Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Усунення дефектів в області ануса

Що робити, якщо в задньому проході з'явилися складки, залишилися анальні рубці або тріснула шкірна складка в задньому проході? Відповідь одна: без допомоги проктолога не обійтися. Ви зіткнулися з дефектами анального отвору. Також до дефектів ануса відносяться папіломи і гемороїдальні бахромки.

Такі доброякісні новоутворення в області ануса видаляються радіохвильовим методом за один прийом. Вам більше не буде докучати шкірна складка в анальному отворі або некрасивий рубець. До речі, видалення анальних рубців радіохвильовим методом або інших хвороб ануса проходить без ускладнень і наслідків.

За необхідності під час процедури використовується знеболюючий гель, який забезпечує відсутність неприємних відчуттів і безболісність процедури. Якщо у вас збільшилася шкірна складка в області ануса – можете більше не переживати. Радіохвиля допоможе швидко й назавжди позбутися цього недоліку.

До речі, перианальні бахромки складно назвати захворюванням. Це, скоріше, шкірні утворення у вигляді м'яких складок, які утворюються в області анального отвору. Найчастіше вони з'являються після перенесеного запалення гемороїдальних вузлів або за відсутності лікування цього захворювання. У жінок такі дефекти найчастіше з'являються після пологів через сильне натуження.

Ці новоутворення заважають проводити ретельну гігієну. Але ніякої шкоди здоров'ю вони не наносять. При потраплянні інфекції бахромки зрідка запалюються й тоді з'являються свербіж, болісність, кровоточивість.

У жінок, найчастіше, з'являються психологічні проблеми – вони соромляться роздягатися перед статевим партнером, постійно почувають себе ніяково. Саме тому косметичні дефекти в області ануса краще видаляти. Видалення складки в області ануса – швидка й ефективна процедура. Тим більше, що сучасні технології дозволяють зробити це максимально безпечно й безболісно. А сама процедура займає від 10 до 30 хвилин. Навіть якщо після пологів утворилася складка в області ануса – це теж не привід переживати. В «ОН Клінік» можливе видалення складок в анальному проході будь-якого характеру незалежно від причини її появи.

У мережі медичних центрів «ОН Клінік» для видалення дефектів (у тому числі й косметичних) в області ануса використовується найменш травматичний метод – радіохвильове висічення. Це абсолютно безболісно й гарантує відмінний естетичний результат. Однак пам’ятайте – якщо ви виявили новоутворення в області ануса, потрібно обов'язково показати лікареві. Якщо проктолог підтвердить, що це бахромки, ви зможете самі вирішити, видаляти їх чи ні. Але наріст може виявитися поліпом або папіломою, що вже зовсім не безпечно для вашого здоров'я!

Тому, якщо з'явилися шкірні складки в анусі, прибрати які хочеться швидко й назавжди, поспішайте в «ОН Клінік». Вам тут допоможуть!

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік