Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Болі в задньому проході

Мережа медичних центрів «ОН Клінік» спеціалізується на ефективному й безопераційному лікуванні проктологічних хвороб. Малоінвазивна терапія без болю й ускладнень проводиться досвідченими лікарями. Причини болю можливо виявити лише завдяки грамотній постановці діагнозу.

Причини появи болю в задньому проході

Сильні болі в задньому проході або його області під час відвідування туалету, коли ви сильно тужилися, разом з наявністю яскраво-червоної крові у випорожненнях – типова картина для геморою (лікування геморою). Геморой є найчастішою причиною болю в анусі. Такий біль у задньому проході в чоловіків або жінок може турбувати кілька днів, потім зникати й періодами знову повертатися.

Однак біль під час дефекації та дискомфорт у задньому проході може викликати не лише геморой. Усі захворювання, через які натягається, рветься або якимось іншим способом травмується тканина в прямій кишці, приносять біль у прямій кишці під куприком: гнійники, анальні тріщини, різні ранки та ін. Слід пам'ятати, що якою б очевидною не була причина болю в задньому проході або області прямої кишки, не можна ставити діагноз самостійно, особливо якщо спостерігається будь-яка зміна в частоті і якості ваших дефекацій.

Розглянемо характеристики болю в прямій кишці й задньому проході під час дефекації й без неї. Розберемо, що відрізняє захворювання, які викликали ці симптоми:

  • Якщо біль в анусі в чоловіків або жінок супроводжується поносом, причина може бути вище в животі: коліти, дивертикуліт, поліпи або пухлина.
  • Також відчуття дискомфорту в задньому проході може бути викликане запаленням передміхурової залози. Відчуття можна зрівняти з тим, ніби ви сидите на м'ячі для гольфу.
  • Якщо також спостерігаються інші характеристики простатиту - часті й болісні сечовипускання – можна припустити наявність цього захворювання.
  • У жінок біль під час дефекації без крові може бути викликана кістою яєчників або запальними захворюваннями в тазі. Крім того, біль у прямій кишці може викликати запалений апендикс.

Що робити, якщо болить задній прохід?

Щоб точно визначити, чому у Вас з'явилися болі в задньому проході, потрібно обов'язково пройти обстеження у проктолога. У мережі медичних центрів «ОН Клінік» зробити це простіше простого: потрібно зателефонувати за телефонами, вказаними на нашому сайті для Вашого міста (дзвінки приймаються цілодобово), записатися на зручний для Вас час, підготуватися до огляду, довіритися лікареві. Уже після первинного обстеження, яке проводиться за допомогою сучасних діагностичних приладів, проктолог поставить діагноз і призначить ефективне лікування, яке позбавить від дискомфорту й болю в анусі.

Доступно в медичних центрах:

Проктологія в Сумах
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік