Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Хламідіоз

Хламідіоз - поширене інфекційне захворювання, що вражає сечовидільну і репродуктивну системи. Його збудником виступають внутрішньоклітинні паразити хламідії, які потрапляють в організм під час сексуального (вагінального, орального або анального) контакту. Також зараження хламідіозом відбувається при використанні чужих предметів особистої гігієни.

Найчастіше захворювання протікає в прихованій формі, що призводить до пізнього його виявлення. Регулярні профілактичні огляди у гінеколога і уролога допоможуть своєчасно виявити хламідіоз у жінок і чоловіків. Рання діагностика інфекції та ефективне її лікування - запорука успішного і швидкого одужання.

До основних симптомів хламідіозу відносяться:

  • гнійні або жовтуваті виділення;
  • свербіж, печіння, набряклість в області зовнішніх статевих органів;
  • підвищена температура;
  • слабкість, зниження працездатності;
  • дискомфорт під час сечовипускання, зміна кольору сечі;
  • домішки крові в спермі у чоловіків;
  • кров'янисті виділення у жінок в середині менструального циклу.

Якщо є підозри, хламідіозу у чоловіків або жінок необхідно відвідати лікаря відповідного профілю. Знайти фахівців високої кваліфікації ви можете в мережі медичних центрів «ОН Клінік», де кожному пацієнту гарантується уважне ставлення, індивідуальний підхід і професіоналізм.

Діагностика хламідіозу починається зі збору анамнезу. Первинний прийом лікаря-уролога включає зовнішній огляд, ректальне (пальцеве) обстеження простати, біотезіометрія, доплерографію, УЗД передміхурової залози, тестування на еректильну дисфункцію (вазоактивний тест) і постановку діагнозу. Первинний прийом гінеколога - це вагінальний огляд, огляд молочних залоз, УЗД органів малого тазу і постановка діагнозу.

Лікування хламідіозу в «ОН Клінік»

Якщо несвоєчасно виявити інфекцію або проігнорувати лікування захворювання, то виникає висока ймовірність розвитку ускладнень хламідіозу. До найбільш поширених наслідків належать:

  • запальні процеси жіночих або чоловічих статевих органів;
  • звуження сечовипускального каналу;
  • безпліддя.

Особливу небезпеку хламідійна інфекція становить для вагітних жінок. У цьому випадку збільшується ймовірність викидня, передчасних пологів або внутрішньоутробного зараження плода.

Профілактика хламідіозу полягає у відмові від випадкових статевих зв'язків і використанні бар'єрного методу контрацепції - презерватива.

Якщо захворювання не вдалося запобігти, то вилікувати хламідіоз ви можете в мережі медичних центрів «ОН Клінік», де досвідчені лікарі підберуть кожному пацієнту індивідуально ефективні антибактеріальні, протизапальні, імуномодулюючі препарати, які дають швидкий результат.

Щоб пройти ефективне лікування хламідіозу в «ОН Клінік», необхідно попередньо записатися на консультацію. Для цього зателефонуйте по номеру, який вказаний на нашому сайті, або заповніть просту форму «Запис на прийом». Наші оператори підберуть для вас найбільш підходящі час і дату консультації.

Доступно в медичних центрах:

ЗПСШ в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
ЗПСШ в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
ЗПСШ в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
ЗПСШ в Харкові
(м. Пушкінська)
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік