Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Мікоплазмоз

Мікоплазмоз - інфекційне захворювання, розвиток якого провокують мікроорганізми - мікоплазми, що вражають сечостатеву систему чоловіків і жінок, викликаючи при цьому запалення слизової оболонки сечівника і органів малого тазу.

Зараження мікоплазмозом найчастіше відбувається під час вагінального або анального статевого контакту або шляхом передачі інфекції від матері до плоду.

Інкубаційний період мікопазмоза у чоловіків і жінок становить від 5 днів до 2 місяців. У більшості випадків захворювання протягом тривалого часу протікає в прихованій формі, що призводить до пізнього його виявлення і появи серйозних ускладнень.

До основних симптомів мікоплазмозу відносяться:

  • дискомфорт під час статевого акту;
  • печіння, свербіж, хворобливі відчуття при сечовипусканні;
  • прозорі виділення з неприємним запахом;
  • болючість в нижній частині живота;
  • порушення менструального циклу.

Слід пройти обстеження при появі будь-яких симптомів мікоплазмозу (у жінок - огляд гінеколога, у чоловіків - уролога). У мережі медичних центрів «ОН Клінік» досвідченими фахівцями проводиться комплексна діагностика мікоплазмозу, яка включає: збір анамнезу, огляд статевих органів, відбір необхідних аналізів і УЗД. Після отримання всіх результатів аналізів лікар ставить діагноз і підбирає схему лікування.

Лікування мікоплазмозу в «ОН Клінік»

Пізня діагностика захворювання або ігнорування його лікування призводять до розвитку серйозних ускладнень мікоплазмозу. У чоловіків інфекція викликає запальні процеси в передміхуровій залозі, порушує потенцію, знижує рухливість сперматозоїдів, призводить до безпліддя. Особливу небезпеку урогенітальний мікоплазмоз представляє для вагітних жінок. Захворювання може стати причиною викидня, зниження тонусу матки, неправильного прикріплення плаценти.

Профілактика мікоплазмозу полягає в дотриманні таких рекомендацій:

  • використовуйте бар'єрний метод контрацепції (презерватив);
  • уникайте випадкових статевих зв'язків.

 Якщо захворювання не вдалося уникнути, то потрібно терміново приступити до його лікуванню.

Лікарі мережі медичних центрів «ОН Клінік» використовують сучасні методи лікування мікоплазмозу, які вже незабаром дадуть позитивний результат і позбавлять вас від інфекції. В першу чергу призначаються антибіотики, активні щодо виявлених патогенних мікроорганізмів. Крім антибактеріальної терапії, лікар виписує препарати, дія яких спрямована на зміцнення імунної системи і відновлення мікрофлори.

Щоб пройти ефективне лікування мікоплазмозу в «ОН Клінік», необхідно заздалегідь записатися на прийом. Для цього зателефонуйте, який вказаний на сайті, або заповніть форму зворотного зв'язку. Оператори підберуть для вас відповідні дату і час консультації.

Доступно в медичних центрах:

ЗПСШ в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
ЗПСШ в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
ЗПСШ в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
ЗПСШ в Харкові
(м. Пушкінська)
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік