсивного виділення шкірного сала, через якого може з'явитися не тільки лупа, але і себорея, захворювання, яке також призводить до випадіння волосся у чоловіків і жінок.

Чим небезпечне випадіння волосся на голові?

Нічого в нашому організмі не відбувається просто так. Якщо у Вашій родині ніхто не страждав від облисіння, а у Вас відбувається стрімке порідіння волосся - це привід звернутися не тільки до лікаря-трихолога, а й пройти комплексне обстеження, тому що це може бути симптомом небезпечного захворювання.
Велика кількість серйозних дерматологічних захворювань супроводжується облисінням, тому звертатися за допомогою слід якомога раніше, тому що в іншому випадку Ви ризикуєте втратити своє волосся назавжди.

Випадіння волос: лікування в «ОН Клінік»

Вже досить тривалий час фахівці медичного центру «ОН Клінік» успішно борються з облисінням. Випадання волосся у чоловіків і жінок лікується за допомогою високоякісних і ефективних препаратів. Це цілий комплекс різних шампунів, кремів і мазей, які в поєднанні з фізіопроцедурами проводять ефективне зміцнення волосся від випадання.

Всі препарати, що використовуються, абсолютно безпечні для здоров'я. До того ж лікарі «ОН Клінік" не приступлять до лікування, доки не буде проведено повний комплекс всіх необхідних обстежень, в ході яких буде вивчена історія хвороби, складена фототріхограма та виявлено можливі алергічні реакції на ці препарати.

Якщо Ви зіткнулися з такою проблемою як випадіння волосся, лікування в «ОН Клінік» допоможе Вам зберегти вашу красу і здоров'я.
Щоб записатися на прийом до лікаря-трихолога в «ОН Клінік», достатньо зателефонувати за телефонним номером, вказаним для Вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.

 

Доступно в медичних центрах:

Трихологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік