Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Пошкодження стрижнів волосся

Крім своїх основних природних функцій, волосся є своєрідною прикрасою для будь-якої людини. Тому ламкість волосся і посічені кінчики можуть серйозно зіпсувати настрій навіть самому життєрадісному з нас, а особливо жінці – для неї краса волосся є найважливішим атрибутом її зовнішності.

Фактори, що впливають на пошкодження волосся

Причин, за якими можуть виникати проблеми зі здоров'ям волосся, безліч. Наприклад, більшість людей навіть не здогадуються, наскільки сильно їх волосся може постраждати від поганого настрою. Постійні стреси і нервові перенапруження можуть викликати не тільки посічені кінчики, а й більш серйозні пошкодження волосся. Запам'ятайте, зайва нервозність і стреси – це головні вороги Вашого здоров'я!

Технічний прогрес подарував людині комфорт і зручності, але в той же час навколо нас залишається все менше натуральних речей, одягу і навіть їжі. У гонитві за економією виробники засобів особистої гігієни часто використовують агресивні хімічні речовини, які можуть викликати ламкість волосся і різні шкірні захворювання.

Досить часто проблеми з волоссям виникають через неправильне харчування. На цей рахунок є гарна приказка: «Ми – це те, що ми їмо». Від великої кількості висококалорійної і вуглецевої їжі не тільки січуться кінчики волосся, але і страждає весь організм.


Чим може бути небезпечно самолікування пошкоджених стрижнів волосся

Посічені кінчики навряд чи можна назвати серйозним захворюванням, але все ж при появі цього дефекту краще відразу звернутися до лікаря-трихолога. Ви повинні розуміти, що січуться кінчики волосся не просто так, і далеко не завжди причина криється в новому неякісному шампуні або гелі для душу.
Ламкість волосся, пошкоджені стрижні і т.п. дефекти волосяного покриву можуть бути наслідком небезпечних захворювань, що протікають у Вашому організмі, і тільки досвідчений лікар зможе діагностувати їх на ранніх стадіях.

Лікування посічених кінчиків і пошкоджених стрижнів волосся в «ОН Клінік»

Висока ефективність лікування захворювань волосся і шкіри голови в «ОН Клінік» досягається за рахунок застосування сучасного обладнання та унікальних методик лікування. В ході обстеження кваліфікований лікар-трихолог проведе огляд волосяного покриву і уражених ділянок шкіри на моніторі комп'ютера після багаторазового збільшення за допомогою цифрового трихоскопу. У комплексі з іншими обстеженнями це дає можливість поставити дуже точний діагноз і визначити причину, яка викликала ослаблення і пошкодження волосся.

Лікування посічених кінчиків волосся в медичному центрі «ОН Клінік» проводиться з застосуванням фізіопроцедур і унікальних лікувальних шампунів і мазей, які виготовлені в лабораторіях корпорації. Всі препарати, що використовуються в лікуванні, є унікальними і недоступні в широкому продажі.

Записатися на прийом до лікаря-трихолога в «ОН Клінік» дуже просто, достатньо зателефонувати за телефонним номером, вказаним для Вашого регіону або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.

 

Доступно в медичних центрах:

Трихологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік