Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Нейродерміт волосистої частини голови

Нейродерміт шкіри голови – це вкрай неприємне дерматологічне захворювання. Воно псує нашу зовнішність, викликає неприємні, а іноді і больові відчуття, а також просто моторошно свербить. Нейродерміт голови доставляє масу незручностей у повсякденному житті, тому позбуватися від цього захворювання варто якнайшвидше.

Що таке нейродерміт

Нейродерміт - це шкірне захворювання неврогено-алергічного характеру. Воно носить хронічний характер, йому властиві часті загострення, які можуть виникати з різних причин, таких як: стреси, нервові перенапруження, погана екологія, неправильне харчування і т.і. Не останню роль в появі нейродерміту відіграє спадковість, поганий імунітет, а також різні захворювання нервової системи.

Нейродерміт шкіри голови проявляється у вигляді характерних висипань, схожих на ті, що виникають при псоріазі. Бляшки при нейродерміті покриваються товстими лусочками, які дуже важко відокремлюються від поверхні шкіри. У зоні за вухами часто з'являються мокнучі тріщини. Вогнища ураження можуть з'являтися хаотично і об'єднуватися в більші скупчення.

Нейродерміт голови: симптоми

Перша ознака – це нав'язливий безперервний свербіж. Часом після перенесеного нейродерміту у хворого навіть формується шкідлива звичка до чухання. На перших стадіях захворювання практично непомітно, але згодом уражена шкіра червоніє і покривається висипами.

Чим небезпечний нейродерміт шкіри голови

Через те, що бляшки нейродерміту приховують волосся, люди часто відкладають візит до лікаря-дерматолога на потім, але це велика помилка. Справа в тому, що нейродерміт голови створює сприятливі умови для розвитку найрізноманітніших шкірних інфекцій. Причому ці інфекції можуть бути дуже важкими, тому що загальне зниження імунітету сприяє інтенсивному розмноженню мікроорганізмів в уражених при безперервному розчісуванні запаленнях.

Нейродерміт шкіри голови вкрай небезпечно позиціонувати як простий косметичний дефект. Це серйозне захворювання, яке слід почати лікувати при перших же ознаках його прояви.

Нейродерміт голови – лікування в «ОН Клінік»

Фахівцями медичного центру «ОН Клінік» розроблений ефективний комплекс заходів з лікування нейродерміту і інших дерматологічних захворювань. В основі лікування лежать спеціальні препарати, мазі і шампуні, які ви не знайдете в широкому продажі в аптечній мережі. Всі препарати, які використовуються в «ОН Клінік», є справжніми і сертифікованими. В ході детального огляду і консультації лікаря-трихолога, буде вивчена історія розвитку Вашої хвороби і виявлено можливі протипокази. Завдяки цим заходам Ви зможете вилікувати нейродерміт шкіри голови без ризику виникнення алергічної реакції і негативних побічних ефектів.

Записатися на прийом до лікаря-трихолога в «ОН Клінік» Ви можете прямо зараз. Для цього потрібно зателефонувати за телефонним номером, вказаним для Вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.
 

Доступно в медичних центрах:

Трихологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік