Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Лазерна вапоризація геморою

Багато пацієнтів до останнього відтягають лікування геморою, побоюючись хірургічного втручання з видалення вузлів. Медичний центр «ОН Клінік» пропонує більш щадний метод терапії проктологічних захворювань. Лазерна вапоризація – це малоінвазивна процедура, суть якої полягає в місцевому впливі на патологічні утворення за допомогою волоконних світловодів. Вони здатні проникати навіть до важкодоступних ділянок у прямій кишці, а завдяки малому діаметру не порушують цілісність прилягаючих тканин.

Серед переваг цього методу:

  • безболісність;
  • атравматичність;
  • безкровність;
  • короткочасність процедури;
  • стерильність;
  • швидкий період відновлення;
  • відсутність післяопераційних ускладнень і естетичних дефектів (рубців, шрамів).

Лікування геморою лазером в «ОН Клінік» проводиться з використанням сучасного лазерного вапоризатора. Прилад здатний виконувати кілька типів впливу (контактний, безконтактний, компресійний). Видалення гемороїдальних вузлів за допомогою лазера практикується як при внутрішньому їхньому розташуванні, так і при зовнішньому. Висічення виконується шляхом термічного впливу на патологічні утворення. Внутрішні гемороїдальні вузли буквально випалюються (з них випарюється клітинна рідина), а зовнішні – відсікаються біля основи. На прооперованій ділянці утворюється лазерний струп, який незабаром відходить, а рана повністю гоїться.

Висічення запалених гемороїдальних вузлів методом лазерної вапоризації – не лише щадний, але й високоефективний метод терапії геморою. Процедура запобігає рецидивам хвороби й таким її ускладненням, як тромбози. Перед операцією рекомендується пройти обстеження у проктолога і здати необхідні аналізи.

Показання й протипоказання до лазерної вапоризації

На відміну від традиційних операцій лазерна вапоризація малоінвазивний метод, який допомагає позбутися геморою без розрізу тканин. За допомогою лазерної вапоризації проводиться лікування геморою 1-4 стадії (однак найбільшу ефективність метод має на початкових етапах розвитку патології).

Серед інших показань до процедури:

У медичному центрі «ОН Клінік» лазерне лікування геморою проводиться під керівництвом досвідчених лікарів-проктологів. Обладнання вапоризатора дозволяє регулювати не тільки потужність випромінювання, але й глибину його впливу. За рахунок того, що подібні операції практично безболісні, лазерна вапоризація проводиться з використанням аплікаційних анестетиків, а в деяких випадках і вони не потрібні.

Процедура не вимагає спеціальної підготовки. Досить пройти комплексне попереднє обстеження. Протипоказання до лазерної вапоризації мінімальні. До них відносяться:

  • ураження анальної області гострим гнійним процесом, який супроводжується високою температурою тіла й вираженим болючим синдромом;
  • запущена стадія геморою, при якій вузли сильно збільшені в розмірах і часто випадають.

В «ОН Клінік» проводиться ефективне лікування геморою без болю. Щоб дізнатися більш докладну інформацію й проконсультуватися з лікарем-проктологом, запишіться на прийом. Зробити це можна по телефону або заповнивши форму зворотного зв'язку на сайті.

Youtube ON Clinic

Доступно в медичних центрах:

Проктологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Ужгороді
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік