Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Анальні поліпи прямої кишки

Що таке поліпи анального отвору і як вони виглядають?

Анальні поліпи є доброякісними новоутвореннями в прямій кишці. При цьому над рівнем слизової оболонки розростається залозистий епітелій, який може бути в формі гриба або кулі, з ніжкою або без неї. Найбільш часто зустрічаються так звані залозисті поліпи прямої кишки, які досягають розмірів до 3 см в діаметрі та часто мають ніжку. Іноді за рахунок ніжки він має велику рухливість і може випадати з анального каналу. Від розміру анального поліпу залежить вірогідність його переходу в рак.

Так як анальні поліпи в прямій кишці, на вході в задньому проході відносяться до передракових новоутворень, велике значення має своєчасна діагностика прямої кишки. Поліп анального каналу протягом тривалого часу може не мати ніяких проявів. Найчастіше поліпоз прямої кишки виявляється випадково або при профілактичному огляді. Відповідно кожна людина в зрілому віці повинна пройти діагностику в центрі проктології за допомогою ректоскопії.

Як свідчить статистика в області проктології, поліп анального каналу у більшості хворих зазвичай виявляється при обстеженні у проктолога. Однак в деяких випадках вони можуть проявлятися:

Своєчасна діагностика і видалення анальних поліпів прямої кишки, лікування їх – все це є основним заходом профілактики раку товстої кишки. У медичних центрах «ОН Клінік» в Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Миколаєві, Маріуполі, Сумах та ін. Використовують апарат «Сургітрон» і радіохвильової метод видалення поліпів в анальному отворі – без болю і операції. Зверніть увагу, що вони бувають не тільки в анальному проході. Наша гінекологія також займається цими питаннями.

Лікування поліпів біля заднього проходу всередині і зовні радіохвилями це:

  • безпечно;
  • атравматично;
  • ефективно;
  • без наслідків.

Як лікувати поліпи в задньому проході

Поліпи в анусі ні в якому разі не рекомендується лікувати консервативними методами, це може прискорити процес прояви їх злоякісності. Оптимальне рішення – видалення за допомогою малоінвазивних методик. Тільки видалення зможе вирішити цю проблему в повній мірі та виключити повторну появу. Лікування поліпів прямої кишки вчасно запобігає безліч серйозних ускладнень, наприклад, таких як розвиток раку прямої кишки.

Доступно в медичних центрах:

Проктологія в Ужгороді
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Сумах
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Маріуполі
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік