Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями

Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями є одним з найбільш популярних і ефективних безопераційних методів лікування геморою в сучасній проктології.

Лікування геморою кільцями з латексу: для кого?

Кільця при геморої – ефективна методика, якою користувалися ще за часів Гіппократа. Активно використовує цю методику і сучасна проктологія. Накладення кілець на гемороїдальні вузли підходить пацієнтам, у яких виявлений геморой на ранніх стадіях. Всього 10-15 хвилин і незабаром ви зможете забути про настільки делікатну проблему. Лікар детально розповість вам, коли і як відпадають гемороїдальні вузли після процедури, яка потрібна підготовка.

Латексне лігування зовнішнього гемороїдального вузла заборонено у випадках, коли між внутрішніми та зовнішніми вузлами відсутня чітка межа. Здебільшого це характерно для комбінованого геморою. Також поставити на внутрішній геморой латексні кільця, лікування якого якісно проводять в «ОН Клінік», не можна при хронічному парапроктиті, тріщинах в анальному каналі та проктиті в стадії запалення. Це викликає негативні наслідки та ускладнення після втручання, навіть якщо виконувалася ретельна підготовка.

Як ставлять латексні кільця в проктології?

До початку установки хворому не можна приймати ліки, які впливають на згортання крові. Протягом усього сеансу він знаходиться в положенні лежачи на боці. Тільки після зайняття цієї пози лікар починає лігування.

Метод полягає в наступному. На гемороїдальний вузол спеціальним інструментом, лігатором, накладається в прямій кишці латексне кільце при геморої, який вже почав розвиватися. Кільце передавлює ніжку гемороїдального вузла, що призводить до порушення його живлення, й він відмирає. Протягом декількох тижнів цей вузол відпадає при дефекації.

Якщо хто скаже що геморой 3-ї стадії можна вилікувати за раз – це обман і міф. За один раз можна накладати лігатуру на один, максимум на два вузла, повторний етап проводиться через 2-3 тижні. Це необхідна умова для того, щоб виключити стрес для венозної системи прямої кишки і мінімізувати ризик кровотеч. Дізнатися, скільки коштує латексне лігування можна в «ОН Клінік» безпосередньо на прийомі.

З чого складається кільце?

За допомогою кілець, виготовлених з натурального каучуку, проводять латексне лігування гемороїдальних вузлів, наслідки та ускладнення відсутні. Таке кільце має властивість добре розтягуватися, що дозволяє легко накинути його на вузол, після чого воно передавлює його ніжку. Його діаметр з внутрішнього боку становить всього 1 мм, з зовнішнього – 5 мм. Як проводиться накидання можна дізнатися під час консультації лікаря «ОН Клінік».

Часто у наших лікарів питають, як робиться лігування вузлів латексними кільцями при першій стадії геморою. Ми відповідаємо: при лікуванні геморою лігування латексними кільцями, перетягування, не проводять на першій стадії. Зазвичай використовується лігування зовнішнього геморою на 2-3 стадії, або внутрішнього. У деяких випадках лігування гемороїдальних вузлів проводиться і на четвертій стадії геморою (при вузлах, що постійно випадають), проте для цього перебіг хвороби має відповідати певним вимогам.

Якщо неможливо виявити межу між внутрішніми і зовнішніми гемороїдальними вузлами, що часто зустрічається при комбінованому різновиді, лігування геморою латексними кільцями не використовується. Це обмеження викликано тим, що в такій ситуації накладення кілець на вузли дуже ускладнюється..

Реабілітаційний період

Латексне лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів не вимагає тривалого одужання. Протягом години хворий знаходиться під наглядом. При наявності позитивного висновку він може покинути стіни медичного центру. В перші дні після операції у прооперованого можуть виникати відчуття присутності стороннього тіла в анусі.

Іноді присутній легкий больовий синдром. Його можна швидко усунути за допомогою знеболюючих засобів, призначених лікарем. Біль виникає через сильне перетискання ніжки. При підвищенні відчуття болі терміново звертайтеся до фахівця. Він зніме кільце, щоб змінити його розташування.

Якщо у вас з’явилося трохи крові на туалетному папері при відвідуванні туалету – це нормально. Однак в разі сильної кровотечі варто невідкладно нанести візит у медичний центр. Його причинами може бути порушення правил техніки проведення або недотримання пацієнтом приписаних рекомендацій. До останніх відносять:

  • обмеження фізичних навантажень;
  • встановлення збалансованого і повноцінного раціону харчування;
  • дотримання основних правил гігієни.

До речі, кровотечу може спровокувати неправильне очищення кишківника до процедури. Важливо харчуватися тільки рідкою їжею (йогуртом, соком або бульйоном). Після маніпуляцій потрібно включати в меню їжу, яка багата рослинними волокнами, клітковиною. Також бажано збільшити кількість рідини.

Потрібно пам’ятати: в колишньому місці знаходження геморою залишається невеликий рубець. Для нормального загоєння рани пацієнт повинен приходити на періодичні огляди. У середньому цей період складає від трьох місяців до року. Все залежить від індивідуальних особливостей організму.

Установка латексних кілець у проктології та ускладнення

Накладення кілець на гемороїдальні вузли – операція малоінвазивна, що виключає будь-які ускладнення. В поодиноких випадках може статися зісковзування кільця. Таке трапляється, якщо під час накидання кільце не захопило вузол.

Кільця при геморої як дієвий спосіб боротьби

Ефективність даного методу складає в середньому 80%. Це прекрасна можливість уникнути радикального механічного впливу. Рецидивів практично не виникає. Тому пацієнт може відразу ж повернутися до звичайного життя.

Видалення (лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями) проводиться амбулаторно і пацієнту не потрібно перебувати в стаціонарі. Більше того, відразу після видалення геморою пацієнт може повернутися до своїх повсякденних справ.

Подібний метод лікування вже кілька років успішно практикується в мережі медичних центрів «ОН Клінік». Латексні кільця від геморою в проктології дуже добре себе зарекомендували. Дзвоніть за телефонами, вказаними на нашому сайті для Вашого міста, і записуйтеся на прийом до проктолога. Кваліфікований фахівець проведе повне обстеження і розповість, показане чи Вам латексне лігування.

З чого складається вартість процедури в Україні?

Ціна на лікування геморою латексними кільцями в Україні (в містах Дніпро, Одеса, Полтава та інших) порівнянна з вартістю операції. Однак латексне лігування має ряд переваг. Навіть почитавши в Інтернеті відгуки про лігування геморою латексними кільцями, можна скласти загальне враження про процедуру та її ефективність.

Ціни на даний метод лікування відрізняються в залежності від кількості вузлів та стадії захворювання. Більш точну інформацію про лігування геморою, за і проти, рекомендації або відгуки про лікування Ви можете дізнатися в нашому медичному центрі або за телефоном.

Youtube ON Clinic

Доступно в медичних центрах:

Проктологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Маріуполі
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Ужгороді
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Сумах
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік