Дитяча психіатрія ОН Клінік

Батькам досить складно запідозрити в дитини психічне порушення: перші ознаки легко сплутати зі звичайною дратівливістю або реакцією на стрес.
Але якщо ви помітили, що вона погано спить, стала дратівливою, їй складно сконцентруватися на навчанні – можливо, дитині потрібен психіатр.

Дитячий психіатр лікує:

Хто такий дитячий психіатр?

Дитячий психіатр займається профілактикою та лікуванням психічних порушень у дітей і підлітків у віці до 18 років. До лікаря слід звернутися за перших ознак відставання в розвитку, неврозу, гіперактивності й інших патологій.

Дитячий психіатр лікує:

  • нав'язливі страхи та фобії;
  • нервові тики;
  • патологічне фантазування;
  • тривожність;
  • розлади аутичного спектра.

Психолог або психіатр – до кого йти?

Батькам складно самим зрозуміти, до якого фахівця – психолога або психіатра – варто звернутися. Знайти дитячого психіатра потрібно, якщо в поведінці дитини стали з'являтися ознаки патології: наприклад, вона погано спить, відмовляється від їжі, тікає з дому. До психолога варто записатися, якщо дитині складно адаптуватися в школі або дитячому садку, вона зазнає складнощів у спілкуванні з однолітками.

Якщо ви не знаєте, до якого лікаря звернутися, можна записатися на прийом до педіатра – він направить до потрібного фахівця. Головне – звернутися за медичною допомогою якомога швидше.

Чим може допомогти дитячий психіатр?

Лікар збере анамнез, поговорить із дитиною, установить наявність і причини психічного розладу. За необхідності призначить додаткові дослідження (ЕЕГ або УЗД), і розробить схему лікування.

У нашому центрі велика увага приділяється сімейній та ігровій терапії, що дозволяє скорегувати поведінку, прибрати тривожність і неврози в дитини. Записатися до дитячого психіатра на прийом можна за контактним номером телефону медичного центру «ОН Клінік» або на нашому сайті.

Доступно в медичних центрах: