Обрати клініку
Ділимося порадами про здоров'я:

Хірургія в "ОН Клінік"

Мережа медичних центрів «ОН Клінік» розширює спектр своїх можливостей. Тепер в "ОН Клінік" проводять маніпуляції з видалення доброякісних підшкірних новоутворень, амбулаторні втручання і консультативні прийоми з питань хірургічної патології.

Наші фахівці видаляють доброякісні підшкірні новоутворення за допомогою малоінвазивної хірургії. Перевага даної методики полягає в тому, що організму наноситься гранично малий збиток без зменшення ефективності хірургічного втручання. Завдяки застосуванню радіохвильової хірургії мінімізується область втручання в організм і ступінь травмування тканин, що забезпечує хороший лікувальний і косметичний результат.

Ми лікуємо:

У випадках більш глибокого розташування новоутворення використовується хірургічний спосіб видалення. Операції здійснюються в умовах "клініки одного дня" і проходять без вираженого больового синдрому.

Послуги відділення хірургії

 • первинний огляд хірурга, що включає:

            1. мануальний огляд;

            2. постановка діагнозу;

            3. вироблення варіантів лікування;

            4. за необхідності направлення на госпіталізацію.
 

 • повторна консультація хірурга;
 • перев’язка з використанням мед. препаратів (за необхідності);
 • первинна хірургічна обробка рани шкіри і підшкірної клітковини з використанням необхідних антисептичних препаратів;
 • розтин фурункула, пароніхія;
 • розтин карбункула, панарицію;
 • розтин абсцесу;
 • висічення врослого нігтя;
 • видалення нігтьової пластини;
 • некректомія;
 • видалення ліпоми, атероми;
 • взяття біопсійного матеріалу з подальшим дослідженням;
 • процедури хірургічного відділення.

Підшкірні новоутворення, з яким працюють наші лікарі

ФУРУНКУЛ – це запалення волосяного фолікула з залученням навколишньої тканини. Причинами виникнення фурункула є пошкодження шкіри, забруднення її частинками пилу, переохолодження, гіповітаміноз, анемія і т.д. Фурункул може розвинутися на будь-якій ділянці шкіри, крім долонь і підошов. Являє собою запальний осередок конусоподібної форми з почервонінням і набряком навколишньої тканини.

ПАРОНІХІЯ – це запальний процес навколонігтьового валика, викликаний гнійними бактеріями і грибковою інфекцією. Як правило, запалення навколишнього ніготь тканини супроводжується помітним почервонінням, набряком і болючістю. Захворювання також може почати розвиватися в результаті різноманітних пошкоджень або бути одним із симптомів шкірного захворювання.

ПАНАРИЦІЙ – гостре запалення тканин пальця. Розвивається зазвичай при попаданні збудників гнійної інфекції в тканини пальця при мікротравмі (уколи, садна, тріщини та ін.). Найчастіше панарицій локалізується на I, II, III пальцях правої кисті в осіб найбільш активного у трудовому відношенні віку.

КАРБУНКУЛ – це утворення гнійного типу, яке в основному локалізується в області шиї. Також зустрічається на лопатках і сідницях. Для захворювання характерне виникнення гнійників, які вражають волосяні мішечки та сальні залози. Карбункули виникають в однині або множині. Карбункул являє собою найважчу форму запалення шкіри, що протікає з нагноєнням верхнього шару і підшкірної жирової тканини. До факторів, які сприяють виникненню недуги, варто віднести літній вік, порушення вуглеводного і жирового обміну при цукровому діабеті, а також захворювання, які виснажують організм людини.

АБСЦЕС (нарив) – це місцеве скупчення гною, яке з’являється через гостру або хронічну локальну інфекцію, внаслідок якої починається руйнування тканин у вогнищі. Абсцес розвивається при запаленні шкіри або клітковини під нею після проникнення мікробів через садна, уколи, рани. Характерною рисою абсцесу є те, що тканини, що знаходяться по-сусідству з вогнищем запалення, створюють своєрідну стінку-мембрану, що відокремлює заражену ділянку та обмежує гнійниковий процес, відмирання тканин, що є захисною реакцією організму.

ВРОСЛИЙ НІГОТЬ – це ураження 1-го пальця стопи, при якому відбувається вростання внутрішнього або зовнішнього краю нігтя в нігтьовий валик. Край, що вріс, потовщений та зігнутий донизу. Нерідко відбувається приєднання інфекції з розвитком запального процесу.

НЕКРЕКТОМІЯ – це висічення та видалення нежиттєздатних тканин, що утворюються навколо рани.

ЛІПОМА – це доброякісна сполучнотканинна пухлина, яка розвивається в шарі підшкірної жирової клітковини. Часта назва ліпоми в простолюдді – жировик. Ліпома може утворюватися в будь-якому місці тіла, де є жирова тканина, але найчастіше це голова, спина, живіт, ноги і руки. Зустрічається ліпома у чоловіків та жінок з однаковою частотою, але схильні до утворення ліпом більше гладкі та повні люди.

АТЕРОМИ – це доброякісна пухлина, яка з’являється під шкірою при закупорці проток сальних залоз. Атерома – це капсула з рідиною, яка знаходиться під шкірою. Виявити її досить просто: по запаху. Так як вивідна протока сальної залози закупорена, речовина, яку вона виробляє, накопичується саме в капсулі атероми. Продукція сальних залоз має трохи специфічний запах, але в повсякденному житті це не відчувається, якщо людина регулярно приймає душ. Атерома шкіри може з’явитися на будь-якій ділянці тіла, де росте волосся. Найчастіше з’являється атерома на голові, а саме атерома волосистої частини голови. Помітити її досить легко: атерома досягає розміру горошини, а іноді й курячого яйця. Видаляти її потрібно обов’язково.

Найчастіше ми намагаємося не помічати новоутворення, заспокоюємо себе тим, що це закономірні вікові зміни або природні прояви роботи організму. Підсвідомо ми сподіваємося, що вони з часом «розсмокчуться». Але якщо підшкірна шишка збільшується у розмірах, не варто чекати або гаяти час, намагаючись поставити собі діагноз самостійно, найправильніше в такій ситуації – звернутися до лікаря. Згідно зі статистикою більшість новоутворень виявляються доброякісними – їх можна видалити швидко й безболісно.

Послуга доступна у містах: