Обрати клініку
Ділимося порадами про здоров'я:

ЗПСШ

Складно повірити, але ще в 1960-му році лікарям були відомі лише два захворювання, які передавалися статевим шляхом (ЗПСШ).

Лікування було простим, до небезпечних вони не відносились, так що іноді на них навіть лікарі не звертали уваги. Однак на сьогоднішній день медикам відомо 25 ІПСШ, три з яких невиліковні – ВІЛ, вірус папіломи людини (ВПЛ), генітальний герпес.

Ми лікуємо:

Що таке статеві інфекції?

До статевих інфекцій відносяться не тільки венеричні хвороби (гонорея, сифіліс, трихомоніаз та інші), а й інфекції сечостатевої системи (мікоплазма, хламідіоз, уреаплазма, гарднерельоз, кандидоз та інші). Чим же небезпечні ці захворювання? По-перше, тим, що більшість людей не підозрюють про наявність у себе такої інфекції. Хламідіоз, трихомоноз, гарднерельоз, цитомегаловірус, мікоплазмоз майже завжди протікають без симптомів. Набагато пізніше з’являються ускладнення: уражаються внутрішні органи і системи, починаються запалення, які призводять до появи пухлин і безпліддя. Також статеві інфекції передаються не тільки під час сексу, але і при переливанні крові, внутрішньоутробно плоду та при годуванні немовляти грудним молоком.

Як уберегтися від ЗПСШ?

Перш за все, потрібно ретельно захищатися, бути розбірливим при виборі статевих партнерів і хоча б раз-два на рік проходити обстеження в уролога (для чоловіків) і гінеколога (для жінок). Діагностика ІПСШ на ранніх стадіях допоможе виключити зараження Ваших статевих партнерів, а також уникнути ускладнень зі здоров’ям у подальшому. Пам’ятайте, що заразитися інфекціями можна також через предмети особистої гігієни, оральний і анальний секс.

Як діагностувати і лікувати статеві інфекції?

Самостійно лікувати ЗПСШ ні в якому разі не можна. Якщо є хоч найменші підозри на наявність інфекції, потрібно відразу ж звернутися до лікаря, який обов’язково запропонує пройти комплексне обстеження. Що в нього входить?

Первинний прийом лікаря-уролога: консультація лікаря-уролога, постановка діагнозу, огляд, пальцеве ректальне обстеження передміхурової залози, біотезіометрія (досліджується чутливість статевої сфери), доплерографія (досліджується кровотік в судинах статевого члена), УЗД передміхурової залози, тестування на еректильну дисфункцію (при наявності сексуальних проблем).

Первинний прийом гінеколога: загальний огляд та вагінальне обстеження, огляд молочних залоз, УЗД органів малого тазу, кольпоскопія (залежить від клініки) і консультація лікаря.

Після первинного обстеження фахівці Міжнародної мережі медичних центрів «ОН Клінік» при необхідності призначать індивідуальний і максимально ефективний курс лікування. Сучасна лабораторна діагностика ІПСШ дозволяє виявити такі інфекції, як трихомоніаз, хламідіоз, мікоплазма, уреаплазма, гарднерельоз, гонокок та ін.

Якщо діагноз підтвердився, і у Вас виявлена ​​статева інфекція, Вашому партнеру також доведеться здати аналізи. Лікування обох партнерів має проводитися одночасно! Після курсу лікування аналізи здаються повторно. Нагадаємо, що виявлення і лікування ЗПСШ на ранніх стадіях легше і ефективніше! Тому якщо у Вас з’явилося свербіння і печіння статевих органів, виділення, почервоніння, біль внизу живота, болісне і часте сечовипускання, – негайно зверніться до лікаря. Не варто жартувати зі своїм здоров’ям!

Зверніться в «ОН Клінік» у Вашому місті, щоб пройти комплексне обстеження і здати аналізи на приховані інфекції. Це можуть зробити чоловіки, жінки, а також пари, які планують вагітність. Телефонуйте за цілодобовим номером, вказаним для Вашого міста. Будьте здорові!

Послуга доступна у містах: