Обрати клініку
Ділимося порадами про здоров'я:

Трихологія

Трихологія - галузь медицини, яка займається вивченням структури волосся людини, їх захворюваннями, лікуванням і розробкою методів профілактики захворювань волосся і шкіри голови.

Кожен з нас, так чи інакше, кожен день стикається з випадінням волосся. Під час сну, миття голови або розчісування ми втрачаємо в середньому від 60 до 100 волосся щодня. Це нормальний фізіологічний процес, що протікає в організмі будь-якої здорової людини.

Ми лікуємо:

Однак, через низку причин в життєвому циклі волосяного фолікула можуть відбуватися збої, через які нове волосся не встигає замінювати волосся, яке випало, і відбувається зменшення волосяного покриву голови. Дана проблема може викликати цілий ряд негативних психологічних наслідків, особливо у дівчат, для яких красу і здоров’я волосся за ступенем важливості можна порівняти з фігурою і зовнішністю. Та й серед чоловіків навряд чи знайдуться ті, кого порадує подібна ситуація.

Причини випадіння волосся у чоловіків і жінок

Існує безліч найрізноманітніших негативних факторів, наслідком яких є випадання волосяного фолікула. Це може бути все, що завгодно: нездоровий спосіб життя, стреси, погана екологія та багато іншого. Дуже часто волосся починає випадати через неякісні засоби гігієни (шампунь, гель для душу, мило). Також облисіння може бути ознакою дерматологічного захворювання, що розвивається.

Відділення трихології в «ОН Клінік»

Проблемою випадіння волосся та її усуненням займається лікар-трихолог. За час існування відділення трихології в нашій клініці ми розробили результативну методику для боротьби з такими захворюваннями як вогнищева алопеція (облисіння), себорея та себорейний дерматит, нейродерматит і псоріаз. Ми допоможемо Вам позбутися від лупи і свербіння шкіри голови, а також ламкості волосся та посічених кінчиків. Досвідчений лікар-трихолог допоможе повернути вашому волоссю здоров’я та красу.

Лікування випадіння волосся в «ОН Клінік»

Фахівцями медичного центру «ОН Клінік» проводиться ефективне лікування та діагностування захворювань волосся та шкіри голови. Записавшись на первинний огляд, Ви зможете пройти повний комплекс всіх необхідних обстежень, які проведе наш кваліфікований трихолог. Консультація під час первинного огляду допомагає визначити історію хвороби, характер симптомів захворювання, що проявляються, та багато інших чинників, що сприяють постановці правильного діагнозу.

Після того, як буде пройдена консультація трихолога, настає важливий етап на шляху до Вашого одужання – комп’ютерна трихоскопія. Це унікальне обстеження, що практикується в нашій клініці, яке дозволяє уважно розглянути збільшене в сотні разів зображення на комп’ютері, де чітко видно структуру шкіри і волосяного покриву голови. Завдяки багаторазовому збільшенню лікар-трихолог може уважно вивчити всю систему росту волосся і поставити точний діагноз.

Сервіс медичних послуг «ОН Клінік» передбачає зручність і комфорт для наших пацієнтів – консультація трихолога може бути проведена в будь-який зручний для Вас час. Всі пацієнти відвідують клініку за попереднім записом, тому у нас не буває черг.

З Вами буде працювати кваліфікований трихолог. Консультація нашого фахівця допоможе встановити правильний діагноз вже при першому візиті в клініку. Проведення комплексного обстеження дає Вам можливість заощадити не лише свій час, але й грошові кошти, так як ми не розтягуємо його на нескінченну низку візитів.

Записатися на прийом до лікаря-трихолога дуже просто – достатньо зателефонувати за номером телефону, вказаним для Вашого регіону, або заповнити форму запису на прийом на нашому сайті.

Послуга доступна у містах: