Видалення геморою за 1 годину в «ОН Клінік»

Геморой – захворювання ануса, з яким, за статистикою, стикається більше 40% населення у віці від 25 до глибокої старості. Однак мало хто з них поспішають позбутися симптомів недуги: дискомфорту під час зміни положення тіла і болю під час дефекації. Причина проста: більшість бояться майбутньої операції, не знаючи про безопераційні методики вирішення проблеми.

Причиною появи цієї хвороби лікарі називають не тільки малорухливий спосіб життя, нераціональне харчування і зловживання шкідливими звичками. Часто до захворювання призводять інтенсивні підняття важких предметів або серйозні травми анального отвору.

В результаті відсутності своєчасного лікування, хворий стикається із запущеною стадією геморою (3 або 4), яка призводить до розвитку більш серйозних патологій товстої кишки. Наприклад, це тромбоз гемороїдальних вен, сильна кровотеча із заднього проходу і навіть парапроктит (гнійне запалення тканин, розташованих навколо анального отвору).

Що таке дезартерізація?

Дезартерізація гемороїдального вузла – нова послуга, яку пропонує медицина. Цю процедуру виконують за допомогою австрійського апарату HAL-RAR Doppler II. Завдяки цьому приладу стає можливим вилікувати геморой всього за 1 годину.

Лікування геморою без операції за 1 годину не вимагає наркозу і перебування пацієнта в умовах стаціонару. Після впливу на проблемну ділянку, людина може покинути клініку. Маніпуляція проходить без больових відчуттів і не вимагає відновлюючого періоду.

З усіх малоінвазивних методик дезартерізація – найбільш щадна. Це єдина техніка, яка дозволяє вилікувати геморой на будь-якій стадії.

Лікування в «ОН Клінік»

На даний момент пройти лікування в Україні за допомогою нового методу можна в «ОН Клінік Дніпро» та «ОН Клінік Харків». Кваліфіковані лікарі-проктологи виконають ретельний огляд анального отвору і проведуть видалення геморою за допомогою сучасного апарату HAL-RAR.

Тривалість маніпуляції, в середньому, становить близько 30-40 хвилин. Решту часу займає огляд та опитування пацієнта лікарем перед процедурою.

Запишіться на консультацію до лікаря. Вирішити вашу проблему можна вже сьогодні!

© onclinic.ua

Лікування проводиться в містах: