Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Вірус папіломи людини (ВПЛ)

Вірус папіломи людини у чоловіків і жінок проявляється у вигляді бородавчастих утворень на шкірі, слизових оболонках статевих органів або анальному отворі. Інфекція найчастіше передається під час генітального контакту або при використанні чужих предметів особистої гігієни. Також можливе зараження вірусом папіломи в процесі проходження плоду через родові шляхи хворої матері.

Інкубаційний період ВПЛ становить від тижня до декількох років і активується на тлі зниження імунітету, переохолодження або сильного стресу. При цьому інфекція може тривалий час перебувати в організмі, не проявляючи себе, що призводить до пізнього її виявлення і розвитку серйозних ускладнень.

Основним симптомом папіломавірусу у жінок є поодинокі або множинні новоутворення на слизовій піхви, шийки матки, навколо заднього проходу. У чоловіків - на всій поверхні члена. Крім зовнішнього прояву, захворювання супроводжується:

  • свербежом, печінням статевих органів;
  • дискомфортом під час інтимного контакту.

В разі появи найменших ознак вірусу папіломи людини у жінки, необхідно терміново записатися на консультацію до гінеколога, а чоловікам - до уролога. Пройти комплексне обстеження ви зможете в мережі медичних центрів «ОН Клінік».

Під час первинного прийому лікар проводить збір анамнезу, а потім приступає до огляду статевих органів. Для більш точної діагностики ВПЛ необхідно здати перелік певних аналізів. Після отримання всіх результатів обстеження лікар ставить діагноз і складає персональну схему лікування.

Лікування вірус папіломи людини в «ОН Клінік»

Новоутворення на статевих органах викликають фізичний і психологічний дискомфорт, а якщо відбувається випадкова їх травматизація, то може розвинутися кровотеча або нагноєння. До найбільш поширених ускладнень папіломавірусної інфекції також відносяться:

  • підвищення температури тіла;
  • слабкість;
  • зниження працездатності.

Але найбільшу небезпеку ВПЛ представляє для жіночого організму. Вірус папіломи людини 16 і 18 типів здатний викликати мутацію клітин шийки матки і спровокувати появу новоутворень злоякісного характеру. У чоловіків в рідкісних випадках папіломавірусна інфекція може стати причиною раку статевого члена. Тому для профілактики папіломавірусу так важливо пройти вакцинацію. Щеплення дозволяє знизити ймовірність зараження ВПЛ - 16 і 18 типів.

Для ефективного лікування ВПЛ в «ОН Клінік» використовуються сучасні методи, які включають:

  1. Висічення радіохвильовим методом за допомогою апарату «Сургітрон». Такий спосіб дозволяє швидко, безболісно, ​​без рубців і крові видалити всі новоутворення.
  2. Противірусні препарати, здатні знизити активність патогенних мікроорганізмів.
  3. Виписуються імуномодулятори - препарати, що впливають на імунну систему.
  4. При наявності супутніх захворювань додатково призначається необхідна медикаментозна терапія.

Така терапія забезпечує успішне одужання або стійку ремісію папіломавірусу. Для того, щоб потрапити на прийом до фахівця, зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті, або запишіться через форму зворотного зв'язку. Оператори підберуть для вас відповідні дату і час відвідування медичного центру.

Доступно в медичних центрах:

ЗПСШ в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
ЗПСШ в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
ЗПСШ в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
ЗПСШ в Харкові
(м. Пушкінська)
Запис по телефону цілодобово:
ЗПСШ в Харкові
(м. Пушкінська)
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік