Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Гарднерельоз

Гарднерельоз - захворювання, що передається статевим шляхом, обумовлене дисбалансом мікрофлори і пов'язане з активним зростанням умовно-патогенних мікроорганізмів - Gardnerella vaginalis. Таке порушення відбувається через важкі стреси, перевтоми, гормональний збій або носіння синтетичної нижньої білизни.

Основними симптомами гарднерельоза є:

  • рясні виділення сірого кольору з неприємним «рибним» запахом;
  • печіння, свербіж в області зовнішніх статевих органів.

Дискомфорт посилюється під час статевого акту і при сечовипусканні. У рідкісних випадках гарднерельоз у жінок набуває приховану форму, що призводить до безсимптомному перебігу захворювання. Для ранньої діагностики інфекції необхідно регулярно проходити профілактичні огляди у гінеколога.

Зараження гарднерельозом відбувається під час незахищеного статевого контакту. Якщо бактерії потрапляють в чоловічий організм, то на тлі ослабленого імунітету виникає запальний процес в уретрі.

При появі перших ознак гарднерельоза у чоловіків і жінок необхідно звернутися за медичною допомогою. Знайти фахівця високої кваліфікації ви зможете в мережі медичних центрів «ОН Клінік». Під час первинного прийому лікар проведе первинне обстеження і визначить точну причину погіршення самопочуття.

Діагностика гарднерельоза починається зі збору анамнезу. Після цього доктор приступає до візуального огляду статевих органів і, при необхідності, зробить забір аналізів. На підставі отриманих результатів аналізів лікар ставить діагноз і призначає індивідуальну терапію.

Лікування гарднерельозу в «ОН Клінік»

Бактерія гарднерелла негативно впливає на органи жіночої сечостатевої системи, провокуючи запальний процес в яєчниках, фаллопієвих трубах, матці. Несвоєчасне лікування захворювання призводить до розвитку більш важких ускладнень гарднерельозу:

  • позаматкової вагітності;
  • викидня;
  • передчасних пологів;
  • безпліддя.

Профілактика гарднерельозу полягає у веденні здорового способу життя, дотриманні ретельної і регулярної інтимної гігієни і утриманні від випадкових статевих зв'язків.

Лікарями високої кваліфікації проводиться ефективне лікування гарднерельозу в «ОН Клінік», яке включає антибактеріальні препарати, активні по відношенню до патогенних бактерій і не викликають звикання, вітаміни, імуностимулятори та пробіотики. Це дозволяє відновити мікрофлору піхви і підвищити захисні властивості організму.

Щоб швидко вилікувати гарднерельоз, запишіться на прийом до фахівця мережі медичних центрів «ОН Клінік». Для цього зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті, або заповніть форму зворотного зв'язку.

Доступно в медичних центрах:

ЗПСШ в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
ЗПСШ в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
ЗПСШ в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
ЗПСШ в Харкові
(м. Пушкінська)
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік