Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Геморой

Мережа медичних центрів "ОН Клінік" спеціалізується на ефективному та безопераційному лікуванні (малоінвазивному) проктологічних хвороб. Малоінвазивна терапія без болю та ускладнень проводиться досвідченими і висококваліфікованими лікарями.

Якщо ви хочете дізнатися вартість лікування геморою в медичному центрі, скористайтеся формою "Уточнити ціну". Вартість прийому та огляду ви можете дізнатися, перейшовши в своє місто по посиланню внизу сторінки. Також ви можете записатися на консультацію в будь-яке місто нашої мережі за допомогою форми запису на прийом.

Геморой та його лікування – що це?

Всередині та зовні заднього проходу розташовуються гемороїдальні сплетіння, які представляють собою губчаті судинні структури. При впливі різних факторів з цих сплетінь можуть утворюватися внутрішні та зовнішні гемороїдальні вузли. Захворювання поділяють на два види:

 • зовнішній;
 • внутрішній.

Розвитку захворювання сприяють чинники, які ведуть до надмірного кровонаповнення органів малого таза і порушують відтік крові з цієї області:

 • малорухливий спосіб життя;
 • надмірне вживання гострої їжі, алкоголю;
 • підйом важких речей;
 • запори.

Крім того, додаткову роль може грати вроджена слабкість сполучної тканини, варикоз нижніх кінцівок або грижі. При цьому хвороба може виникнути як у людей у ​​віці, так і у молодої людини 18 років або підлітка.

Ефективні способи комплексного лікування геморою

На сьогоднішній день проктологи володіють великим набором методик, що дозволяють проводити найефективніше лікування геморою в медичному центрі в Україні (гострого та хронічного геморою прямої кишки в тому числі). Безопераційний метод (малоінвазивний) або хірургічний – для кожного конкретного випадку це визначає проктолог після консультації, діагностики пацієнта і визначення стадії захворювання.

У медичному центрі спосіб профілактики, малоінвазивного лікування геморою залежать від стадії хвороби. На перших стадіях захворювання використовуються консервативні способи:

 • флеботропні препарати;
 • свічки;
 • мазі.

Однак більш дієвими в цьому випадку будуть малоінвазивні процедури, наприклад, інфрачервона фотокоагуляція або радіохвильовий метод.

На другій стадії захворювання найефективніше лікування геморою без операції проводиться також з використанням малоінвазивних процедур, самою популярною з яких є латексне лігування. Це відбувається наступним чином: основи вузлів перетягуються спеціальним латексним кільцем, внаслідок чого вузол незабаром відмирає. Використання латексного лігування є популярним способом і дозволяє вилікувати геморой без операції. З його допомогою також проводиться комплексне малоінвазивне лікування хронічного геморою без болю.

При третій стадії видалення вузлів без операції проводяться за допомогою комплексу малоінвазивних процедур. Однак слід пам’ятати, що на цій стадії іноді вже доводиться використовувати хірургічні методи боротьби із захворюванням.

Лікування гострого геморою (в четвертій стадії) відбувається шляхом хірургічного втручання. Так що головне – не затягуйте з відвідуванням проктолога! Запущені стадії хвороби не лікуються консервативними методами й вимагають втручання хірурга. У більшості випадків гострий геморой прямої кишки є загостренням хронічного процесу, проте іноді він стає початком захворювання у абсолютно здорових до цього людей.

Медичний центр "ОН Клінік" спеціалізується виключно на малоінвазивних методах, які дозволяють провести комплексне безопераційне лікування геморою – це латексне лігування, лазерна вапоризація та інфрачервона коагуляція. Ці методики мають незаперечні переваги:

 • без болю;
 • без операції;
 • без втрати працездатності;
 • без важкого відновлювального періоду.

Приходьте на консультації в медичний центр, на профілактичні огляди і тоді ніколи не виникне потреби лікувати запущену хворобу. В діагностиці, профілактиці, як і в медицині в цілому, важлива комплексність. Тому комплексне обстеження у лікаря-проктолога – найкраще рішення. Воно включає в себе не тільки огляд пацієнта, але й такий вид діагностичної процедури як відеоректороманоскопія.

Щоб записатися на прийом до фахівця, достатньо зателефонувати до медичного центру у Вашому регіоні або заповнити форму запису на прийом на нашому сайті. Оператори підберуть для Вас найбільш зручну дату і час прийому.

Youtube ON Clinic

Доступно в медичних центрах:

Проктологія в Сумах
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Ужгороді
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Маріуполі
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік